Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Озеро Синевир. Велятино - термальні басейни "Теплі води".
Дегустація вин. Ужгород - цвітіння сакури.
ПРОГРАМА ТУРУ:
День 1-ий (субота):
6.00 - виїзд з Чернівців через Івано-Франківськ - Долину на озеро Синевир.
12.00 - прогулянка до високогірного озера.
Обід в колибі (за бажанням).
Центр реабілітації ведмедів.
Переїзд через Хуст до Велятино.
Купання в термальних басейнах "Теплі води" Велятино.
Дегустація Закарпатських вин.
Поселення в готель.
Вечеря зі страв угорської кухні. Ночівля.
День 2-ий (неділя):
8.00 – сніданок.
9.00 - виїзд через Мукачево в Ужгород.
Огляд центру Мукачево. Алеї квітучих сакур.
Приїзд в Ужгород. Прогулянка по центру Ужгорода.
Вільний час. Виїзд в Чернівці.
Проживання відбувається в садибах зеленого туризму в Берегівському районі.
Харчування: Вартість комплексної вечері та сніданку - 200 грн.
Вартість екскурсії для груп:
Кількість туристів: | 18 осіб | 35 осіб | 50 осіб |
Вартість (грн) з особи: |
Опис екскурсійних об'єктів:
Мукачеве. Замок Паланок. Назва міста походить від угорського слова «munkás» що значить працьовитий або працівник, оскільки угорці, долаючи карпатські гори, прикладали чимало зусиль, праці. І цими, направду, працьовитими людьми була збудована фортеця з дерев'яної палі. Король Стефан І Святий надавав замку особливої важливості та зміцнив стіни, а король Ласло Святий продовжив цю працю, збудував навколо кам'яну стіну. 1339 року Федір II Коріятович розширив замок, навколо нього вирив яму і заповнили її водою а на внутрішній стороні ями збудували частокіл (угор. Palánk) — звідси і назва замок Паланок.
Берегове розташоване в межах Закарпатської низовини, над річкою Верке, близько 5 км від перетину кордону з Угорщиною. Це місто славиться своїми виноробськими традиціями та термальними і мінеральними водами, що сприяють покращенню серцево-судинної системи та лікують хвороби шкіри. Аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу – Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині. В основному басейні рекреаційного комплексу «Жайворонок» температура води сягає 31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто.
Дегустація Закарпатського вина. Століттями майстри винних справ дбайливо передавали традиції виноробства від батька синові. Перша згадка про вирощування винограду в цьому краї відноситься до 13 століття. Великий внесок у виноробство внесли монахи зі сходу Угорщини і з Польщі, якими королева Ержебет на початку XIV-го століття заселила побудовані нею монастирі. Ченці в Берегові не тільки займалися виноробством, але й продавали свої вина. Ще один цікавий факт, виноробство займало настільки важливу роль в житті краю, що навіть був прийнятий спеціальний закон, затверджений у 1625-му році князем Бетхлен Габором, в якому виноробів зобов’язували до дбайливого відношення до виноградників, дотримання взаєморозуміння між собою і пошані релігійних вказівок. Вже в 1874-му році в Берегові заснували Центр Реалізації Вина, у якого в 1901-му році у Львові було своє представництво і магазин. Про унікальність берегівських вин так писали на початку минулого століття в одному з чеських журналів: “Можете об’їздити всю Європу, але такого захоплюючого, чудового, абсолютно суцільного ряду гір засаджених виноградом ви ніде не побачите, тільки в Берегові, де в довжину більш ніж 50 км стеляться виноградники без єдиного просвіту в їх рядах” (Ласло Хорват “Історія виноробства берегівського краю “.
«Сакура-Фест». Японська декоративна вишня — сакура — з'явилася в Ужгороді ще в 1923 році, її привезли з Відня. На сьогоднішній день це дерево можна зустріти в багатьох куточках міста, на вулицях Ракоці і Довженка. Найбільше дерев висаджено на набережній річки Уж. Алея сакур прикрашає Київську та Православну набережні, прилеглі до площі Пушкіна, і є найбільш довгим райським садом в Європі. Чисельність дерев складає близько 2 тисяч. Цвітіння сакури триває близько 2 тижнів і припадає приблизно на кінець квітня — початок травня, залежно від погодних умов. У цей весняний період (11 Квітня 2022 — 1 Травня 2022) проводиться музично-творчий фестиваль «Сакура Фест». В рамках фестивалю проводиться безліч заходів: • висадка нових саджанців сакури; • запуск небесних ліхтариків в пам'ять про техногенні катастрофи на Фукусімі і в Чорнобилі; • вручення титулу «Людина року» тому, хто першим запримітить розквітлий цвіт сакури; • проведення традиційного ярмарку під назвою «Сонячний напій»; • виставки художньої творчості; • концерти за участю місцевих і приїжджих дитячих колективів; • проведення спортивних змагань;• творчі конкурси та літературні квести; • інші флеш-моби та майстер-класи.
Ужгородський замок ХV-XVІІІ ст.ст., є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода. Від 1284 року зберігся документ, що згадує священика цього храму Штефана. За час свого існування фортеця зазнавала численних реконструкцій. Наприкінці ХVI століття замок остаточно набуває сучасного вигляду. Зовні Ужгородський замок має вигляд могутньої оборонної споруди у формі трапеції, на кожному куті якої розміщені бастіони, трохи висунуті у бік рову і з’єднані фортечною стіною. У палаці нараховується понад 40 приміщень. Найбільший зал замку, так званий рицарський, що міститься на другому поверсі, було перетворено на внутрішню каплицю. У 1857 році її розписав Фердинанд Видра. Приблизно тоді ж сусідні зали оздоблено ліпкою, розписом, сусальним золотом. Зараз цей декор вже частково відновлено.
Дізнайтеся більше цікавого, відвідавши краєзнавчий музей на території Ужгородського замку.
Правила бронювання туру:
Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Піонова плантація у Глибоці. Слов'янське городище з панорамою. Сироварня та пасіка в Михайлівці. НЕ ПРОПУСТІТЬ!!!
Тюльпанове поле в Мамаївцях. Лужанська Вознесенська церква 15 ст. - найстаріша кам'яна церква Буковини.
Подільські Товтри. Водоспад Бурбун. Палац, водоспад і парк у Маліївцях. Кам'янець-Подільський. Музей мініатюр "Замки України".
Тур до с. Нагоряни. "Шишкові горби". 3-годинна подорож на яхті до Бакоти. Екскурсія в монастир. Панорама "Дністровського моря".
Романтичний "Тунель кохання" в селі Клевань. Містичний Тараканівський форт. Легендарний замок у Дубно.
Одноденний тур до природного чуда Румунії - каньйон Біказ, Червоне озеро. Фортеця Нямц. ТОП-5
Похід на Говерлу (2061 м) - найвищу гору Українських Карпат. Чорногірський хребет.
Каньйон Біказ. Сігішоара. Замок Дракули в Бран. Замок Пелеш. Замок Кантакузіно. Брашов. Траса 7С Трансфагараш. Озеро Биля. Без нічних переїздів! ТОП-10
Перевал Чумирна. Монастир Молдовіца. Музей гуцульської писанки. Карпатська вузькоколійка. Пікнік на природі.
Совата – бальнеологічний курорт. Прайд – соляна копальня. Купання в термальних басейнах. Унікальний гарячий водоспад в Топліца. НОВЕ!!!
Зимовий похід на гору Хом'як (1542 м). Полонина Хом'яків. Панорама Яремче та Чорногірського хребта. Місто-курорт Яремче.
7 Чудес Румунії. Замок Корвінів в Хунедоарі. Соляна копальня Турда. Міста Клуж-Напока і Альба-Юлія. Сібіу. Курорт Совата. БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
Кращі замки Львівщини в одному турі: Олеський замок. Палац у Підгірцях. Золочівський замок.
Львівський Океанаріум. Підземелля Львова. Центр реабілітації диких тварин у Галичі. Галицький національний парк.
Гуцульське село Космач. Водоспад Рушір. Музей Довбуша. Місце, де було вбито Олексу Довбуша. Прогулянка на г. Сиглін до найвищої гойдалки Карпат.
Яремче. Водоспад. Гора Маковиця. Полонина Маковиця. Стежка Довбуша. Скелі Довбуша.Сироварня.
Долина нарцисів у Хусті. Крісельний витяг у Міжгір'ї. Озеро Синевир. Одноденний тур на Закарпаття.
Басейни "Жайворонок" у Берегове та "Теплі води" у Велятино. Закарпатська кухня. Дегустація вин, пиво "Ципа". ТЕПЛИЙ ТУР!
Скелі Рареу - "Душа Карпат". Курорт Борша. Фунікулер. Найвищий водоспад Румунії - водоспад Коней.
Кимполунг-Молдовенеск. Похід через каньйон "Чортів Млин" до Дівочих скель масиву Рареу. Гірські краєвиди Південної Буковини. Румунія. НОВЕ!!!
Монастир Хрещатик. Панорама Заліщиків. Джуринський водоспад. Тюльпани в Мамаївцях. Церква в Лужанах.
Румунські Карпати. Монастирі Путна, Сучавиця, чорна кераміка Марджиня. Соляна шахта Качіка. Шопінг.
Замок у Збаражі. Палац Вишневецьких. Кременець - колегіум, гора Бона, монастир. Вечірня прогулянка по Тернополю.
Місто Ясси в Румунії. Ботанічний сад. Тропічна оранжерея. Палац культури. Університет. Храми міста. Шопінг.
Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області - Буковинських (Смугарських) водоспадів. Тюдівська скеля. Ріка Черемош.
Теребовля - замок. Тернопіль - катання на катері по Тернопільському ставу, екскурсія містом. Микулинці. Костел. Замок. Пиво і сир. Зарваниця.
Одноденний похід до скель Кінашки і на гору Кінашка 1081 м зі збиранням грибів. Форелеве господарство у Лопушній.
Косів. Яворів. НПП "Гуцульщина". Скеля Терношорська Лада. Водоспад Терношорський Гук. Гуцульська сироварня.
7 Чудес Румунії. Каньйон Біказ. Замок Дракули в Брані. Замок Пелеш в Сіная. Вечірній Брашов. Замок Кантакузіно в Буштень.
Гора Ігрець 1311 м. Панорама Чорногірського хребта. Полонина Ігрець. Діюча хата-гражда. Музей Дідова аптека.
Курорт Шаян. "Теплі води" Велятино. СПА-центр "Чорна вода". Яремче. Кваси. Ділове - центр Європи. 3-х разове харчування і процедури у вартості туру!
Сходження на гору Шпиці 1863 м. Одна із вершин Чорногірського хребта. Скелі "Шпиці". Надзвичайні краєвиди на гору Говерлу, Туркул та озеро Бребенескул.
Каньйон Біказ. Катання на катері на озері Біказ. Рибний ресторан. Дамба. Фунікулер в Пятра-Нямц. Шопінг. НОВЕ!!!
Сучава - Тронна фортеця. Монастир Святого Іоанна Нового (Сучавського). Монастирі Драгомирна, Воронець.
Похід від Заросляка до високогірного озера Несамовите (1750 м). Міст-віадук у Ворохті. Гора Шпиці та Ребра.
Печера Оптимістична - найдовша печера в світі. Екскурсія до підземного озера Балатон.
Надзвичайні румунські Карпати. Похід на гору Сухардул-Мік. Відпочинок біля Червоного озера (Лаку Рошу). Прогулянка через каньйон Біказ.
Чемегівський каньйон. Зачарований ліс. Гора Костел. Карпатська гойдалка в Микуличині. НОВЕ!!!
Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Замок у Меджибожі.
Терми Бухареста - найбільший термальний комплекс Європи. Шопінг. АКЦІЯ!!!
Закарпаття. Солотвино. 3 дні відпочинку у комфортабельному готелі. Власні басени. 3-разове харчування включено. Яремче. Кваси - мінеральне джерело.
Цілий день купання на Дністрі на чистому тінистому безлюдному пляжі. Катання на річковому трамваї. Монастир Галиця. Краєвиди Дністровського моря. Комарів - краєвиди Бакоти.
Буковель. Аква-парк "Мавка". Похід на гору Ігрець. Верховина. Фітнес-тренінг на природі з професійним фітнес-тренером. НОВЕ!!!
Румунські Карпати. Національний парк Чахлєу. Похід на гору Тоака (1904 м). Залізні сходи довжиною 1200 м. Неймовірні краєвиди.
Вижниця. Село Виженка. Перевал Німчич. Похід до скель Протяте каміння. Камінь Соколине око.
Знижка - 15 % на відвідування найбільшого аквапарку України MAVKA. Парк науки на Буковелі. Ковчег Ноя - зоопарк і не тільки. НОВЕ!!!
Женецький водоспад. Яремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. Буковель. Крісельний підйомник. Озеро. Парк динозаврів.
Яремче. Водоспад. Гедзьо - парк Легенд. Буковель - лижі, VODA Club. Гуцул-Ленд. Парк динозаврів.
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
СПА-центр в с. Солка, Румунія. Соляні термальні басейни, сауна. Шопінг в супермаркеті Lidl.
Захоплююча подорож в підземний світ печер. с. Кривче - печера "Кришталева". Печера "Вертеба". Скельний храм у с. Монастирок.
Монастир у селі Хрещатик. Панорама міста Заліщики. Дністровський каньйон. Руїни Червоноградського замку. Джуринський водоспад.
Базар в Косові. Водоспади в Шешорах. Тюдівська скеля. Черемош. Водоспад. Форелеве господарство.
Відвідування 3 найбільших торгових центрів Сучави, Румунія - "Iulius Mall", "Shopping City Suceava", Lidl.
СПА-комплекс в селі Качіка, Румунія. Солені басейни. Сауна. Джакузі. Польський костел. Соляна шахта Качіка. Шопінг в Радівцях. НОВЕ!!!
Похід до водоспаду Борсук - найкращого водоспаду південної Буковини, Румунія. Монастир Путна - "румунський Єрусалим". Скит.