Монастир у селі Хрещатик. Панорама міста Заліщики. Дністровський каньйон. Руїни Червоноградського замку. Джуринський водоспад. Лавандове поле у Шишківцях.
500-літній дуб Штефана Великого. Михайлівка - дегустація сирів та меду.
Собор у Білій Криниці. Музей у селі Старий Вовчинець.
ПРОГРАМА ТУРУ:
9.00 - виїзд з Чернівців в с. Валя-Кузьмін.
Прогулянка до 500-літнього дуба Штефана Великого.
Музей ретро-автомобілів у с. Тарашани.
Переїзд в село Михайлівка.
Дегустація сирів на австрійській сироварні "Добрі Газди".
Дегустація меду з чаєм і з печивом на пасіці "Мівіра".
За бажанням - апітерапія - сон на вуликах.
Переїзд у с. Біла Криниця.
Огляд Успенського собору росіян-старообрядців. Церква Козьми і Дем'яна.
Факультативно: Краєзнавчий музей у селі Старий Вовчинець.
Літературно-меморіальний музей Ольги Кобилянської у селі Димка.
Вартість туру: 250 грн/особа.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:
Вартість вхідних квитків:
Опис екскурсійних об'єктів:
Село Біла Криниця
Село Біла Криниця, що лежить на кордоні з Румунією з давніх давен було центром поселення росіян-старовірів на Буковині, яких називали липованами. Ця релігійна громада у часи Івана Грозного зазнала переслідувань зі сторони російської царської влади. Австрійська ж влада, поставилася прихильно до переселенців. Цісар Йосиф ІІ у 1783 році звільнив старообрядців від податків на 20 років і гарантував свободу віросповідання, наділив землею і звільнив від панщини та військової служби. З 1784 року поселення - центр російської старообрядської діаспори, який через криницю з білою вапняковою водою назвали Білою Криницею. В Білій Криниці раніше був Покровський монастир, що вважався найбільшим духовно-просвітницьким центром на Буковині. У монастирі була зібрана велика бібліотека, переписувалися книги, знаходився архів митрополії. Нині Біла Криниця в занепаді, катастрофічно скоротилася кількість її жителів. Але ніде більше в Україні не зустрінеш такої кількості бородатих чоловіків, які багато років наполегливо дотримуються своєї віри, традицій та культури.
Успенський собор росіян - старообрядців
Успенський собор було споруджено за часів гоніння старовірів Миколою І. Собор став не лише резиденцією старообрядницького архієрея, а архітектурним уособленням розквіту старообрядництва. Будувався він за сприяння одного з найбагатших московських купців - Овсянникова в 1900-1908 рр. На будівлю витратили півмільйона рублів золотом. Зовні собор спеціально покривали глазурованою черепицею і цеглою, яка не втратила своїх якостей до наших днів. Інтер'єр Собору прикрашений чудовим різьбленим іконостасом роботи старих володимирських, палехских і новгородських майстрів. У 1980-і роки тут була філія Центрального музею давньоруської культури і мистецтва імені Андрія Рубльова. З 1992 р. Успенський собор місце Священних всесвітніх соборів Російської православної старообрядницької церкви.
Село Димка. Літературно- меморіальний музей Ольги Кобилянської.
До батьківського маєтку в с. Димка О.Кобилянська навідувалась досить часто. Тут вона знайшла прототипів літературних героїв для своєї повісті « Земля». Реальний трагічний факт братовбивства за землю мав місце у селі у 1894 році. Нащадки головного героя повісті Сави Жижияна і досі мешкають у цьому селі. Буковинська Орлиця тут проживала у 1889-1891 роках. Тут були написані перші рядки повісті «Царівна» та повість «Людина». Тут до сьогоднішніх днів збереглися дерева посаджені руками письменниці, написані нею листи, в меморіальній кімнаті збережено її побут та особисті речі.
Сироварня «Добрі Газди»
Буковинська сироварня "Добрі Газди" у селі Михайлівка Глибоцького району відкрилася не так давно, але її встигли відвідати багато гостей з-за кордону і навіть дипломати. "Добрі Газди" влаштовують дні дегустацій Михайлівських сирів, які виготовляються на обладнанні, що придбала їм австрійська агенція. На заздрість іншим селянам Буковини, тридцять Михайлівських господарств та фермери тепер мають куди здавати парне молоко. Свіжі сири: голландський, австрійський та сири альпійської групи – стали вигідною справою для всіх, і для туристів теж, бо вони можуть придбати фірмову натуральну продукцію одразу у виробника.
Оранжерея в cелі Кам`янка
У селі Кам`янка під Чернівцями колишній столяр Іван Галіп у 15 метровій теплиці створив оранжерею з такими екзотичними фруктами, яких навіть немає у місцевих супермаркетах. До прикладу в оранжиреї росте лимон з плодами в півтори кілограми. Екзотичні рослини та зібрані перші врожаї перетворили буковинця в знаменитість. Разом з популярністю Івана ростуть і замовлення з різних міст України на фрукти та адаптовану до нашого клімату розсаду екзотичних рослин.
Валя Кузьмін. Дуб Штефана Великого. Пам`ятник солдатам І Світової війни.
Валя Кузмін древнє село з яскравими сторінками історії. Перша згадка про нього датується 15 століттям. Саме в цей період господар Молдови Штефан чел Маре (Великий) феодальною грамотою підтверджував передачу своїх земель монастирю Путна. Та щоб відвоювати ці землі у Польського короля Яна І Штефану довелось розбити польську армію, що нараховувала 60 тисяч шляхтичів Речі Посполитої і Великого князівства Литовського. Подвиг Штефана до нинішніх днів обростає легендами. Адже в лісі біля Валі Кузміна він переміг армію могутніх шляхтичів військом у три рази меньшим. За переказами старожилів молдовани, не маючи зброї, почали вирубувати дерева у лісі, скидаючи їх на супротивників. Існує версія, що дві тисячі поляків похоронено на території села у братській могилі. Решта втекла у напрямку Львова. Лише після ста років після великої битви Штефана чел Маре, яка була у 1597 році, село почало відроджуватись. Мрія полького короля Яна І посадити на молдавський престол свого брата Сигізмунда і використати Молдову як зручний плацдарм для війни з Османською імперією не справдилась, а ось один із дубів, посаджених королем, залишився жити до наших днів. Щоправда екскурсоводи, показуючи 500-літнього дуба туристам, не називають його ім`ям поляка, а звуть єдиним вцілілим після бою дубом господаря Штефана Великого. Цей могутній багатовіковий дуб разом з некрополем загиблим воїнам Першої світової війни (1914-1918 рр.) є гордістю села і красномовним відголоском нашої героїчної минувшини.
Правила бронювання турів:
Монастир у селі Хрещатик. Панорама міста Заліщики. Дністровський каньйон. Руїни Червоноградського замку. Джуринський водоспад. Лавандове поле у Шишківцях.
Історичний центр Чернівців. Заповідник Кладовище на вулиці Зеленій. Панорама Чернівців. Чернівецький університет. АКЦІЯ!!!
Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Відвідування 3 найбільших торгових центрів Сучави - "Iulius Mall", "Shopping City Suceava", Lidl.
СПА-центр в с. Солка, Румунія. Соляні термальні басейни, сауна. Шопінг в супермаркеті Lidl.
Тур до с. Нагоряни. "Шишкові горби". 3-годинна подорож на яхті до Бакоти. Екскурсія в монастир. Панорама "Дністровського моря".
Подільські Товтри. Водоспад Бурбун. Палац, водоспад і парк у Маліївцях. Кам'янець-Подільський. Музей мініатюр "Замки України".
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
Одноденний тур до природного чуда Румунії - каньйон Біказ, Червоне озеро. Дамба в Карпатах.
Похід на Говерлу (2061 м) - найвищу гору Українських Карпат. Яремче. Водоспад Пробій.
Косів. Яворів. Національний природний парк "Гуцульщина". Скеля Терношорська Лада. Водоспад Терношорський Гук. Гуцульська сироварня.
Місто Ясси - культурна столиця Румунії. Цвітіння жоржин у ботанічному саду. Собор Святої Параскеви. Церква Трьох Ієрархів. Палац культури. Шопінг. НОВЕ!!!
Сплав на рафтах по гірській річці Чорний Черемош від Ільців до Верховини. 10 кілометрів яскравих вражень та емоцій!
Галиця. Монастир. Катання на річковому трамваї по Дністру. Камінь кохання. Вовча бухта. Відпочинок на Дністрі.
Буковинсько-Покутські Карпати: Національний природний парк "Вижницький". Косів - сувеніри. Сокільська скеля. Водоспади в Шешорах.
Женецький водоспад. Яремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. Буковель. Крісельний підйомник. Озеро. Парк динозаврів.
Захоплююча подорож в підземний світ печер. с. Кривче - печера "Кришталева". Печера "Вертеба". Скельний храм у с. Монастирок.
Романтичний "Тунель кохання" в селі Клевань. Містичний Тараканівський форт. Легендарний замок у Дубно.
Румунські Карпати. Монастирі Путна, Сучавиця, чорна кераміка Марджиня. Соляна шахта Качіка. Шопінг в Сучаві.
Сучава - Тронна фортеця. Монастир Святого Іоанна Нового (Сучавського). Монастирі Драгомирна, Воронець.
Місто-курорт Сатанів. Бювет. Парк хижаків "Арден". Монастир. Водяний млин.
Гора Ігрець 1311 м. Панорама Чорногірського хребта. Полонина Ігрець. Діюча хата-гражда. Музей Дідова аптека.
Яремче. Водоспад Пробій. Сувеніри. Стежка Довбуша та Скелі Довбуша. Коломия.
Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області - Буковинських (Смугарських) водоспадів.
Сходження на гору Шпиці 1863 м. Одна із вершин Чорногірського хребта. Скелі "шпиці". Надзвичайні краєвиди на гору Говерлу, Туркул та озеро Бребенескул.
Надзвичайні румунські Карпати. Похід на гору Сухардул-Мік. Відпочинок біля Червоного озера (Лаку Рошу). Прогулянка через каньйон Біказ.
Каньйон Біказ. Червоне озеро. Замок Дракули в Брані. Замок Пелеш в Сіная. Вечірній Брашов.
Похід від Заросляка до високогірного озера Несамовите (1750 м). Міст-віадук у Ворохті. Гора Шпиці та Ребра.
Похід на гору Хом'як (1542 м). Водоспад. Полонина Хом'яків. Панорама Яремче та Чорногірського хребта. Яремче.
2-денний тур в Трансільванію. Соляна шахта Турда. Міста Клуж-Напока та Сібіу. Замок Корвінів в Хунедоарі.
Скелі Довбуша у селі Бубнище біля Болехова. Гошівський монастир. Подорож на "Карпатському трамвайчику" з смт. Вигода.
Від Соколівки по Сокільському хребту через село Бабин до Тюдова. Камінь Тигр. Тюдівська стінка.
Цвітіння рододендронів. Гора Піп Іван Чорногорський (2020 м). Обсерваторія. Терношорська Лада. Водоспад Гук. Ночівля у Верховині.
Гуцульське село Космач. Водоспад Рушір. Музей Довбуша. Кераміка. Прогулянка на г. Сиглін до найвищої гойдалки Карпат.
Подорож на джипах до секретної радіолокаційної станції "Памір" на горі Томнатик. Села Шепіт і Селятин. Водоспад Сучавський Гук. Зоопарк.
Вижниця. Ринок сувенірів у Косові. Буковецький перевал. Похід до легендарних скель "Писаний Камінь".
Перевал Чумирна. Монастир Молдовіца. Музей гуцульської писанки. Карпатська вузькоколійка. Пікнік на природі.
5 годин сплаву на катамаранах по Дністру від Устечка до Заліщиків.
Сходження на гору Маковиця 985 м. Полонина Маковиця. Яремче. Скелі Довбуша. Водоспад.
Львів. Факультативно: екскурсія Підземелля Львова, океанаріум. Центр реабілітації диких тварин у Галичі.
Молдова: Місто Сороки. Фортеця. Циганська Гірка. Свіча Подяки. Панорама Дністра. Парки Цауль і Єдинці.
Гори Ґорґани. Похід на гору Синяк, висота - 1665 м та гору Малий Ґорґан (1592 м). Буковель. Яремче.
Каньйон Біказ. Сігішоара. Замки Дракули в Бран і Поєнарі. Брашов. Траса 7С Трансфагараш. Озеро Балеа. Замок Пелеш.