Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
500-літній дуб Штефана Великого. Михайлівка - дегустація сирів та меду.
Собор у Білій Криниці. Музей у селі Старий Вовчинець.
ПРОГРАМА ТУРУ:
9.00 - виїзд з Чернівців в с. Валя-Кузьмін.
Прогулянка до 500-літнього дуба Штефана Великого.
Музей ретро-автомобілів у с. Тарашани.
Переїзд в село Михайлівка.
Дегустація сирів на австрійській сироварні "Добрі Газди".
Дегустація меду з чаєм і з печивом на пасіці "Мівіра".
За бажанням - апітерапія - сон на вуликах.
Переїзд у с. Біла Криниця.
Огляд Успенського собору росіян-старообрядців. Церква Козьми і Дем'яна.
Факультативно: Краєзнавчий музей у селі Старий Вовчинець.
Літературно-меморіальний музей Ольги Кобилянської у селі Димка.
Вартість туру: 450 грн/особа.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:
Вартість вхідних квитків:
Опис екскурсійних об'єктів:
Село Біла Криниця
Село Біла Криниця, що лежить на кордоні з Румунією з давніх давен було центром поселення росіян-старовірів на Буковині, яких називали липованами. Ця релігійна громада у часи Івана Грозного зазнала переслідувань зі сторони російської царської влади. Австрійська ж влада, поставилася прихильно до переселенців. Цісар Йосиф ІІ у 1783 році звільнив старообрядців від податків на 20 років і гарантував свободу віросповідання, наділив землею і звільнив від панщини та військової служби. З 1784 року поселення - центр російської старообрядської діаспори, який через криницю з білою вапняковою водою назвали Білою Криницею. В Білій Криниці раніше був Покровський монастир, що вважався найбільшим духовно-просвітницьким центром на Буковині. У монастирі була зібрана велика бібліотека, переписувалися книги, знаходився архів митрополії. Нині Біла Криниця в занепаді, катастрофічно скоротилася кількість її жителів. Але ніде більше в Україні не зустрінеш такої кількості бородатих чоловіків, які багато років наполегливо дотримуються своєї віри, традицій та культури.
Успенський собор росіян - старообрядців
Успенський собор було споруджено за часів гоніння старовірів Миколою І. Собор став не лише резиденцією старообрядницького архієрея, а архітектурним уособленням розквіту старообрядництва. Будувався він за сприяння одного з найбагатших московських купців - Овсянникова в 1900-1908 рр. На будівлю витратили півмільйона рублів золотом. Зовні собор спеціально покривали глазурованою черепицею і цеглою, яка не втратила своїх якостей до наших днів. Інтер'єр Собору прикрашений чудовим різьбленим іконостасом роботи старих володимирських, палехских і новгородських майстрів. У 1980-і роки тут була філія Центрального музею давньоруської культури і мистецтва імені Андрія Рубльова. З 1992 р. Успенський собор місце Священних всесвітніх соборів Російської православної старообрядницької церкви.
Село Димка. Літературно- меморіальний музей Ольги Кобилянської.
До батьківського маєтку в с. Димка О.Кобилянська навідувалась досить часто. Тут вона знайшла прототипів літературних героїв для своєї повісті « Земля». Реальний трагічний факт братовбивства за землю мав місце у селі у 1894 році. Нащадки головного героя повісті Сави Жижияна і досі мешкають у цьому селі. Буковинська Орлиця тут проживала у 1889-1891 роках. Тут були написані перші рядки повісті «Царівна» та повість «Людина». Тут до сьогоднішніх днів збереглися дерева посаджені руками письменниці, написані нею листи, в меморіальній кімнаті збережено її побут та особисті речі.
Сироварня «Добрі Газди»
Буковинська сироварня "Добрі Газди" у селі Михайлівка Глибоцького району відкрилася не так давно, але її встигли відвідати багато гостей з-за кордону і навіть дипломати. "Добрі Газди" влаштовують дні дегустацій Михайлівських сирів, які виготовляються на обладнанні, що придбала їм австрійська агенція. На заздрість іншим селянам Буковини, тридцять Михайлівських господарств та фермери тепер мають куди здавати парне молоко. Свіжі сири: голландський, австрійський та сири альпійської групи – стали вигідною справою для всіх, і для туристів теж, бо вони можуть придбати фірмову натуральну продукцію одразу у виробника.
Оранжерея в cелі Кам`янка
У селі Кам`янка під Чернівцями колишній столяр Іван Галіп у 15 метровій теплиці створив оранжерею з такими екзотичними фруктами, яких навіть немає у місцевих супермаркетах. До прикладу в оранжиреї росте лимон з плодами в півтори кілограми. Екзотичні рослини та зібрані перші врожаї перетворили буковинця в знаменитість. Разом з популярністю Івана ростуть і замовлення з різних міст України на фрукти та адаптовану до нашого клімату розсаду екзотичних рослин.
Валя Кузьмін. Дуб Штефана Великого. Пам`ятник солдатам І Світової війни.
Валя Кузмін древнє село з яскравими сторінками історії. Перша згадка про нього датується 15 століттям. Саме в цей період господар Молдови Штефан чел Маре (Великий) феодальною грамотою підтверджував передачу своїх земель монастирю Путна. Та щоб відвоювати ці землі у Польського короля Яна І Штефану довелось розбити польську армію, що нараховувала 60 тисяч шляхтичів Речі Посполитої і Великого князівства Литовського. Подвиг Штефана до нинішніх днів обростає легендами. Адже в лісі біля Валі Кузміна він переміг армію могутніх шляхтичів військом у три рази меньшим. За переказами старожилів молдовани, не маючи зброї, почали вирубувати дерева у лісі, скидаючи їх на супротивників. Існує версія, що дві тисячі поляків похоронено на території села у братській могилі. Решта втекла у напрямку Львова. Лише після ста років після великої битви Штефана чел Маре, яка була у 1597 році, село почало відроджуватись. Мрія полького короля Яна І посадити на молдавський престол свого брата Сигізмунда і використати Молдову як зручний плацдарм для війни з Османською імперією не справдилась, а ось один із дубів, посаджених королем, залишився жити до наших днів. Щоправда екскурсоводи, показуючи 500-літнього дуба туристам, не називають його ім`ям поляка, а звуть єдиним вцілілим після бою дубом господаря Штефана Великого. Цей могутній багатовіковий дуб разом з некрополем загиблим воїнам Першої світової війни (1914-1918 рр.) є гордістю села і красномовним відголоском нашої героїчної минувшини.
Правила бронювання турів:
Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Басейни "Жайворонок" у Берегове та "Теплі води" у Велятино. Закарпатська кухня. Дегустація вин, пиво "Ципа". ТЕПЛИЙ ТУР!
СПА-комплекс в селі Качіка, Румунія. Солені басейни. Сауна. Джакузі. Польський костел. Соляна шахта Качіка. Шопінг в Радівцях. НОВЕ!!!
Тур до с. Нагоряни. "Шишкові горби". 3-годинна подорож на яхті до Бакоти. Екскурсія в монастир. Панорама "Дністровського моря".
Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Замок у Меджибожі.
Базар в Косові. Водоспади в Шешорах. Тюдівська скеля. Черемош. Водоспад. Форелеве господарство.
2-денний тур у гуцульські Карпати. Яремче. Буковель. Верховина. Криворівня. Косів. Шешори.
Романтичний "Тунель кохання" в селі Клевань. Містичний Тараканівський форт. Легендарний замок у Дубно.
Одноденний тур до природного чуда Румунії - каньйон Біказ, Червоне озеро. Фортеця Нямц. ТОП-5
Озеро Синевир. Крісельний підйомник у Міжгір'ї. Басейн "Жайворонок". Мукачево. Аквапарк "Карпатія". Замок Паланок.
7 Чудес Румунії. Каньйон Біказ. Замок Дракули в Брані. Замок Пелеш в Сіная. Вечірній Брашов. Замок Кантакузіно в Буштень.
Перевал Чумирна. Монастир Молдовіца. Музей гуцульської писанки. Карпатська вузькоколійка. Пікнік на природі.
Зимовий похід на гору Хом'як (1542 м). Полонина Хом'яків. Панорама Яремче та Чорногірського хребта. Місто-курорт Яремче.
Місто Ясси в Румунії. Ботанічний сад. Тропічна оранжерея. Палац культури. Університет. Храми міста. Шопінг.
Вілла Чаушеску в Бухаресті. Палац Кантакузіно, Котрочень. Парламент. Атенеум - Національний театр. Художній музей, вулиця Липканська. Терми Бухареста. Шопінг.
Кращі замки Львівщини в одному турі: Олеський замок. Палац у Підгірцях. Золочівський замок.
Тернопільська область. Комплекс "Орися". Відпочинок і оздоровлення в термальних басейнах з Гусятинською рапою. Сауна. Хамам. Чан.
Одноденний тур на Закарпаття. Озеро Синевир та Водоспад Шипіт.
Скелі Рареу. Крісельний витяг. Кінський водоспад. Дерев'яний монастир Бирсана в стилі Марамуреш. Сепинца. Веселий цвинтар. НОВЕ!!!
Яремче. Водоспад. Гедзьо - парк Легенд. Буковель - лижі, VODA Club. Гуцул-Ленд. Парк динозаврів.
7 Чудес України! Кам'янець-Подільський - "квітка на камені". Старе місто. Замок. Дендропарк в Хотині. Бакота - панорама Дністра. Найкрасивійший природний об'єкт України.
Каньйон Біказ. Катання на катері на озері Біказ. Рибний ресторан. Дамба. Фунікулер в Пятра-Нямц. Шопінг. НОВЕ!!!
Одноденний похід до скель Кінашки і на гору Кінашка 1081 м зі збиранням грибів. Форелеве господарство у Лопушній.
Румунські Карпати. Монастирі Путна, Сучавиця, чорна кераміка Марджиня. Соляна шахта Качіка. Шопінг. АКЦІЯ!!!
Сучава - Тронна фортеця. Монастир Святого Іоанна Нового (Сучавського). Монастирі Драгомирна, Воронець.
Похід на полонину Кострича від Кривопільського перевалу до Верховини. Найкраща панорама Чорногірського хребта.
Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області - Буковинських (Смугарських) водоспадів.
Яремче. Водоспад. Гора Маковиця. Полонина Маковиця. Стежка Довбуша. Скелі Довбуша.Сироварня.
Манявський скит. Манявський водоспад. Парк історії Землі "Underhill" в с. Підгір'я. Івано-Франківськ.
Дорога Трансальпіна. Дівочі скелі - "Душа Карпат". Борша. Крісельний підйомник. Найвищий водоспад Румунії - Кінський водоспад.
Теребовля - замок. Тернопіль - катання на катері по Тернопільському ставу, екскурсія містом. Микулинці. Костел. Замок. Пиво і сир. Зарваниця.
Похід до святилища Довбушеві комори на горі Синиця. 1186 м. Криворівня. Гуцульський обід. Таємниче місце сили.
Масштабна виставка гарбузів у Мамаївцях. Козяча ферма та сироварня.
Вижниця. Тюдівська скеля. Кам'яна Багачка. Музей Федьковича в Путилі. Криївка в Усть-Путилі. Дегустація та прогулянка в гори. 190 років від народження Ю. Федьковича.
Каньйон Біказ. Сігішоара. Замок Дракули в Бран. Замок Пелеш. Замок Кантакузіно. Брашов. Траса 7С Трансфагараш. Озеро Балеа. ТОП-10
Подільські Товтри. Водоспад Бурбун. Палац, водоспад і парк у Маліївцях. Кам'янець-Подільський. Музей мініатюр "Замки України".
Косів. Яворів. НПП "Гуцульщина". Скеля Терношорська Лада. Водоспад Терношорський Гук. Гуцульська сироварня.
7 Чудес Румунії. Замок Корвінів в Хунедоарі. Соляна шахта Турда. Міста Клуж-Напока і Альба-Юлія.
Гура-Гумора. Пам'ятник Кобилянській. Монастир Воронець. Кимполунг-Молдовенеск. Скелі Рареу.
Клевань - тунель кохання. Олика - замок. Рівне - зоопарк. Межиріч - монастир. Острог: замок, академія, музей книги. Самчики - палац і парк. Базальтові стовпи. НОВЕ!!!
Замок у Збаражі. Палац Вишневецьких. Кременець - колегіум, гора Бона, монастир.
Скелі Довбуша у селі Бубнище біля Болехова. Гошівський монастир. Подорож на "Карпатському трамвайчику" з смт. Вигода.
Вижниця. Село Виженка. Перевал Німчич. Похід до скель Протяте каміння. Камінь Соколине око.
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
СПА-центр в с. Солка, Румунія. Соляні термальні басейни, сауна. Шопінг в супермаркеті Lidl.
Аквапарк "Корніша" в Ботошанах - другий найбільший аквапарк Румунії. Сауни. Шопінг у молі "Увертюра Мол". НОВЕ!!!
Захоплююча подорож в підземний світ печер. с. Кривче - печера "Кришталева". Печера "Вертеба". Скельний храм у с. Монастирок.
Монастир у селі Хрещатик. Панорама міста Заліщики. Дністровський каньйон. Руїни Червоноградського замку. Джуринський водоспад.
Женецький водоспад. Яремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. Буковель. Крісельний підйомник. Озеро. Парк динозаврів.
Відвідування 3 найбільших торгових центрів Сучави, Румунія - "Iulius Mall", "Shopping City Suceava", Lidl.
Термальні басейни у Берегове та Косино. Яремче. Кваси. Вино. Гуцульське пиво. Крісельний витяг у Міжгір'ї. Озеро Синевир.
Яремче. Буковель. Верховина. Шешори. Похід на Костричу. Гарячі чани, лебедині озера, музей Маланки і не тільки.
Трансфагарашське шосе. Готель з льоду. Замки Бран та Пелеш. Фунікулер на озеро Балеа. Сігішоара. Брашов.
Турда. Клуж-Напока. Солка. Південна Буковина. Карпатська вузькоколійка. Каньйон Біказ. Червоне озеро. Румунський Святий Миколай.