Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Місце збору групи: вул. Федьковича, 11.
Триваліть екскурсії: 1 година.
Початок о 12.00.
Вартість: 100 грн. - дорослі, діти, пенсіонери, 50 грн. - діти (до 12 років).
Екскурсію проводить ботанік, працівник ботанічного Саду.
Інформація про ботанічний сад:
Ботанічний сад Черінівців – один із найстаріших ботсадів України, а також один із найменших. Його чернівчани почали закладати за рішенням чернівецького магістрату ще в австро-угорську добу, починаючи з 1877 року. Процес тривав більше десятиліття. Нині ботсад це - науковий підрозділ Чернівецького університету і природоохоронна територія загальнодержавного значення. І нині біля входу в ботанічний сад можна побачити білу тополю висаджену руками австрійського професора Едуарда Тангля, котрий очолював кафедру ботаніки університету і був першим директором саду. За його керівництва перші рослини для Саду завозились з Австрії. А попередньо було викуплено землі, де селяни утримували пасовища та городи. Основним напрямком діяльності ботанічного саду було переселення різних видів рослин на нову територію та їх акліматизація. Нині тут можна зустріти різномаїття рослин зі Східної Азії, Північної Америки, Південної Європи. Це близько п'яти сотень незвичних для нашої території видів рослин. Ці аборигенні насадження займають майже 5 гектарів землі Саду. Для їхнього комфортного перебування тут було споруджено оранжерею висотою більше 22–х метрів. Під цим височезним скляним куполом особливо добре себе почувають реліктові рослини. В оранжереї Саду мешкає більше девяти сотень тропічних рослин. Ботсад пишається фініковими пальмами, кактусами, яких тут є 145 видів, тридцятиметровими тюльпановими деревами, котрим більше 150 років, нарцисами, ірисами та хризантемами, котрих тут більше 70- ти видів. А також різномаїттям магнолій. З середини квітня це дерево починає цвісти. Тут їх біля 20 різних сортів: магнолія гостролиста, магнолія лікарська, магнолія Суланжа, магнолія Кобус. Вік деяких магнолій досягає 80 років. За правильного догляду дерево магнолії може жити і до 100 років.У Ботанічному саду квітнуть не лише магнолії. Тут панує справжня квіткова казка. Традиційно у квітні розпускаються нарциси. Понад 70 сортів цих квітів творять чарівну галявину попід деревами. Навколо панує ніжний ароматом квітучих нарцисів змішаний із запахом весняного дощу.Навесні у ботанічному саду розквітають також – гіацинти, підсніжники, білоцвіт весняний. У ботанічному саду росте більще 100 сортів тюльпанів. Гордістю Саду також є гербарій та спеціальна лабораторія, в якій проводяться наукові дослідження. У 1963 році Ботанічний сад оголошено природоохоронною територією.
Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Для любителів екстріму - прогулянка дренажним тунелем завдовжки 1500 м під резиденцією митрополитів Буковини до вулиці Гагаріна.
Тематична екскурсія районом австрійських та румунських вілл Чернівців - вулиці Садова, Федьковича, Аксенина.
Цвітіння магнолій в Чернівецькому ботанічному саду на вулиці Федьковича.
Екскурсія по старому Чернівецькому кладовищу на вулиці Зеленій. Християнське та єврейське кладовище. АКЦІЯ !!!
Лівий берег Чернівців - Садгора. Колись окреме місто. Монетарня барона Гартенберга. Палац Фрідмана. Казарми. Костел та багато іншого.
Екскурсія розповідає про життя, творчість, побут, коло спілкування відомої буковинської письменниці Ольги Юліанівни Кобилянської у Чернівцях.
Авторська екскурсія-прогулянка "Модні витребеньки старих Чернівців"
Неформальний тур 5 барами та ресторанами Чернівців із дегустацією ексклюзивних місцевих напоїв.
Центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (колишня резиденція православних митрополитів Буковини та Далмації).
Кримінальний світ Чернівців, найгучніші злочини та відомі злочинці. Убивці, ман'яки, злодії, шахраї, "рішали", види покарань і не тільки... НОВЕ!!!
Ексклюзивні інтер'єри, оглядові майданчики та історії Чернівців. Готель "Belle Vue", ратуша, Ощадна каса, Театр, Вірменська церква і не тільки.
Більше 20 яскравих малюнків, що прикрашають стіни, тротуари, під'їзди Чернівців, створені "Академією містомалювання" і не тільки.
Екскурсія знайомить вас із літературною аурою міста, в якому "жили люди і книги" та де "книгарень було більше ніж пекарень".
Архітектурні стилі, деталі, ліпнина, маскарони та статуї. Бездоганне планування вулиць і площ. Вишукані інтер'єри та затишні чернівецькі дворики.