Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
1-денний тур в Румунію з Чернівців. Південна Буковина: Карпати.
Монастирі 15-16 ст. (спадщина ЮНЕСКО),
соляна шахта Качіка, традиційна кераміка, національна кухня.
ПРОГРАМА ТУРУ:
6.45 - збір групи на площі Філармонії.
7.00 - виїзд з Чернівців до пунтку пропуску "Порубне" на кордоні з Румунією.
8.00 - проходження кордону. Переїзд через Радівці до с. Путна.
11.00 - екскурсія в православний
Успіння Пресвятої Богородиці мoнастир Путна (1466 р.).
Виїзд в с. Сучавиця.
13.00 - 14.00 - екскурсія в православний монастир Сучавіца 1585 р.
(об'єкт спадщини ЮНЕСКО).
Переїзд в с. Марджиня.
Ознайомлення з традиційним
гончарним ремеслом та "чорною керамікою".
Можливість придбати місцеві сувеніри - кераміка, ткані вироби,
вишивка, румунські писанки. Переїзд в с. Солка. Обід.
Переїзд через мальовничі карпатські перевали в с. Качіка.
Римо-католицький храм "мала базиліка" у с. Качіка.
16.00 - 17.00 - Відвідування соляної шахти із підземними каплицями,
озером та футбольним полем.
Виїзд в Чернівці.
21.00 - орієнтовний час приїзду в Чернівці.
Вартість туру: 750 грн/особа.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: вхідні білети, харчування.
Вартість вхідних білетів:
Вартість комплексного обіду - 35 лей.
Обов'язкова навність біометричного паспорта, або закордонного паспорта із візою.
Гривні на леї можна поміняти на кордоні, на території Румунії, або в Чернівцях перед поїздкою.
Обов'язкова наявність біометричного паспорту!
Опис екскурсійних об'єктів:
Православний Успіння Пресвятої Богородиці монастир Путна називають «Єрусалимом румунського народу». Його побудував Святий Стефан чел Маре - легендарний воєвода румунської держави. Тут покояться останки Великого Стефана - найулюбленішого і шанованого румунського правителя, якого Молдавський літопис назвав царем. Він правив з 1457 по 1504 рік і за час свого царювання здобув перемогу в 34-х з 36-ти боїв за незалежність Румунії.На згадку про кожну перемогу він будував монастир або споруджував храм. Для румунів це місце – ворота, за якими розпочинається шлях до Гірського Єрусалиму. У двох кілометрах від монастиря в кам'яній печері жив його духовний батько - преподобний Данило Пустельник. З тих пір пройшло більше 500 років, і всі ці роки Путна була найважливішим духовним, історичним і культурним центром Румунії. Тут поховано 28 правителів. Це місце загальнонаціональних свят.На цих урочистостях могилу Стефана Великого визнали "вівтарем національної самосвідомості". За рік монастир відвідує близько десяти тисяч паломників. При монастирі навіть існують паломницькі готелі.
Монастир Сучавиця - один з найкращих монастирів Буковини, був побудований 1578-1581 рр. батьком київського митрополита Петра Могили, господарем Яремою та його братом Семеном. Оборонний комплекс з вежами тривалий час служив княжою резиденцією. Родзинкою монастиря є розписна церква. Сама ж Сучавиця є останнім розписаним пам'ятником архітектури з 22 розписаних церков Буковини. Мандрівники мимоволі зупиняють свій погляд на фресках, що зображують драбину в рай, яку охороняють червонокрилі ангели. За оборонними стінами цієї фортеці, в музеї, можна побачити безліч історичних дорогоцінних предметів і творів мистецтва. У цьому місці відпочине і серце і душа кожного туриста.
Мерджиня – село – комуна. Воно знаходиться на території Сучавського повіту Румунії. Тут проживає невеличка кількість людей, які завжди раді заїзжим туристам. Марджиня прославилось завдяки вишуканій «чорній кераміці», яку виготовляють місцеві майстри. Цей посуд з безпечного екологічного матеріалу користується неабияким попитом у туристів. Гончари Марджиня виготовлення «чорної кераміки» вважають свої унікальним світовим досягненням. Славиться Марджиня і своїм Етнографічним музеєм облаштованим у старій буковинській хаті, якій понад сто років. Тут виставлено, як музейні експонати, народні костюми різних типів традиційного вбрання місцевих жителів та виготовлені руками селян інші вироби народних ремесел – писанки і намиста із бісеру, кошики із лози, вовняні килими, в`язаний одяг, кераміка, вишиванки тощо. Всі ці скарби народної творчості села Мерджиня туристи мають можливість придбати.
Село Качіка – Сучавського повіту, унікальне тим, що в його частині - Солонецу – Ноу компактно проживає польське населення. Назва села теж походить від польського слова „kacyka”, що означає «качка». Перші поляки - гірники, які переїхали з Галичини на Буковину у 1790 р. за рішенням австро-угорського правителя, оселились в гірничому районі Солонці ( Солонецу ) навколо соляної копальні Качіка, яка перетворилася згодом у соляні шахти з соляними галереями обставленими неперевершеними соляними фігурами із біблійних сюжетів. Біля шахти Качіка є навіть солоне озеро, де зазвичай влітку відпочивають люди. Самі ж соляні шахти перетворені на справжні місця паломництва, не тільки для людей, які страждають різними захворюваннями дихального апарату, але й для віруючих різних релігійних культів, дітей і туристів. У селі Качіка є соляна бальна зала для танців і найсвятіше місце польської духовності - Єпархіальне святилище, яке було зведене в ранг Малої базиліки. Щороку на початку серпня в с. Качіка проводиться фестиваль - День шахтаря, а 15 серпня в Малій базиліці відбувається найбільше католицьке паломництво.
Правила бронювання турів:
Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Термальний парк та зоопарк в місті Ніредьгаза, Угорщина. Термальні басейни Косино. Берегове "Жайворонок". Озеро Синевир. Ферма "Карпатський Буйвіл". НОВЕ!!!
Подільські Товтри. Водоспад Бурбун. Палац, водоспад і парк у Маліївцях. Кам'янець-Подільський. Музей мініатюр "Замки України".
Тур до с. Нагоряни. "Шишкові горби". 3-годинна подорож на яхті до Бакоти. Екскурсія в монастир. Панорама "Дністровського моря".
Базар в Косові. Водоспади в Шешорах. Тюдівська скеля. Черемош. Водоспад. Форелеве господарство.
Одноденний тур до природного чуда Румунії - каньйон Біказ, Червоне озеро. Фунікулер. ТОП-5
Похід на Говерлу (2061 м) - найвищу гору Українських Карпат. Чорногірський хребет.
Косів. Яворів. НПП "Гуцульщина". Скеля Терношорська Лада. Водоспад Терношорський Гук. Гуцульська сироварня.
Перевал Чумирна. Монастир Молдовіца. Музей гуцульської писанки. Карпатська вузькоколійка. Пікнік на природі.
Зимовий похід на гору Хом'як (1542 м). Полонина Хом'яків. Панорама Яремче та Чорногірського хребта. Місто-курорт Яремче.
7 Чудес Румунії. Замок Корвінів в Хунедоарі. Соляна шахта Турда. Міста Клуж-Напока і Альба-Юлія.
Місто Ясси в Румунії. Ботанічний сад. Тропічна оранжерея. Палац культури. Університет. Храми міста. Шопінг.
Кращі замки Львівщини в одному турі: Олеський замок. Палац у Підгірцях. Золочівський замок.
Тернопільська область. Комплекс "Орися". Відпочинок і оздоровлення в термальних басейнах з Гусятинською рапою. Сауна. Хамам. Чан.
4-х годинний сплав на катамаранах по Дністру від Заліщиків до Городка - 12 км. Кулівський монастир. Репужинці. НЕ ПРОПУСТІТЬ!!!
Одноденний тур на Закарпаття. Озеро Синевир та Водоспад Шипіт.
Румунські Карпати. Національний парк Чахлєу. Похід на гору Тоака (1904 м). Залізні сходи довжиною 1200 м. Неймовірні краєвиди.
Теребовля - замок. Тернопіль - катання на катері по Тернопільському ставу, екскурсія містом. Микулинці. Костел. Замок. Пиво і сир. Зарваниця.
СПА-комплекс в селі Качіка, Румунія. Солені басейни. Сауна. Джакузі. Польський костел. Соляна шахта Качіка. Шопінг в Радівцях. НОВЕ!!!
Чернівецький університет. Драматичний театр. Художній музей. Дім-Корабель. Австрійський Поштамт. Редакція газети "Буковина". Медична бібліотека. НОВЕ!!!
Яремче. Водоспад. Гедзьо - парк Легенд. Буковель - лижі, VODA Club. Гуцул-Ленд. Парк динозаврів.
7 Чудес України! Кам'янець-Подільський - "квітка на камені". Старе місто. Замок. Дендропарк в Хотині. Бакота - панорама Дністра. Найкрасивійший природний об'єкт України.
Каньйон Біказ. Катання на катері на озері Біказ. Рибний ресторан. Дамба. Фунікулер в Пятра-Нямц. Шопінг. НОВЕ!!!
Одноденний похід до скель Кінашки і на гору Кінашка 1081 м. Форелеве господарство у Лопушній.
Румунські Карпати. Монастирі Путна, Сучавиця, чорна кераміка Марджиня. Соляна шахта Качіка. Шопінг. АКЦІЯ!!!
Каньйон Біказ. Сігішоара. Замки Дракули в Бран і Поєнарі. Брашов. Траса 7С Трансфагараш. Озеро Балеа. Замок Пелеш. ТОП-10
Замок у Збаражі. Палац Вишневецьких. Кременець - колегіум, гора Бона, монастир. Тернопіль - вечірнє катання на катері, фонтани.
Скелі Довбуша у селі Бубнище біля Болехова. Гошівський монастир. Подорож на "Карпатському трамвайчику" з смт. Вигода.
Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області - Буковинських (Смугарських) водоспадів.
Сплав на рафтах по гірській річці Чорний Черемош від Ільців до Верховини. 10 кілометрів яскравих вражень та емоцій! Гуцульські атракціони. НОВЕ!!!
Яремче. Водоспад. Гора Маковиця. Полонина Маковиця. Стежка Довбуша. Скелі Довбуша.Сироварня.
Сходження на гору Шпиці 1863 м. Одна із вершин Чорногірського хребта. Скелі "Шпиці". Надзвичайні краєвиди на гору Говерлу, Туркул та озеро Бребенескул.
Надзвичайні румунські Карпати. Похід на гору Сухардул-Мік. Відпочинок біля Червоного озера (Лаку Рошу). Прогулянка через каньйон Біказ.
Дорога Трансальпіна. Дівочі скелі - "Душа Карпат". Борша. Крісельний підйомник. Найвищий водоспад Румунії - Кінський водоспад.
2-денний тур у гуцульські Карпати. Яремче. Буковель. Верховина. Криворівня. Косів. Шешори.
Романтичний "Тунель кохання" в селі Клевань. Містичний Тараканівський форт. Легендарний замок у Дубно.
Озеро Синевир. Крісельний підйомник у Міжгір'ї. Басейн "Жайворонок". Мукачево. Аквапарк "Карпатія". Замок Паланок.
7 Чудес Румунії. Каньйон Біказ. Замок Дракули в Брані. Замок Пелеш в Сіная. Вечірній Брашов. Замок Кантакузіно в Буштень.
Сходження на одну із найвищих гір Чорногірського масиву Українських Карпат - гору Петрос (висота - 2020 м). Похід зі сторони Козмещика.
Похід від Заросляка до високогірного озера Несамовите (1750 м). Міст-віадук у Ворохті. Гора Шпиці та Ребра.
Гора Ігрець 1311 м. Панорама Чорногірського хребта. Полонина Ігрець. Діюча хата-гражда. Музей Дідова аптека.
Вілла Чаушеску в Бухаресті. Палац Кантакузіно, Котрочень. Парламент. Атенеум - Національний театр. Художній музей, вулиця Липканська. Терми Бухареста. Шопінг.
Скелі Рареу. Крісельний витяг. Кінський водоспад. Дерев'яний монастир Бирсана в стилі Марамуреш. Сепинца. Веселий цвинтар. НОВЕ!!!
Сучава - Тронна фортеця. Монастир Святого Іоанна Нового (Сучавського). Монастирі Драгомирна, Воронець.
Манявський скит. Манявський водоспад. Парк історії Землі "Underhill" в с. Підгір'я. Івано-Франківськ.
Похід до святилища Довбушеві комори на горі Синиця. 1186 м. Криворівня. Гуцульський обід. Таємниче місце сили.
Вижниця. Тюдівська скеля. Кам'яна Багачка. Музей Федьковича в Путилі. Криївка в Усть-Путилі. Дегустація та прогулянка в гори. 190 років від народження Ю. Федьковича.
Гура-Гумора. Пам'ятник Кобилянській. Монастир Воронець. Кимполунг-Молдовенеск. Скелі Рареу.
Клевань - тунель кохання. Олика - замок. Рівне - зоопарк. Межиріч - монастир. Острог: замок, академія, музей книги. Самчики - палац і парк. Базальтові стовпи. НОВЕ!!!
Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Прогулянка на катері. Музей М. І. Пирогова. Фонтан.
Вижниця. Село Виженка. Перевал Німчич. Похід до скель Протяте каміння. Камінь Соколине око.
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
СПА-центр в с. Солка, Румунія. Соляні термальні басейни, сауна. Шопінг в супермаркеті Lidl.
Аквапарк "Корніша" в Ботошанах - другий найбільший аквапарк Румунії. Сауни. Шопінг у молі "Увертюра Мол". НОВЕ!!!
Захоплююча подорож в підземний світ печер. с. Кривче - печера "Кришталева". Печера "Вертеба". Скельний храм у с. Монастирок.
Відвідування 3 найбільших торгових центрів Сучави, Румунія - "Iulius Mall", "Shopping City Suceava", Lidl.
Монастир у селі Хрещатик. Панорама міста Заліщики. Дністровський каньйон. Руїни Червоноградського замку. Джуринський водоспад.
Женецький водоспад. Яремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. Буковель. Крісельний підйомник. Озеро. Парк динозаврів.