Скелі Довбуша у селі Бубнище біля Болехова. Гошівський монастир. Подорож на "Карпатському трамвайчику" з смт. Вигода.
Президентська резиденція "Синьогора" в с. Гута. Манявський водоспад.
Манявський скит. Бухтівецький та Крапельковий водоспади.
ПРОГРАМА ТУРУ:
6.00 - виїзд з Чернівців через Івано-Франківськ до с. Гута,
Богородчанського району Івано-Франківської області.
9.00 - екскурсія в Президентську резиденцію "Синьогора".
Переїзд до с. Манява.
Екскурсія до Манявського Скиту 17 ст. Блаженний камінь.
Переїзд від Монастиря до Манявського водоспаду на спеціальному транспорті.
Огляд одного із найвищих водоспадів українських Карпат (висота - 20 м).
Обід з власних продуктів або в трапезній монастиря.
Переїзд в с. Букове. Огляд Бухтівецького водоспаду (висота 8 м).
Огляд Крапелькового водоспаду.
19.00 - Виїзд до Чернівців.
21.00 - Повернення в Чернівці.
Вартість туру: 450 грн. Для дітей віком до 14 років - 400 грн.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:
Примітка: Для екскурсії на Президентську резиденцію "Синьогора" в Гуті потрібно мати з собою паспорт.
Опис екскурсійних об'єктів:
Надвірна
Ви хоча би раз зупинялись в Надвірні, де за туристом спостерігають одразу три найвищі Карпатські Хребти – Чорногора, Свидовиця та Горган, де міська ратуша нагадує гуцульський сецесйон, де майже 400 років поляки будували Успенський костел, поєднуючи європейське бароко з модерном та неоготикою і де доживає свій вік колись найпотужніший на Прикарпатті замок Пнівський.
Пнівський замок
Передмістя Надвірної, яке колись було окремим містечком, а можливо просто великим поселенням. Саме тут розташований замок Пнівський – найвідоміша пам’ятка міста. Найпотужніший замок Прикарпаття, який лежить перед самісінькими гірськими хребтами, на перехресті торгових шляхів. Його було збудовано з великих тесаних брил гірського каменю родиною поляків Куропатових у 16 столітті (до появи Надвірної). Для великої кількості римо-католиків, що проживала на цій території, в середині замку було зведено каплицю. Стіни цього оборонного об'єкту були дуже масивними і неприступними, їх товщина сягала до 1,8 м. Як в популярних кінострічках обороноздатність замку посилювалась яром кругом нього, а вїзд здійснювався через підйомний міст. Замок зазнавав руйнацій і від ображених шляхтою селян, і від повстанців, від козаків і від татаро- турецьких набігів. Пнівський славився і великою кількістю підземних ходів. Один із них вів до круглої кам'яної вежі, розміщеної в зоні парку теперішнього міста.
Бухтівецький водоспад
Це перлина гірського масиву Горгани неподалік Надвірної. Висота цього красивого односкатного чаруючого око водоспаду сягає 8 метрів. Від людей він ховається в лісових залослях на відстані 6 км від траси. У 1972 році цього красеня Українських Карпат було занесено до списку гідрологічних пам'яток природи та взято під охорону.
Крапельковий водоспад
Ще одне диво природи в урочищі Бухтівець, що знаходиться в 50 метрах від Бухтівецьокого водоспаду. Яскравий, іскристий, по-дитячому грайливий Крапельковий водоспад неодмінно залишить у Вашій пам`яті незабутнє враження від туристичної мандрівки. Якщо Ви мандруєте пішки, збираючи враження від Капатських пейзажів, то стежину до цього водоспаду Вам неодмінно підкажуть чаруючі звуки крапельок води, що романтично летять до долу з 10 метрової навісної скелі.
Манявський Скит
Село розкинулось в мальовничій гірській ущелині 25 кілометрів від Надвірної і за півсотні кілометрів від Івано – Франківська. Тут в лісі, на скелі, над річкою зберігся старовинний монастир-скит XVII ст., засновником якого є виходець із Афону монах Йов Княгинецький. Як і більшість старих монастирів православний аскетичний чоловічий монастир східного обряду заснований у 1606 році, приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Загадкою для дослідників залишаються цілющі властивості тамтешньої печерної води, «Блаженного каменю», що лежить поряд з монастирем та обряди отця монастиря, який зцілює прихожан копієм. За переказами очевидців свята вода допомагає людям відновлювати зір очей і зцілює хвороби костей, а настоятель монастиря проводить обряди екзорцизму. У середині ХVІІ ст. скит мав десятки підпорядкованих монастирів у Галичині, на Буковині й навіть у Молдавії. Свого часу тут знаходилась велика бібліотека стародруків. При монастирі діяла школа різьблярства, іконопису, професійна хорова школа, школа фітотерапії. Ченці практикували «чорну хірургію». Старожили кажуть, що сюди неодноразово навідувався легендарний гуцульський опришок Олекса Довбуш. За вірогідними джерелами у скиті похований гетьман України І. Виговський (1664 р.).
Манявський водоспад
Це один із наймальовничіших карпатських водоспадів, оточений містичною, пра-історичною місциною, від якої віє язичницькими обрядами. Водоспад ховається в глибокій ущелині поміж дивно-похилих скель, на яких ростуть високі смереки. Тому сонце якщо й заглядає сюди, то дуже рідко і ненадовго. Це містичне місце знаходиться в семи кілометрах від монастиря, але воно варте того, щоб його побачити і перенестись в далеке минуле.
Грязьовий вулкан Старуня
Це диво природи, розташоване в однойменному селі Івано-Франківської області, в передгір'ї Горганів. Вулкан складається з 8 кратерів-озер і 12 непостійних мікрократерів. Він є геологічною пам’яткою - єдиний і унікальний не тільки у Карпатському регіоні, але й у світі.
Скелі Довбуша у селі Бубнище біля Болехова. Гошівський монастир. Подорож на "Карпатському трамвайчику" з смт. Вигода.
Вижниця. Тюдівська скеля. Кам'яна Багачка. Музей Федьковича в Путилі. Криївка в Усть-Путилі. Дегустація та прогулянка в гори. 190 років від народження Ю. Федьковича.
2-денний тур у гуцульські Карпати. Яремче. Буковель. Верховина. Криворівня. Косів. Шешори.
Коломия - музей писанкового розпису та музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Яремче. Водоспад Пробій. Скелі Довбуша.
Президентська резиденція "Синьогора" в с. Гута. Манявський водоспад. Бухтівецький та Крапельковий водоспади. Манявський скит.
Східниця. Славське. Водоспади Кам'янка та Гуркало. Дрогобич. Тустань. Скелі Довбуша в Бубнище. Крісельний підйомник Захар Беркут.
Женецький водоспад. Яремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. Буковель. Крісельний підйомник. Озеро. Парк динозаврів.