Чернівецьке
екскурсійне
бюро
Chernivtsi
excursion
office
+38 (068) 04-01-818
+38 (095) 86-17-601
  • fb
  • in
  • yt
+38 (063) 74-19-117
+38 (093) 12-14-224
doc

Пропонуємо книгу:

Наші партнери:
 
 

 
Tourmarketing Ucraina
 
 
 
Карта Чернівців:
 
 
Буковинські водоспади

Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області - Буковинських (Смугарських) водоспадів.

500 грн
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Коломия, Яремче

Коломия - музей писанкового розпису та музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Яремче. Водоспад Пробій. Скелі Довбуша.

500 грн
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Вижниця. Перевал Німчич. Протяте каміння

Вижниця. Село Виженка. Перевал Німчич. Похід до скель Протяте каміння. Камінь Соколине око.

550 грн
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Хотин + Кам'янець-Подільський

Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.

550 грн
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Печери Тернопільщини - Кривче, Вертеба, Монастирок

Захоплююча подорож в підземний світ печер. с. Кривче - печера "Кришталева". Печера "Вертеба". Скельний храм у с. Монастирок.

600 грн
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Джуринський водоспад, Заліщики, монастир Хрещатик

Монастир у селі Хрещатик. Панорама міста Заліщики. Дністровський каньйон. Руїни Червоноградського замку. Джуринський водоспад.

500 грн
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Джип-тур в Карпати: Яремче, Буковель + Женецький водоспад

Женецький водоспадЯремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. Буковель. Крісельний підйомник. Озеро. Парк динозаврів.

700 грн.
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Смачна Буковина + Банчени
Сироварня "Добрі Газди". Пасіка "Мивіра". Дегустація карпатського чаю з медом та сирів у Михайлівці. Банченський монастир.
450 грн.
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ

Вижниця. Перевал Німчич. Протяте каміння



щосуботи


 9.00-18.00
550 грн
з особи

Вижниця. Село Виженка. Перевал Німчич.

Протяте Каміння. Камінь Соколине Око.

ПРОГРАМА ТУРУ:

08.45 - збір групи на площі Філармонії. 

09.00 - виїзд з Чернівців у м. Вижниця.

Курортне село Виженка. Національний природний парк "Вижницький".

Панорамний вид на річку Черемош з перевалу Німчич (580 м.).

Низькогір'я Буковинсько-Покутських Карпат. 

Похід до пам'ятки природи - скель Протяте каміння (6 км. в одну сторону). 

18.00 - повернення в Чернівці.

До програми можна додати на вибір:

  • Відвідування літературно-меморіального музею-садиби українського співака Назарія Яремчука у присілку м. Вижниця - с. Рівня;
  • Краєзнавчий музей у м. Вижниця;
  • Вижницький музей народно-прикладного мистецтва, похід до печери Довбуша (хребет "Берізка");
  • Єдиний в світі музей Маланки у м. Вашківці;
  • Монастир Святої Анни (Аннина Гора) у м. Вашківці;
  • Лужанська Вознесенська церква (1453 р.);
  • Дендропарк у м. Сторожинець;
  • Природничий музей у смт. Берегомет.
Вартість туру в складі збірної групи: 550 грн/ос.
 
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
 
  • проїзд комфортабельним автобусом,
  • екскурсійний супровід.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: обід.
 
Вартість екскурсії для груп:
 
Кількість туристів: 20 осіб 35 осіб 50 осіб
Вартість (грн) з групи: 3900 5400 6900

 

Опис екскурсійних об’єктів:

Виженка

Виженка - центр зеленого туризму Буковини. Мальовнича місцина з чарівними карпатськими пейзажами відома серед туристів з XІХ ст. Село знаходиться в долині одноіменної гірської річки Виженка. В селі є дві церкви, збудовані в традиційному гуцульському стилі - українська церква Іоанна Сучавського (1792 року) із дзвінницею та російська Миколаївська церква, збудована "за румунів" у 1920 на місці старої. Поруч з нею є капличка, на стіні якої збереглися надписи-нарікання місцевих селян на панщину з 1821 року. Неподалік знаходиться ритуальна міква єврейської громади. Тут за легендами купався видатний засновник хасидизму Баал-Шем-Тов (Бешт), який проживав у Кутах і ходив усамітнюватись і молитись до печери Довбуша. Не залишить Вас байдужим і своєрідна місцева гуцульська кухня. Насолода чистим повітрям серед первозданної природи, тишиною, що бринить як натягнута струна, та захоплення неповторним національним колоритом - тут гарантоване всім, адже до Першої світової війни Виженка була популярним австро-угорським курортом. Село є воротами до знаменитого перевалу Німчич.

Перевал Німчич

Якщо Вам зустрілися круті схили порослі буком обабіч дороги, що біжить вгору, звиваючись серпантином – Ви на шляху до перевалу Німчич. Він знаходиться в межах Вижницького національного природного парку. Відшукайте в собі сили, щоб подолати нелегкий шлях до перевалу. Перевал Німчич віддячить Вам сторицею. Це одне з найкрасивіших і наймальовничіших місць Буковинських Карпат. Перевал відкриває панорамну картину долини, де біжить бурхливий гірський Черемош, радує око пейзажами гір вкритих зеленню, невеличких поселень і звивистих гірських не то стежин, не то доріг. Насолодивших величчю природи можна завітати і в туристично-розважального комплекс «Перевал Німчич» який пропонує туристам весь спектр розваг та відпочинку.

Вижниця

Це історична місцина, де зачаровують своєю величчю гори і дивують красою ландшафти. Тут бурхливі потоки Черемошу змагаються з повноводним Прутом, а місцеві жителі інтригують туристів старими легендами про  подвиги гуцулів. Містечко Вижниця розкинулось на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей. Місцина є батьківщиною знаменитого на весь світ вокально-інструментального ансамблю "Смерічка" Левка Дудківського, солістами якого були Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Софія Ротару, а композитором молодий Володя Івасюк, що написав популярну "Червону руту". До речі, у містечку є діюча музей-садиба Назарія Яремчука. А на околиці містечка – дерев'яна церква Св. Дмитра – зразок гуцульських трикупольних храмів та колишня Вижницька синагога, що є однією з найголовніших хасидських святинь в Україні. Адже Вижниця – це ще й історичний центр хасидской династії і народних художніх ремесел (вишивки, різблярства, писанкарства, чеканки, ткацтва). Варто відвідати і Вижницький музей народно-прикладного мистецтва, щоб переконатись, що Вижниця з 18 століття славилася і своїми  ярмарковими традиціями.

Національний природний парк "Вижницький"

І влітку, і взимку парк «Вижницький» знайомить туристів з дивовижною красою навколишніх Карпатських гір та лісів. Це потужний туристично -оздоровчий ресурс Вижничини. Єдине місце, куди варто сходити в ніч на Івана Купала за цвітом папороті, адже на території заповідника прижилося аж три види цієї рідкісної пра-рослини. Завдяки кліматичним умовам і людській турботі в Національному парку добре себе почувають 40 видів червонокнижних рослин і 62 види рідкісних тварин, що перебувають під охороною та занесені до Червоної книги. Вас здивує в заповіднику  реліктова  долина Черемошу і підземні печери, а також нещодавно відкрите ранньослов’янське, язичницьке, кам’яне святилище з наскельними солярними знаками. Крім цього Національний парк «Вижницький» славиться оповитою народними легендами печерою Довбуша, водоспадами та Протятим камінням.

Печера Довбуша

Національний заповідник «Вижницький» може здивувати туриста далеко не однією печерою. Однак багато з них знаходяться далеко від містечка та пансіонатів – в глибині лісів ( в стокілометровій зоні), а  скелі з печерою народного героя Олекси Довбуша всього в 19 кілометрах від населеного пункту. За існуючими легендами гуцульський «Робін Гуд» разом зі своїм загоном навідувався сюди неодноразово в 1740-41 роках. Тепер до цього місця ведуть стежки різних  маршрутів пішохідного туризму, бо місце є дуже популярним серед туристів.

Протяте Каміння. Соколине око.

Це нерукотворне мистецтво небесного художника і скульптора не залишить байдужим жодного туриста. Контрастуючи з різнотравям квітучих галявин, вічнозеленими ялицями та кремезними буками, глиби Протятого каміння вражають своїми гігантськими  розмірами і формами. Скелі розбиті тектонічними тріщинами з величезними порожнинами мають магічну властивість впливати на людей. Мимоволі віриш легендам, що розповідають, ніби  горяни  виливали на скелі  казани кипяченої води,щоб зробити для себе зручний шлях  спускаючись з гір. Унікальним витвором природи є 10-метровий кам’яний міст у найвеличнішій із скель системи “Протятого Каміння” – “Соколиній” – мовчазний свідок минулої невтомної праці води і часу. Щорічно на скелях Протятого Каміння, влаштовуються туристські змагання. За бажанням маршрут можна урізноманітнити, якщо від Соколиного каміння спуститись у долину потоку Смугарів і відвідати ландшафтний заказник “Смугарські і водоспади” - Мекку Буковинського туризму.

 

Музей співака Назарія Яремчука

Садиба-музей відомого українського виконавця розташована на околиці Вижниці в с. Рівня. На порозі музею зустрічає гостей голос Назарія. Музей назвали «Смерекова хата» - на честь одного з хітів співака. Це батьківський будинок музиканта, де пройшло його дитинство і юність. В експозиції музею збережені сімейні реліквії і сценічні костюми, фотографії та особисті речі співака, а також матеріали про життєвий шлях Назарія Яремчука.

Вижницький краєзнавчий музей (Жандармерія)

Ця колоритна будівля колишньої цісарсько-королівської повітової жандармерії розміщена  біля палацу цадиків і готелю Анни Москви. Її було збудовано в кінці XIX століття. Сьогодні в будинку знаходиться один з корпусів школи-інтернату імені Назарія Яремчука - мала художня академія і краєзнавчий музей. Біля одного з корпусів школи розміщено пам'ятник Назарію Яремчуку. Тут навчався видатний співак.

Музей Вижницького коледжу прикладного мистецтва

Музей імені знаменитого різьбляра по дереву Василя Шкрібляка розташований в центральній частині Вижниці. Його називають музеєм народних ремесел. В експозиції музею понад 23 тисячі унікальних художніх робіт. Велика частина належить юним майстрам коледжу. Це карбуванняпо металу, художні вироби з дерева, ювелірні вироби, представлено художнє ткацтво, ковальство, моделювання одягу, вишиті блузки, сорочки, серветки, рушники, скатертини та інше. Частину робіт можна придбати.

Лужанська Вознесенська церква

Старовинна церква в Лужанах - є найстарішою церквою Буковини. Аскетично проста зовні вона приваблює туристів усередині розкішними фресками роспісанних стін 13 століття і силуетами святих, різьбленням по дереву і збереженим церковним старовинним іконостасом в стилі українського бароко. Кам'яна святиня є також унікальним зразком храму будинкового типу з оборонними характеристиками, типовими для середньовіччя. Тому її фрески порізані турецькими шаблями, а церковне начиння і старовинні дзвони були заховані від загарбників в дворовому колодязі.

Аннина гора 

Буковинське містечко Вашківці знамените, передусім, фестивалем-маскарадом Маланкою та чудодійною «Анниною горою». Свято-Аннинська обитель розташована на вершині «Анниної гори» (304 м над рівнем моря), що у південному передмісті Вашківців на Буковині. Народне почитання «Анниної гори» сягає сивої давнини. Є свідчення, що чернече життя почало зароджуватись у цій місцевості ще під час перебування краю у складі Київської Русі. Проте, особливого розвитку так і не здобуло, а після монголо-татарської навали цілком занепало. Легенда розповідає, що в той час, коли Буковина знаходилася під турецьким ярмом, жила у Вашківцях дівчина на ім’я Анна, яка славилася своєю красою і добрими вчинками. Турки під час одного з набігів вирішили впіймати красуню. Рятуючись від них, побігла дівчина на гору. Тим часом переслідувачі вже оточили місцевість, і почали підніматись до вершини. Шансів у дівчини не залишалось, і вона звернулась до Господа з проханням не віддавати її на поталу, а краще забрати до себе. І коли вороги були вже зовсім близько, сталося диво: земля розступилася і поглинула Анну. Вже пізніше, на знак цього дива місцеві християни насипали на вершині могилу та встановили кам'яний хрест. Місце те почали називати — «Аннина гора». Згодом там була збудована дерев’яна церква, люди вірили в святість цього місця та атеїстична радянська влада бульдозерами розрівняла землю, знищуючи все святе для віруючих. І тільки в 1993 році тут знову засновано жіночій монастир Святої Праведної Анни на «Анниній горі». Побудовано собор Святої Анни з нижнім храмом Святих Великомучеників Маккавіїв, келії, житлові корпуси, господарські приміщення. З «Анниної гори» відкривається чудова панорама не лише Вашківців, але й майже всієї долини Черемошу від Вижниці на південному заході до його впадіння у Прут на півночі та гори Цецино на сході. А на півдні тягнуться буковинські гори та їх долини.

Сторожинецький дендропарк

Дендропарк закладений єврейським землевласником і меценатом М.Оренштайном у 1912 році. У парку зібрано майже 1 тис. видів дерев і чагарників з усього світу, більшість з яких екзотичні. Протяжність заповідника 17,5 га. На його території є двоповерховий палац Оренштайна, відкритий вольєр для диких звірів, ставки, розсадники.

Музей «Маланки»

Щорічне народне святкування Різдва - Вашківецька Переберія має музей стародавнього обряду. Завдяки місцевим мешканцям з глибини віків до сучасника повернулось три десятки оригінальних костюмів основних персонажів традиційної вашківецької Маланки. В музеї зберігається також більше сотні ексклюзивних масок, виготовлених вашківецькими майстрами та чимала кількість світлин з народних гулянь починаючи з кінця ХІХ століття  до наших днів. Музей - єдиний в Україні.

Буковинські водоспади
24.11.24, 1.12.24, 8.12.24, 15.12.24

Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області - Буковинських (Смугарських) водоспадів.

ПРОГРАМА ТУРУ
500 грн
з особи
Коломия, Яремче
9.04.22, 16.04.22

Коломия - музей писанкового розпису та музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Яремче. Водоспад Пробій. Скелі Довбуша.

ПРОГРАМА ТУРУ
500 грн
з особи
Вижниця. Перевал Німчич. Протяте каміння
щосуботи

Вижниця. Село Виженка. Перевал Німчич. Похід до скель Протяте каміння. Камінь Соколине око.

ПРОГРАМА ТУРУ
550 грн
з особи
Хотин + Кам'янець-Подільський
субота, неділя

Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.

ПРОГРАМА ТУРУ
550 грн
з особи
Печери Тернопільщини - Кривче, Вертеба, Монастирок
субота, неділя

Захоплююча подорож в підземний світ печер. с. Кривче - печера "Кришталева". Печера "Вертеба". Скельний храм у с. Монастирок.

ПРОГРАМА ТУРУ
600 грн
з особи
Джуринський водоспад, Заліщики, монастир Хрещатик
субота, неділя

Монастир у селі Хрещатик. Панорама міста Заліщики. Дністровський каньйон. Руїни Червоноградського замку. Джуринський водоспад.

ПРОГРАМА ТУРУ
500 грн
з особи
Джип-тур в Карпати: Яремче, Буковель + Женецький водоспад
щонеділі

Женецький водоспадЯремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. Буковель. Крісельний підйомник. Озеро. Парк динозаврів.

ПРОГРАМА ТУРУ
700 грн.
з особи
Смачна Буковина + Банчени
щосуботи
Сироварня "Добрі Газди". Пасіка "Мивіра". Дегустація карпатського чаю з медом та сирів у Михайлівці. Банченський монастир.
ПРОГРАМА ТУРУ
450 грн.
з особи

Пропонуємо книгу:

Наші партнери:
 
 

 
Tourmarketing Ucraina
 
 
 
Карта Чернівців:
 
 

Copyright © 2011-2024 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Тел: +38 (095) 86-17-601, +38 (093) 12-14-224, +38 (068) 040-18-18

м. Чернівці, вул. Поштова, 6 (Головпоштамт, перший поверх, наліво).