Похід на полонину Кострича від Кривопільського перевалу до Верховини. Найкраща панорама Чорногірського хребта.
Вижниця. Ринок сувенірів у Косові. Буковецький перевал.
Похід до легендарних скель "Писаний Камінь".
ПРОГРАМА ТУРУ:
7.30 – Виїзд з Чернівців через Вижницю в Косів.
Відвідування суботнього ринку у Косові.
Переїзд на Буковецький перевал (835 м.н.р.м.).
11.00 - з перевалу розпочинається наша піша мандрівка до "Писаного Каменя".
16.00 - Завершивши знайомство з "Писаним Каменем",
повертаємося на Буковину, до Чернівців.
18.00 - повернення у Чернівці.
Вартість туру: 550 грн.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:
Перекус варто взяти з собою, обідати будемо під час походу в гори.
Також з собою необхідно мати:
Опис екскурсійний об'єктів:
Косівський ярмарок
Косівський ярмарок - це гуцульська ярмарок, де можна купити вироби гуцульського побуту: керамічний посуд, одяг, вироби зі шкіри та хутра, а також: килими і ліжники. Базар працює в суботу зранку. В інші дні працюють сувенірні кіоски. Величезний асортимент дерев'яних виробів: шахи і нарди, шкатулки і хрести, тарілки та декоративні будиночки. Всі види одягу і взуття: вишиванки, чоботи, ремені, накидки, сорочки, тапочки і т.п. Продаються товари потрібні в господарстві: кінна упряж, плетені з лози кошики та вироби з дерева з високохудожнім різьбленням. Безліч виробів з кераміки. Завдяки красі і достатку виробів Косівський базар став однією з головних визначних пам'яток в Карпатах. Багато жителів мегаполісів купують одяг і посуд, постіль і килими для того, щоб в місті їх зігрівала краса Карпат, що втілилася в майстерні і красиві вироби гуцульських умільців.
Буковецький перевал
Карпати сповнені загадок і легенд. Красиві ліси, затягнуті туманом, приваблюють туристів з усього світу. Одне з таких місць - Буковецький перевал. Місце, де сходяться багато туристичних маршрутів і можна відпочити від підйомів. Тут можна побачити багато кумедних звірів. У літньо-осінній період перевал наповнюється ягодами і грибами. Взимку він наділяється в пухнасті шати зі снігу. Але не менш цікавий перевал із історичної точки. За легендою, саме в цьому місці оселилися прабатько жителів Карпат - карпа. Про це свідчать залишки наскального живопису. Зіграв свою роль Буковецький перевал у багатьох битвах. Та й взагалі, ходять чутки про те, що тут живуть Міфічні істоти, які вміють виконувати бажання добрих людей. При можливості можна це перевірити.
Писаний Камінь
Одна з головних пам'ятки Івано-Франківської області знаходиться в Верховинському районі, всього в 5 км від Буковецького перевалу. Це скеля Писаний камінь. У минулому вона була священною. До приходу християнства тут відбувалися жертвоприношення, проводилися язичницькі церемонії. Люди спілкувалися з духами і запалювали священний вогонь. Легенда свідчить, що довгий час мешканцями цих загадкових місць були велетні. Міфічне плем'я величезних людей, іменованих «карпа», ніби й дало назву Карпатам. Вони володіли дуже великим зростом і неймовірною силою. Згідно з переказами, гіганти сховали тут свої скарби, закривши їх скелею. З того часу тутешні місця приваблюють паломників, охочих піднести хвалу таємничим духам. У наш час наскальний розпис поповнився підписами побувавших тут туристів. Свій слід на камені залишили і знамениті українські письменники: Іван Франко, Ольга Кобилянська та Михайло Коцюбинський.
Правила бронювання турів:
Похід на полонину Кострича від Кривопільського перевалу до Верховини. Найкраща панорама Чорногірського хребта.
Похід на гору Кукул 1539 м. Полонина Кукул. Панорама Говерли та всього Чорногірського хребта.
Вижниця. Ринок сувенірів у Косові. Буковецький перевал. Похід до легендарних скель "Писаний Камінь".
2-денний тур зі cходженням на г. Піп Іван Чорногорський (2020 м). Водоспади. Вухате каміння. г. Смотрич. Ночівля у Верховині.
Похід на Говерлу (2061 м) - найвищу гору Українських Карпат. Чорногірський хребет.
Косів. Яворів. НПП "Гуцульщина". Скеля Терношорська Лада. Водоспад Терношорський Гук. Гуцульська сироварня.
Зимовий похід на гору Хом'як (1542 м). Полонина Хом'яків. Панорама Яремче та Чорногірського хребта. Місто-курорт Яремче.
Сходження на одну із найвищих гір Чорногірського масиву Українських Карпат - гору Петрос (висота - 2020 м). Похід зі сторони Козмещика.
Похід від Заросляка до високогірного озера Несамовите (1750 м). Міст-віадук у Ворохті. Гора Шпиці та Ребра.
Гора Ігрець 1311 м. Панорама Чорногірського хребта. Полонина Ігрець. Діюча хата-гражда. Музей Дідова аптека.
Вижниця. Село Виженка. Перевал Німчич. Похід до скель Протяте каміння. Камінь Соколине око.
Гора Яровиця - найвища гора Буковинських Карпат. Купола на "Памірі" - покинута радянська військова база. Церква Св. Іллі та водоспад у с. Шепіт. Перевал Джогіль та Шурдин.