Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Початок екскурсій по Чернівцях: 10.00; 11.30; 13.00.
Запис на екскурсії за телефоном
Місце збору групи: Центральна площа, 1, біля Чернівецької міської ради (ратуші). Тривалість екскурсії - 3 години. Екскурсія включає в себе всі головні архітектурні пам'ятки Чернівців, у тому числі Чернівецький національний університет (колишня резиденція православних митрополитів Буковини).
Вартість екскурсії в складі збірної групи - 150 грн.
Ви також можете замовити екскурсію по Чернівцях у будь-який зручний для вас час.
Вартість індивідуальної оглядової екскурсії по Чернівцях для груп:
Кількість осіб: | 1-5 осіб | 6-10 осіб | 11-15 осіб | 16-20 осіб | понад 20 осіб |
Вартість екскурсії: | 700 | 900 | 1000 | 1200 | 1400 |
Для тих, хто бажає детально ознайомитись з архітектурною перлиною Чернівців - Чернівецьким національним університетом (резиденція Буковинських митрополитів) рекомендуємо піти на екскурсію по університету у супроводі гіда з університету. В такому разі додатково оплачуються вхідні квитки в університет (100 грн. - загальний, 30 грн. - студентський, 30 грн. - дитячий). Тривалість екскурсії по університету - 30 - 40 хв.
Вартість екскурсії по Чернівецькому обласному музично-драматичному театру ім. О. Кобилянської - 100 грн. з особи.
Вірменська церква (зал органної і камерної музики Чернівецької обласної філармонії) - 25 грн. з особи.
Також запрошуємо Вас завітати до Чернівецького обласного художнього музею. Вартість вхідних квитків: дорослі - 30 грн./ос; студенти - 20 грн./ос.; діти - 10 грн./ос. Вартість екскурсії: дорослі - 25 грн. з групи.; діти і студенти - 20 грн. з групи.
На Вас чекає і Чернівецький обласний музей архітектури і побуту під відкритим небом (скансен). Вартість вхідного квитка: 10 грн./ос. - дорослі, 5 грн./ос - діти. Графік відвідування музею: з 1 листопада по 28 лютого - з 10 год. до 16 год.; з 1 березня по 30 квітня - з 10 год. до 17 год.; з 1 травня по 31 жовтня - 3 10 год. до 18 год. (Вихідні дні: понеділок, вівторок).
МАРШРУТ ЕКСКУРСІЇ ПО ЧЕРНІВЦЯХ:
Від першої писемної згадки про місто пройшло більше 600 років. Завдяки вдалому геополітичному розташуванню Чернівці швидко розвивалися, зокрема, дякуючи вдалій торгівлі. На кожній із сучасних площ міста колись торгували різноманітним крамом. На вулицях можна було почути кілька мов, у магазинах продавали найсучасніше вбрання з Франції, а в кав’ярнях подавали запашну віденську каву. Було у Чернівцях і чимало готелів.
П’ять із них розташовувалися на Центральній площі міста, звідки ми й пропонуємо розпочати нашу екскурсію. На Центральній площі ми завітаємо до дворику ратуші. Повернувшись на площу о 12 годині ми побачимо Чернівецького сурмача, який гратиме мелодію "Марічка" з вежі ратуші.
З Центральної площі ми продовжимо екскурсію пішохідною вулицею імені Ольги Кобилянської (колишня вулиця Панська), заглянемо в дворики на цій вулиці - "Італійський дворик" та дворик Німецького народного дому.
По дорозі побачимо: Палац урочистих подій, ковану карету, Свято-Духівський собор, костел Серце Ісуса, Соборну площу, а також колишній Буковинський сейм, Німецький та Польський дім.
Заслуговує на увагу і Вірменська церква, яку спроектував архітектор Йозеф Главка. Наразі вірменська громада у Чернівцях невелика, тому приміщення церкви також використовують для урочистого розпису молодят та концертів органної музики.
Навпроти Вірменської церкви розташований Український народний дім. У свій час його відвідували – Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Микола Лисенко, Михайло Грушевський та Іван Франко.
Трохи нижче зустрінемо «п’яну церкву», так у Чернівцях називають Миколаївський собор через форму його куполів. Зведений храм у румунському стилі бринковяну, проектував його архітектор Вірджіл Іонеску.
Поруч із цією церквою знаходиться греко-католицький собор Успіння Пресвятої Богородиці, який нещодавно відзначив своє двохсотліття.
Від Успенської церкви ми спускаємось до найстарішої частини міста - на площу Турецької криниці (нещодавно перейменовану на площу Марії).
З Турецького моста відкривається захоплююча панорама на долину річки Прут та лівий берег. У ясну погоду видно навіть навколишні села та найвищу точку Східноєвропейської рівнини – гору Берду. На самій площі – криниця, з якої колись брало воду чи не пів-міста. Тепер на площі окрім криниці є фонтан, який побудували до 600-річчя міста, 3-метровий "велосипед Гуллівера", квітковий годинник
Затишними вуличками ми перейдемо до перших мурованих будівель міста: генеральський дім, дім полковника та гауптвахта. Костел Воздвиження Всечесного Хреста будували довго, але завдяки клопіткій праці і наполегливості місцевої громади його вдалося зберегти. Там досі відправляють меси під звуки віденського органу.
Поряд із костелом знаходиться незвичний будинок-корабель. Існує легенда, що у Чернівцях жили два брати, які мріяли про свій корабель і море. Першу мрію їм втілити майже вдалося.
Нижче незвичного будинку був готель «Молдавія». Там у 1847 р. двічі давав концерти видатний угорський піаніст Ференц Ліст. Неподалік, у приміщенні Музичного товариства, що на площі Філармонії, виступали С. Крушельницька, Е. Карузо, М. Лисенко, А. Рубінштейн, Ф. Шаляпін, Й. Шмідт, Сіді Таль. Відвідаємо будівлю Головпоштамту.
Також на площі знаходився готель «Брістоль». Ви його не зможете не помітити, адже будинок вирізняється вишуканим архітектурним стилем.
Від площі Філармонії у кількох хвилинах ходьби ми опинимося перед колишньою великою синагогою – Темплем. Виконана вона у мавританському стилі, але під час Другої Світової війни будівлю було підпалено. 1954 року будівлю відновили, але вже не як синагогу, а як кінотеатр. Фільми там демонструють досі.
По дорозі до Театральної площі, на хвильку зупинимося біля пам’ятника великому румунському поету Міхаю Емінеску.
На Театральній, яка колись називалася площа Єлизавети, а ще до того Фішпляц, бо саме там торгували рибою, тепер розташований Чернівецький обласний музично-драматичний театр імені О. Кобилянської. Його спроектували австрійські архітектори Ф. Фельнер і Г. Гельмер. Копія чернівецького театру є в німецькому місті Фюрт.
Також на цій же площі знаходиться колишній Єврейський народний дім, а напроти нього – будівля колишньої Палати ремесел і торгівлі, де тепер навчають студентів-медиків.
Поруч із палатою ремесел знаходився інший не менш важливий орган крайової влади – Палац юстиції, сьогодні - обласна адміністрація та обласна рада, серед чернівчан - "будинок з левами".
По дорозі до центральних корпусів Чернівецького національного університету проходимо: 1, 2 та 3ій корпуси університету, університетську бібліотеку, пам'ятник Юрію Федьковичу, а також колишню німецьку протестантську церкву.
Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації розпочали будувати 1864 року, тривало будівництво майже двадцять років і було дуже дорогим на той час. Але Резиденція продовжує вражати і її без перебільшення можна назвати видатним архітектурним шедевром. З 28.06.2011 споруду внесено до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.
Під час нашої екскурсії Ви зможете на свої очі побачити розкішні інтер’єри будівлі. Бо ж правду кажуть, краще один раз побачити, аніж сім разів почути.
Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Басейни "Жайворонок" у Берегове та "Теплі води" у Велятино. Закарпатська кухня. Дегустація вин, пиво "Ципа". ТЕПЛИЙ ТУР!
СПА-комплекс в селі Качіка, Румунія. Солені басейни. Сауна. Джакузі. Польський костел. Соляна шахта Качіка. Шопінг в Радівцях. НОВЕ!!!
Тур до с. Нагоряни. "Шишкові горби". 3-годинна подорож на яхті до Бакоти. Екскурсія в монастир. Панорама "Дністровського моря".
Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Замок у Меджибожі.
Базар в Косові. Водоспади в Шешорах. Тюдівська скеля. Черемош. Водоспад. Форелеве господарство.
2-денний тур у гуцульські Карпати. Яремче. Буковель. Верховина. Криворівня. Косів. Шешори.
Романтичний "Тунель кохання" в селі Клевань. Містичний Тараканівський форт. Легендарний замок у Дубно.
Одноденний тур до природного чуда Румунії - каньйон Біказ, Червоне озеро. Фортеця Нямц. ТОП-5
Озеро Синевир. Крісельний підйомник у Міжгір'ї. Басейн "Жайворонок". Мукачево. Аквапарк "Карпатія". Замок Паланок.
7 Чудес Румунії. Каньйон Біказ. Замок Дракули в Брані. Замок Пелеш в Сіная. Вечірній Брашов. Замок Кантакузіно в Буштень.
Перевал Чумирна. Монастир Молдовіца. Музей гуцульської писанки. Карпатська вузькоколійка. Пікнік на природі.
Зимовий похід на гору Хом'як (1542 м). Полонина Хом'яків. Панорама Яремче та Чорногірського хребта. Місто-курорт Яремче.
Місто Ясси в Румунії. Ботанічний сад. Тропічна оранжерея. Палац культури. Університет. Храми міста. Шопінг.
Вілла Чаушеску в Бухаресті. Палац Кантакузіно, Котрочень. Парламент. Атенеум - Національний театр. Художній музей, вулиця Липканська. Терми Бухареста. Шопінг.
Кращі замки Львівщини в одному турі: Олеський замок. Палац у Підгірцях. Золочівський замок.
Тернопільська область. Комплекс "Орися". Відпочинок і оздоровлення в термальних басейнах з Гусятинською рапою. Сауна. Хамам. Чан.
Одноденний тур на Закарпаття. Озеро Синевир та Водоспад Шипіт.
Скелі Рареу. Крісельний витяг. Кінський водоспад. Дерев'яний монастир Бирсана в стилі Марамуреш. Сепинца. Веселий цвинтар. НОВЕ!!!
Яремче. Водоспад. Гедзьо - парк Легенд. Буковель - лижі, VODA Club. Гуцул-Ленд. Парк динозаврів.
7 Чудес України! Кам'янець-Подільський - "квітка на камені". Старе місто. Замок. Дендропарк в Хотині. Бакота - панорама Дністра. Найкрасивійший природний об'єкт України.
Каньйон Біказ. Катання на катері на озері Біказ. Рибний ресторан. Дамба. Фунікулер в Пятра-Нямц. Шопінг. НОВЕ!!!
Одноденний похід до скель Кінашки і на гору Кінашка 1081 м зі збиранням грибів. Форелеве господарство у Лопушній.
Румунські Карпати. Монастирі Путна, Сучавиця, чорна кераміка Марджиня. Соляна шахта Качіка. Шопінг. АКЦІЯ!!!
Сучава - Тронна фортеця. Монастир Святого Іоанна Нового (Сучавського). Монастирі Драгомирна, Воронець.
Похід на полонину Кострича від Кривопільського перевалу до Верховини. Найкраща панорама Чорногірського хребта.
Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області - Буковинських (Смугарських) водоспадів.
Яремче. Водоспад. Гора Маковиця. Полонина Маковиця. Стежка Довбуша. Скелі Довбуша.Сироварня.
Манявський скит. Манявський водоспад. Парк історії Землі "Underhill" в с. Підгір'я. Івано-Франківськ.
Дорога Трансальпіна. Дівочі скелі - "Душа Карпат". Борша. Крісельний підйомник. Найвищий водоспад Румунії - Кінський водоспад.
Теребовля - замок. Тернопіль - катання на катері по Тернопільському ставу, екскурсія містом. Микулинці. Костел. Замок. Пиво і сир. Зарваниця.
Похід до святилища Довбушеві комори на горі Синиця. 1186 м. Криворівня. Гуцульський обід. Таємниче місце сили.
Масштабна виставка гарбузів у Мамаївцях. Козяча ферма та сироварня.
Вижниця. Тюдівська скеля. Кам'яна Багачка. Музей Федьковича в Путилі. Криївка в Усть-Путилі. Дегустація та прогулянка в гори. 190 років від народження Ю. Федьковича.
Каньйон Біказ. Сігішоара. Замок Дракули в Бран. Замок Пелеш. Замок Кантакузіно. Брашов. Траса 7С Трансфагараш. Озеро Балеа. ТОП-10
Подільські Товтри. Водоспад Бурбун. Палац, водоспад і парк у Маліївцях. Кам'янець-Подільський. Музей мініатюр "Замки України".
Косів. Яворів. НПП "Гуцульщина". Скеля Терношорська Лада. Водоспад Терношорський Гук. Гуцульська сироварня.
7 Чудес Румунії. Замок Корвінів в Хунедоарі. Соляна шахта Турда. Міста Клуж-Напока і Альба-Юлія.
Гура-Гумора. Пам'ятник Кобилянській. Монастир Воронець. Кимполунг-Молдовенеск. Скелі Рареу.
Клевань - тунель кохання. Олика - замок. Рівне - зоопарк. Межиріч - монастир. Острог: замок, академія, музей книги. Самчики - палац і парк. Базальтові стовпи. НОВЕ!!!
Замок у Збаражі. Палац Вишневецьких. Кременець - колегіум, гора Бона, монастир.
Скелі Довбуша у селі Бубнище біля Болехова. Гошівський монастир. Подорож на "Карпатському трамвайчику" з смт. Вигода.
Вижниця. Село Виженка. Перевал Німчич. Похід до скель Протяте каміння. Камінь Соколине око.
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
СПА-центр в с. Солка, Румунія. Соляні термальні басейни, сауна. Шопінг в супермаркеті Lidl.
Аквапарк "Корніша" в Ботошанах - другий найбільший аквапарк Румунії. Сауни. Шопінг у молі "Увертюра Мол". НОВЕ!!!
Захоплююча подорож в підземний світ печер. с. Кривче - печера "Кришталева". Печера "Вертеба". Скельний храм у с. Монастирок.
Монастир у селі Хрещатик. Панорама міста Заліщики. Дністровський каньйон. Руїни Червоноградського замку. Джуринський водоспад.
Женецький водоспад. Яремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. Буковель. Крісельний підйомник. Озеро. Парк динозаврів.
Відвідування 3 найбільших торгових центрів Сучави, Румунія - "Iulius Mall", "Shopping City Suceava", Lidl.
Термальні басейни у Берегове та Косино. Яремче. Кваси. Вино. Гуцульське пиво. Крісельний витяг у Міжгір'ї. Озеро Синевир.
Яремче. Буковель. Верховина. Шешори. Похід на Костричу. Гарячі чани, лебедині озера, музей Маланки і не тільки.
Трансфагарашське шосе. Готель з льоду. Замки Бран та Пелеш. Фунікулер на озеро Балеа. Сігішоара. Брашов.
Турда. Клуж-Напока. Солка. Південна Буковина. Карпатська вузькоколійка. Каньйон Біказ. Червоне озеро. Румунський Святий Миколай.