Похід на полонину Кострича від Кривопільського перевалу до Верховини. Найкраща панорама Чорногірського хребта.
Піонова плантація у Глибоці. Слов'янське городище з панорамою.
Пасіка. Сироварня.
ПРОГРАМА ТУРУ:
9.00 - виїзд з Чернівців в бік містечка Глибока.
Екскурсія в село Михайлівка.
Екскурсія на сироварню "Буковинські Газди".
Пасіка "Мивіра". Дегустація меду з чаєм та печивом.
Відвідування пам'ятки археології - слов'янсського городища 12 ст.
З вершинии погарба відкривається чудова панорама буковинських лісів та пагорбів.
Переїзд в Глибоку. Відвідування агро-підприємства "Флоріум".
Плантація квітучих піонів. Фотосесія.
Факультативно:
17.00 - Повернення в Чернівці.
Вартість туру: 400 грн.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: вхідні білети.
Вартість вхідних білетів:
Опис екскурсійних об'єктів:
Сироварня «Добрі Газди»
Буковинська сироварня "Добрі Газди" у селі Михайлівка Глибоцького району відкрилася не так давно, але її встигли відвідати багато гостей з-за кордону і навіть дипломати. "Добрі Газди" влаштовують дні дегустацій Михайлівських сирів, які виготовляються на обладнанні, що придбала їм австрійська агенція. На заздрість іншим селянам Буковини, тридцять Михайлівських господарств та фермери тепер мають куди здавати парне молоко. Свіжі сири: голландський, австрійський та сири альпійської групи – стали вигідною справою для всіх, і для туристів теж, бо вони можуть придбати фірмову натуральну продукцію одразу у виробника.
Село Димка. Літературно- меморіальний музей Ольги Кобилянської.
До батьківського маєтку в с. Димка О.Кобилянська навідувалась досить часто. Тут вона знайшла прототипів літературних героїв для своєї повісті « Земля». Реальний трагічний факт братовбивства за землю мав місце у селі у 1894 році. Нащадки головного героя повісті Сави Жижияна і досі мешкають у цьому селі. Буковинська Орлиця тут проживала у 1889-1891 роках. Тут були написані перші рядки повісті «Царівна» та повість «Людина». Тут до сьогоднішніх днів збереглися дерева посаджені руками письменниці, написані нею листи, в меморіальній кімнаті збережено її побут та особисті речі.
Валя Кузьмін. Дуб Штефана Великого. Пам`ятник солдатам І Світової війни.
Валя Кузмін древнє село з яскравими сторінками історії. Перша згадка про нього датується 15 століттям. Саме в цей період господар Молдови Штефан чел Маре (Великий) феодальною грамотою підтверджував передачу своїх земель монастирю Путна. Та щоб відвоювати ці землі у Польського короля Яна І Штефану довелось розбити польську армію, що нараховувала 60 тисяч шляхтичів Речі Посполитої і Великого князівства Литовського. Подвиг Штефана до нинішніх днів обростає легендами. Адже в лісі біля Валі Кузміна він переміг армію могутніх шляхтичів військом у три рази меньшим. За переказами старожилів молдовани, не маючи зброї, почали вирубувати дерева у лісі, скидаючи їх на супротивників. Існує версія, що дві тисячі поляків похоронено на території села у братській могилі. Решта втекла у напрямку Львова. Лише після ста років після великої битви Штефана чел Маре, яка була у 1597 році, село почало відроджуватись. Мрія полького короля Яна І посадити на молдавський престол свого брата Сигізмунда і використати Молдову як зручний плацдарм для війни з Османською імперією не справдилась, а ось один із дубів, посаджених королем, залишився жити до наших днів. Щоправда екскурсоводи, показуючи 500-літнього дуба туристам, не називають його ім`ям поляка, а звуть єдиним вцілілим після бою дубом господаря Штефана Великого. Цей могутній багатовіковий дуб разом з некрополем загиблим воїнам Першої світової війни (1914-1918 рр.) є гордістю села і красномовним відголоском нашої героїчної минувшини.
Правила бронювання турів:
Похід на полонину Кострича від Кривопільського перевалу до Верховини. Найкраща панорама Чорногірського хребта.
Тюльпанове поле в Мамаївцях. Лужанська Вознесенська церква 15 ст. - найстаріша кам'яна церква Буковини.
Похід на гору Кукул 1539 м. Полонина Кукул. Панорама Говерли та всього Чорногірського хребта.
Піонова плантація у Глибоці. Слов'янське городище з панорамою. Сироварня та пасіка в Михайлівці. НЕ ПРОПУСТІТЬ!!!
Лавандове поле в с. Білівці. 15 гектарів квітів та пахощів. Завод з виробницва лавандової олії. Вечірня фотосесія.
ЧОРНА ВОДА. СИНЕВИР. КРОКУСИ. Яремче. Ділове. Водоспад Труфанець. Долина крокусів. Музейна Колочава. Лікування Чорною водою. Масаж. Озеро Синевир. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО.