Вижниця. Село Виженка. Перевал Німчич. Похід до скель Протяте каміння. Камінь Соколине око.
Вижниця. Ринок сувенірів у Косові. Буковецький перевал.
Похід до легендарних скель "Писаний Камінь".
ПРОГРАМА ТУРУ:
7.30 – Виїзд з Чернівців через Вижницю в Косів.
Відвідування суботнього ринку у Косові.
Переїзд на Буковецький перевал (835 м.н.р.м.).
11.00 - з перевалу розпочинається наша піша мандрівка до "Писаного Каменя".
16.00 - Завершивши знайомство з "Писаним Каменем",
повертаємося на Буковину, до Чернівців.
18.00 - повернення у Чернівці.
Вартість туру: 455 грн.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:
Перекус варто взяти з собою, обідати будемо під час походу в гори.
Також з собою необхідно мати:
Опис екскурсійний об'єктів:
Косівський ярмарок
Косівський ярмарок - це гуцульська ярмарок, де можна купити вироби гуцульського побуту: керамічний посуд, одяг, вироби зі шкіри та хутра, а також: килими і ліжники. Базар працює в суботу зранку. В інші дні працюють сувенірні кіоски. Величезний асортимент дерев'яних виробів: шахи і нарди, шкатулки і хрести, тарілки та декоративні будиночки. Всі види одягу і взуття: вишиванки, чоботи, ремені, накидки, сорочки, тапочки і т.п. Продаються товари потрібні в господарстві: кінна упряж, плетені з лози кошики та вироби з дерева з високохудожнім різьбленням. Безліч виробів з кераміки. Завдяки красі і достатку виробів Косівський базар став однією з головних визначних пам'яток в Карпатах. Багато жителів мегаполісів купують одяг і посуд, постіль і килими для того, щоб в місті їх зігрівала краса Карпат, що втілилася в майстерні і красиві вироби гуцульських умільців.
Буковецький перевал
Карпати сповнені загадок і легенд. Красиві ліси, затягнуті туманом, приваблюють туристів з усього світу. Одне з таких місць - Буковецький перевал. Місце, де сходяться багато туристичних маршрутів і можна відпочити від підйомів. Тут можна побачити багато кумедних звірів. У літньо-осінній період перевал наповнюється ягодами і грибами. Взимку він наділяється в пухнасті шати зі снігу. Але не менш цікавий перевал із історичної точки. За легендою, саме в цьому місці оселилися прабатько жителів Карпат - карпа. Про це свідчать залишки наскального живопису. Зіграв свою роль Буковецький перевал у багатьох битвах. Та й взагалі, ходять чутки про те, що тут живуть Міфічні істоти, які вміють виконувати бажання добрих людей. При можливості можна це перевірити.
Писаний Камінь
Одна з головних пам'ятки Івано-Франківської області знаходиться в Верховинському районі, всього в 5 км від Буковецького перевалу. Це скеля Писаний камінь. У минулому вона була священною. До приходу християнства тут відбувалися жертвоприношення, проводилися язичницькі церемонії. Люди спілкувалися з духами і запалювали священний вогонь. Легенда свідчить, що довгий час мешканцями цих загадкових місць були велетні. Міфічне плем'я величезних людей, іменованих «карпа», ніби й дало назву Карпатам. Вони володіли дуже великим зростом і неймовірною силою. Згідно з переказами, гіганти сховали тут свої скарби, закривши їх скелею. З того часу тутешні місця приваблюють паломників, охочих піднести хвалу таємничим духам. У наш час наскальний розпис поповнився підписами побувавших тут туристів. Свій слід на камені залишили і знамениті українські письменники: Іван Франко, Ольга Кобилянська та Михайло Коцюбинський.
Правила бронювання турів:
Вижниця. Село Виженка. Перевал Німчич. Похід до скель Протяте каміння. Камінь Соколине око.
Сходження на одну із найвищих гір Чорногірського масиву Українських Карпат - гору Петрос (висота - 2020 м). Похід зі сторони Козмещика.
2-денний тур зі cходженням на г. Піп Іван Чорногорський (2020 м). Водоспади. Вухате каміння. г. Смотрич. Ночівля у Верховині.
Косів. Яворів. НПП "Гуцульщина". Скеля Терношорська Лада. Водоспад Терношорський Гук. Гуцульська сироварня.
Похід на гору Хом'як (1542 м). Водоспад. Полонина Хом'яків. Панорама Яремче та Чорногірського хребта. Місто-курорт Яремче.
Вижниця. Ринок сувенірів у Косові. Буковецький перевал. Похід до легендарних скель "Писаний Камінь".
Похід на Говерлу (2061 м) - найвищу гору Українських Карпат. Чорногірський хребет.
Похід від Заросляка до високогірного озера Несамовите (1750 м). Міст-віадук у Ворохті. Гора Шпиці та Ребра.
Похід на полонину Кострича від Кривопільського перевалу до Верховини. Найкраща панорама Чорногірського хребта.
Гора Ігрець 1311 м. Панорама Чорногірського хребта. Полонина Ігрець. Діюча хата-гражда. Музей Дідова аптека.
Гора Яровиця - найвища гора Буковинських Карпат. Купола на "Памірі" - покинута радянська військова база. Церква Св. Іллі та водоспад у с. Шепіт. Перевал Джогіль та Шурдин.