Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Турда • Клуж-Напока • Солка • Південна Буковина • Карпатська вузькоколійка •
Каньйон Біказ • Червоне озеро • Румунський Святий Миколай.
ПРОГРАМА ТУРУ:
День 1ий (30.12.24):
5.45 - збір групи на площі Філармонії.
6.00 - виїзд з Чернівців в Румунію. Проходження кордону.
Переїзд в Сучавицю. Огляд православного монастиря Сучавиця.
Переїзд через мальовничий первал Чумирна до села Молдовиця.
14.00 - 17.00 - катання на карпатській вузькоколійці "Моканіца Гуцулка".
Обід з гарячих страв на свіжому повітрі.
Переїзд в с. Солка - купання в солених басейнах.
Переїзд до м. Гура-Гуморулуй.
Поселення в готель.
Вечеря. Ночівля.
Ночівля.
День 2ий (31.12.24):
8.00 - сніданок в готелі.
9.00 - виїзд до каньйону Біказ.
Екскурсія до Червоного озера.
Відвідування садиби Святого Миколая в Румунії.
Переїзд в Гура-Гуморулуй.
Зустріч Нового 2025 року.
Святкова вечеря.
Ночівля.
День 3ій (1.01.25):
7.00 - сніданок в готелі.
8.00 - виїзд в Турду. Переїзд через перевал Прислоп.
Приїзд в Турду. Екскурсія в соляну шахту Турда - одне із найкрасивіших підземних місць світу.
Різдвяний ярмарок в м. Клуж-Напока.
Клуж-Напока - Клаузенбург - одне із міст Семиграддя, головне місто Трансильванії.
Виїзд в Чернівці.
Пізній приїзд в Чернівці.
Вартість туру: 7 250 грн.
Діти від 6 до 12 років - 6 750 грн.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:
Вартість вхідних білетів:
Опис екскурсійних об'єктів:
Соляна шахта Турда
Саліна Турда (рум. Salina Turda) - соляна шахта біля містечка Турда, в окрузі Клуж, що на північному заході Румунії. Відкриту для туристів у 1992 році, шахту Саліна-Турда в 2017 році відвідало близько 618 000 туристів. Це місце входить в перелік «7 чудес Румунії». Саліна Турда в 2013 році була віднесена Business Insider до числа 25-ти топ-туристичних об’єктів світу, які варто відвідати.
Сіль тут вперше почали видобувати ще в часи античності. Письмово шахта вперше згадується в 1075 р.
Перший документ, який прямо говорить про існування соляної шахти в Турді, виданий угорською канцелярією 1 травня 1271 р. У документах, що збереглися з тринадцятого та чотирнадцятого століть, йдеться про соляні промисли в Турді.
Операційні зали тоді розміщували на місці нинішніх соляних озер біля нового входу в шахту.
У XVII столітті розпочалися перші роботи з видобутку солі на північно-західному схилі Валі-Вале-Сарате, про що свідчать вали в куполі кімнати Терезія. Незабаром після цього було відкрито шахту "Святого Антонія", де гірнича діяльність продовжувалася до першої половини ХХ століття.
Соляна шахта «Турда» була модернізована і знову відкрила свої двері у 2010 році після інвестицій у розмірі 5 888 000 євро.
Шахта складається з шахти Франца Йосифа, шахт Терезії, Рудольфа, Гізели та інших частин. В шахті є ліфт, футбольне поле, підземні озера з човнами, зали із сталактитами, безліч ходів-лабіринтів. Шахту вважають одним із найкрасивіших підземних місць світу. А унікальна сучасна підсвітка робить його надзвичайно фотогенічним. Крім того в шахті існує особливий лікувальний мікроклімат, корисний для дихальної системи відвідувачів.
СПА-комплекс у с. Солка
У готельному комплексі Солка можна відпочити в басейні з солоною водою, що приносить справжню терапевтичну користь завдяки підвищеній концентрації солі у воді. Якщо ви не любите солоні басейни, то можете скористатися басейном із прісною водою. Басейн сучасно облаштований для Вашого найкращого відпочинку. До ваших послуг: роздягальня, душові, санвузол. Влітку працює пляжна тераса, де можна помилуватися рікою Солкута.
Монастир Сучавиця
Монастир Сучавиця - один з найкращих монастирів Буковини, був побудований 1578-1581 рр. батьком київського митрополита Петра Могили, господарем Яремою та його братом Семеном. Оборонний комплекс з вежами тривалий час служив княжою резиденцією. Родзинкою монастиря є розписна церква. Сама ж Сучавиця є останнім розписаним пам'ятником архітектури з 22 розписаних церков Буковини. Мандрівники мимоволі зупиняють свій погляд на фресках, що зображують драбину в рай, яку охороняють червонокрилі ангели. За оборонними стінами цієї фортеці, в музеї, можна побачити безліч історичних дорогоцінних предметів і творів мистецтва. У цьому місці відпочине і серце і душа кожного туриста.
Вузькоколійка "Моканіца Гуцулка Молдовіца"
З села Модовіца до с. Палтин курсує справжня Карпатська вузькоколійка "Моканіца". Для руху локомотиву використовується вугілля і коли їдеш таким потягом відчуваєш, ніби потрапив у кінець 19 століття. З вікон вагончиків можна помилуватись чудовими краєвидами Буковинських Карпат. Колія прямує спочатку через село, а потім - вздовж долини річки Молдовіца до села Палтин. Тут передбачена 40 хвилинна зупинка на обід. Вам запропонують традиційні буковинські гарячі страви: мамагила з бринзою, мічі, дичина, голубці, марітурі, десерт та глінтвейн. В зимовий час вагончики опалюються маленькими "буржуйками" на дровах. Довжина маршруту - 18 км. в один бік, тривалість подорожі - 2,5 години.
"Біказ" - найглибший каньйон Румунії
За великим рахунком, Біказ - це не дорога, а ущелина, прорізана однойменною річкою. І це, до речі, найглибший каньйон в Румунії. Але вузьку дорогу, яка петляє уздовж стрімкої гірської річки в оточенні височенних стрімких гір, які щільно підступили до неї, теж називають Біказ. Дорога в ущелину Біказ в своїх найвужчих місцях має ширину всього близько 2 метри, а висота скель - від 300 до 500 м. Загальна довжина дороги в каньйоні близько 8 кілометрів. Але, незважаючи на відносно невелику протяжність, кожен її кілометр дарує мегатонни захоплення! Той випадок, коли водій заздрить пасажиру, який може вертіти головою на всі боки, щоб встигнути побачити все. Територія каньйону є національним природним заповідником зі своєю унікальною флорою і фауною.
"Червоне озеро" - "Лаку Рошу"
Природне озеро на північному сході Румунії, в Східних Карпатах, поруч з ущелиною Біказ. Озеро утворилося в 1837 році в результаті сильних зливових дощів і потужного обвалу скель, які перекрили гірську річку, утворивши дамбу. Воно має форму літери «Г», глибину 10,5 метрів, площа 114676 кв.м. і довжину берегової лінії 2830 метрів. Розповідають, що раніше на місці озера було пасовище, де пастухи випасали стада овець. Одного разу налетіла страшна гроза, почалася злива, пастухи поховалися, хто де міг. Грім, блискавки, струс землі - врятуватися не вдалося нікому. А на ранок на місці річкової долини виявилося озеро. Багато людей і тварин загинуло, і води озера були пофарбовані їх кров'ю. Тому його і назвали Червоним озером або Вбивцею.
Правила бронювання турів:
Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Термальні басейни у Берегове та Косино. Аквапарк "Карпатія". Яремче. Озеро Синевир і не тільки.
Яремче. Буковель. Верховина. Шешори. Похід на Костричу. Гарячі чани, лебедині озера, музей Маланки і не тільки.
Трансфагарашське шосе. Готель з льоду. Замки Бран та Пелеш. Фунікулер на озеро Балеа. Сігішоара. Брашов.
Турда. Клуж-Напока. Солка. Південна Буковина. Карпатська вузькоколійка. Каньйон Біказ. Червоне озеро. Румунський Святий Миколай.
Екскурсія центром Сучави. Тронна фортеця. Монастир Іоанна Сучавського. Новорічна ялинка. Різдвяне містечко. Передріздвяні розпродажі у Сучаві. НЕ ПРОПУСТІТЬ!!!
Весела екскурсія на ретро-тролейбусі Шкода Т-14 по Чернівцях під стаканчик запашного глінтвейну.
СПА-комплекс в селі Качіка, Румунія. Солені басейни. Сауна. Джакузі. Польський костел. Соляна шахта Качіка. Шопінг в Радівцях. НОВЕ!!!
Базар в Косові. Водоспади в Шешорах. Тюдівська скеля. Черемош. Водоспад. Форелеве господарство.
Перевал Чумирна. Монастир Молдовіца. Музей гуцульської писанки. Карпатська вузькоколійка. Пікнік на природі.
Тернопільська область. Комплекс "Орися". Відпочинок і оздоровлення в термальних басейнах з Гусятинською рапою. Сауна. Хамам. Чан.
Гуцульське село Космач. Водоспад Рушір. Музей Довбуша. Місце, де було вбито Олексу Довбуша. Прогулянка на г. Сиглін до найвищої гойдалки Карпат.
Одноденний тур на Закарпаття. Озеро Синевир та Водоспад Шипіт.
Басейни "Жайворонок" у Берегове та "Теплі води" у Велятино. Закарпатська кухня. Дегустація вин, пиво "Ципа". ТЕПЛИЙ ТУР!
Яремче. Водоспад. Гедзьо - парк Легенд. Буковель - лижі, VODA Club. Гуцул-Ленд. Парк динозаврів.
Румунські Карпати. Монастирі Путна, Сучавиця, чорна кераміка Марджиня. Соляна шахта Качіка. Шопінг.
Замок у Збаражі. Палац Вишневецьких. Кременець - колегіум, гора Бона, монастир. СПА-комплекс "Орися" біля Чорткова.
Майстер-клас для дітей та дорослих з виготовлення новорічної прикраси Солом'яного ангелика, Різдвяного павучка або Дідуха.
Майстер-клас з виготовлення карнавальних масок в техніці пап'є маше. Проводять майстри з Вашківців - Василь і Лідія Столяр.
Наскельна фортеця Тустань в селі Урич. Соляна шахта в Дрогобичі. Різдвяний ярмарок у Івано-Франківську.
Скелі Рареу - "Душа Карпат". Курорт Борша. Фунікулер. Найвищий водоспад Румунії - Кінський водоспад.
Гуцульське колядування у селі Криворівня. Церква Різдва Богородиці. Музеї: хата-гражда, Дідова аптека. Лебеді в Чорториї. Акційна ціна!!!
2-денний тур у гуцульські Карпати. Яремче. Буковель. Верховина. Криворівня. Косів. Шешори.
Лебеді в Чорториї. Музей Івана Миколайчука. Монастир Аннина гора. Музей Маланки. Вижниця. Еко-Пасіка в Лопушній. Курорт Мигове.
Одноденний тур до природного чуда Румунії - каньйон Біказ, Червоне озеро. Фортеця Нямц. ТОП-5
Озеро Синевир. Крісельний підйомник у Міжгір'ї. Басейн "Жайворонок". Мукачево. Аквапарк "Карпатія". Замок Паланок.
Гора Ігрець 1311 м. Панорама Чорногірського хребта. Полонина Ігрець. Діюча хата-гражда. Музей Дідова аптека.
Терми Бухареста - найбільший термальний комплекс Європи. Шопінг. Прогулянка центром Бухареста.
Кращі замки Львівщини в одному турі: Олеський замок. Палац у Підгірцях. Золочівський замок.
Львівський Океанаріум. Підземелля Львова. Центр реабілітації диких тварин у Галичі. Галицький національний парк.
Печера Оптимістична - найдовша печера в світі. Екскурсія до підземного озера Балатон.
7 Чудес Румунії. Каньйон Біказ. Замок Дракули в Брані. Замок Пелеш в Сіная. Вечірній Брашов. Замок Кантакузіно в Буштень.
Сучава - Тронна фортеця. Монастир Святого Іоанна Нового (Сучавського). Монастирі Драгомирна, Воронець.
Банчени. Свято-Вознесенський монастир. Троїцький Собор. Гірсько-лижний комплекс "Сонячна Долина". Карнавал Маланка у с. Горбово. НЕ ПРОПУСТІТЬ!!!
Похід на гору Кукул 1539 м. Полонина Кукул. Панорама Говерли та всього Чорногірського хребта.
2 дні в румунських Карпатах. Сучава. Монастир Воронець. СПА-центр в Солка, Качіка. Соляна шахта Качіка. Скелі Рареу. Катання на лижах. НОВЕ!!!
Вижниця. Косів. Шешори. Маєток Святого Миколая. Форелева ферма. Сокільська скеля. Маланка.
Каньйон Біказ. Сігішоара. Замок Дракули в Бран. Замок Пелеш. Замок Кантакузіно. Брашов. Траса 7С Трансфагараш. Озеро Балеа. ТОП-10
7 Чудес Румунії. Замок Корвінів в Хунедоарі. Соляна шахта Турда. Міста Клуж-Напока і Альба-Юлія.
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
СПА-центр в с. Солка, Румунія. Соляні термальні басейни, сауна. Шопінг в супермаркеті Lidl.
Аквапарк "Корніша" в Ботошанах - другий найбільший аквапарк Румунії. Сауни. Шопінг у молі "Увертюра Мол". НОВЕ!!!
Захоплююча подорож в підземний світ печер. с. Кривче - печера "Кришталева". Печера "Вертеба". Скельний храм у с. Монастирок.
Женецький водоспад. Яремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. Буковель. Крісельний підйомник. Озеро. Парк динозаврів.
Відвідування 3 найбільших торгових центрів Сучави, Румунія - "Iulius Mall", "Shopping City Suceava", Lidl.