Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Замок у Меджибожі.
ПРОГРАМА ТУРУ:
10.00 - виїзд з Чернівців у с. Димка, Глибоцького району, відвідування Літературно-меморіального музею-садиби Ольги Кобилянської у с. Димка.
12.00 - обід. Екскурсія в с. Біла Криниця. Відвідування Успенського собору росіян-старообрядців.
Відвідування Краєзнавчого музею у с. Старий Вовчинець.
Відвідування музею археології та етнографії у с. Опришени.
16.00 - поверення в Чернівці
Примітка: За бажанням в програму туру можна включити огляд вікового дубу "Штефана Великого" в с. Валя Кузьміна, якому понад 500 років.
У холодну пору року можна закінчити програму у торгівельно-розважальному центрі "Депот". Тут до ваших послуг: роллер-дром, 3-D, 7-D кінотеатри, ігрові автомати.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: обід, вхідні квитки.
Вартість вхідних квитків:
Вартість екскурсії для груп:
Кількість туристів: | 20 осіб | 35 осіб | 50 осіб |
Вартість (грн) з групи: | 3900 | 5400 | 6900 |
Опис екскурсійних об'єктів:
Літературно-меморіальний музей-садиба Ольги Кобилянської в с. Димка
В 1889 – 1891 роках селі в маєтку материних батьків жила Ольга Кобилянська. У 1973 р. в селі відкрито музей письменниці. У музеї максимально відтворено обстановку та побут кінця ХІХ століття. На подвір'ї садиби у 1982 році встановлено гранітний бюст письменниці, відновлено криницю. Експозиція розміщується у чотирьох залах, які знайомлять з історією Димки, життям і творчістю письменниці у цьому будинку, вшануванням її пам'яті, при що свідчить збережена у незмінному вигляді меморіальна кімната. Тут вона працювала над повістями "Людина", "Царівна", "Ніоба". А основою творів "Банк рустикальний", "За готар", "На полях", "Під голубим небом", особливо ж повісті "Земля", стали реальні факти й події, що відбувались у селі Димка в кінці XIX - на початку XX століття.
Біла Криниця
У 1784 р. було засноване село, яке завдяки колодязю з білуватою вапняковою водою, що знаходився неподалік, назвали Біла Криниця. Через рік у прилеглому лісі заснували чоловічий монастир, у 1803 р. перенесений у село. Австрійський імператор Фердинанд І в 1844 р. видав дозвіл на відкриття ієрархії і жіночого монастиря. У 1846 р. білокриницьким митрополитом був проголошений колишній боснійський православний єпископ серб Амросій. Тут знаходиться Успенський собор старообрядців, збудований у найкращих традиціях древнього московського зодчества і не має аналогів в Україні.
Білокриницький собор Успіння Пресвятої Богородиці
Кам'яний старообрядницький собор, який було зведено впродовж 1900 - 1908 років за сприяння одного з найбагатших московських купців на прізвище Овсянников. Собор, нині діючий, є відомим архітектурним витвором, створеним в традиціях московського зодчества.
Краєзнавчий музейний комплекс с. Старий Вовчинець
Старововчинецький краєзнавчий музейний комплекс - найбільший в області серед громадських музеїв за площею, кількістю і розмаїттям старожитностей, приміщень, тематики, зворушливістю озеленення та облаштованістю примузейних територій, найповніше відтворює селянський побут і культуру, заняття тут ремеслами українців, молдован, німців, поляків, євреїв упродовж XIX - XX ст.
Чернівецький літературно-меморіальний музей Ольги Кобилянської
Літературно-меморіальний музей видатної української письменниці Ольги Юліанівни Кобилянської (1863 - 1942) було відкрито в Чернівцях до дня її народження 27 листопада 1944 року в одноповерховому будинку по вулиці Одобеску, 3 (тепер Г. Димитрова, 5), в якому вона жила з 1891 року.
Відселення владою сім'ї її прийомної доньки Олени Панчук дало можливість надати під літературно-меморіальний музей весь будинок і багатий меморіальний фонд - понад 5 тисяч оригінальних пам'яток, прибудинкову дивовижну за рельєфом і впорядкуванням та складністю утримання в належному стані територію. Сьогодні 3 кімнати музею висвітлюють життя і творчість письменниці, інші 2 - відтворюють робочий кабінет і спальню.
Вартість вхідних квитків у Чернівецький літературно-меморіальний музей Ольги Кобилянської : 5 грн./ос - дитячий. Екскурсія - 25 грн. з групи (діти)
Правила бронювання турів:
Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Замок у Меджибожі.
Вижниця. Тюдівська скеля. Кам'яна Багачка. Музей Федьковича в Путилі. Криївка в Усть-Путилі. Дегустація та прогулянка в гори. 190 років від народження Ю. Федьковича.
Коломия - музей писанкового розпису та музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Яремче. Водоспад Пробій. Скелі Довбуша.
Тур на Фестиваль повітряних куль "Кубок Поділля" 2021 у Кам'янці-Подільському. Хотинська фортеця. Катання на каное.
Косів - майстер-клас з косівської кераміки. Яворів - столиця ліжникарства. Хата-гражда. Майстер-клас з ткацтва. Форелеве господарство.
Косів. Яворів. Буковецький перевал. Криворівня. Верховина (музеї).
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
Природознавчий музей у с. Зеленів. Музей І. Миколайчука у Чорториї. Пасіка. Аннина гора. Кінно-спортивний клуб "Буковинська Троя" у с. Реваківці.
Тернопіль. Збараж. Вишнівець. Кременець. Дубно. Тараканівський форт. Почаївська лавра.
Музей-садиба Ольги Кобилянської у с. Димка, монастир у Білій Криниці, краєзнавчий музей у Старому Вовчинці. 500-літній дуб у с. Валя-Кузьмін.
Івано-Франківський аквапарк. Екскурсія містом. Центр реабілітації тварин у м. Галич.
Оглядова пішохідна екскурсія по столиці. Золоті ворота. Поділ. Києво-Печерська Лавра. Музей мініатюр. Михайлівський собор. Софія Київська. Хрещатик.
Чигирин, Суботів, Холодний Яр. Мотрин монастир. Села Тарасового дитинства - Кирилівка, Моринці. Канів - Тарасова могила.
Вашківці. Лужанська церква. Аннина гора. Вижниця. Перевал Німчич. Берегомет. Пасіка.
Збаразький замок. Палац у Вишнівці. Кременець. Дубенський замок. Тараканівський форт. Почаївська лавра. Тернопіль.