Чернівецьке
екскурсійне
бюро
Chernivtsi
excursion
office
+38 (068) 04-01-818
+38 (095) 86-17-601
  • fb
  • in
  • yt
+38 (063) 74-19-117
+38 (093) 12-14-224
doc

Пропонуємо книгу:

Наші партнери:
 
 

 
Tourmarketing Ucraina
 
Квартири подобово:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Чернівців:
 
 
Львів + Галич на 1 день

Львів. Екскурсія підземеллями Львова, океанаріум. Центр реабілітації диких тварин у Галичі.

850 грн
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Львівський океанаріум + Золота Підкова Львова

2-денний тур до Львова. Львівський океанаріум. Олеський замок. Підгірці. Золочів.

1350 грн
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Дрогобич, солеварня, Франко, Бандера і не тільки

Дрогобич - старе місто. Солеварня. Церква св. Юрія (ЮНЕСКО). Музей Степана Бандери. Нагуєвичі - музей Івана Франка. НОВЕ!!!

800 грн
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Золота Підкова Львова: Олесько, Підгірці, Золочів

Кращі замки Львівщини в одному турі: Олеський замок. Палац у Підгірцях. Золочівський замок.

1100 грн
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Скельна фортеця Тустань, Гошів + водоспад Кам'янка

Наскельна фортеця Тустань у селі Урич. Гошівський монастир. Водоспад Кам'янка. Гори Сколівські Бескиди.

900 грн
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ
Слідами Короля Данила

Львів. Івано-Франківськ. Давній Галич. Рогатин. Унівський монастир. Свіржзький замок.

1075
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ

Слідами Короля Данила



під замовлення


 2 дні / 1 ніч
1075
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

День 1-ий (субота):  

6.00 - виїзд автобусом з Чернівців в Галич.

9.00 - Село Крилос - музей "Давній Галич". Столиця Галицько-Волинського князівства. Галичина могила. Оборонний рів. Цитадель. Церква Успіння Богородиці 1584 р.

Рогатин - місце народження легендарної Роксолани. Костел Святого Миколая 1666 р. Обід в кафе.

Переїзд в с. Свірж. Відвідування Свіржзького замку - "Замку мушкетерів".

Переїзд в с. Унів. Відвідування Свято-Успенської Лаври 14-18 ст.

18.00 - приїзд до Львова. Вечеря. Поселення в готель. 

День 2-ий (неділя):

8.00 - сніданок в готелі.

9.00 - екскурсія по Львову "Середньовічний Львів". Обід в центрі міста. Вільний час.

15.00 - виїзд в Івано-Франківськ.

18.00 - 19.30 - екскурсія по центру Івано-Франківська. Виїзд в Чернівці.

23.00 - приїзд в Чернівці.

Вартість туру: 1075 грн/особа.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, 1 ніч в готелі, сніданок, супровід гіда, страхування на час подорожі.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: вхідні квитки в туристичних об’єктах, інше харчування. 

Вартість вхідних квитків: 

  • Вірменський собор: 3 грн./особа;
  • Латинська Катедра: 3 грн./особа;
  • каплиця Боїмів: дорослий 15 грн./особа, дитячий 10грн./ос.;
  • Олеський замок: загальний - 45 грн., студентський - 30 грн., дитячий - 9 грн.;
  • Підгорецький замок: територія замку: загальний та студентський - 30 грн., учнівський - 9 грн.; підземелля: загальний та студентський - 5 грн., учнівський - 3 грн.;
  • Золочівський замок: Великий Палац: загальний - 45 грн., студентський - 30 грн., учнівський - 9 грн.; 
  • Китайський Палац: загальний та студенти - 30 грн., учнівський - 9 грн.

Опис екскурсійних об'єктів:

Івано-Франківськ

 Важливий культурний центр Західної України на території Галицько - Волинської держави. Вирушаючи в подорож стежками Данила Галицького варто подивитися такі пам'ятки Івано-Франківська, як останки стародавньої фортеці, які представлені у місті  фрагментами оборонної стіни з бастіоном. Треба відзначити, що зараз в казематах бастіону розташована художня галерея і торгово-розважальний центр з сувенірними бутиками, барами і рестораном. Не можна пройти у місту і  повз розкішну Вірменську церкву Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії XVIII століття з дерев'яними скульптурами і стінами прикрашеними фресками, який жителі міста називають "блакитна церква". Одним з найцінніших архітектурних і духовних пам'яток Івано-Франківська є Колегіальний костел XVII століття, виконаний в стилі бароко з елементами ренесансу - усипальниця родини Потоцьких, що володіли містом в ті часи. Тут представлені зразки галицького іконопису, барокова скульптура Гуддера і Пінзеля, а також творчість класиків західно-українського живопису ХVIII-XX ст. Туристу також  не можна оминути  міську Ратушу - символ Івано-Франківська  і прогулятися по міській стометрівці, відкриваючи для себе інші  історичні принади старого міста.

  С.Крилос

 Село Крилос є територією давнього Галича – столиці Галицького – Волинського князівства, що лежить на шляху між Івано -Франківськом і сучасним Галичем. Це  осередок історії та матеріальної  культури давньої Галицької доби. Тут Вас зустріне столична церква - місце коронацій королевича Коломана на Галицького короля, суровий галицький замок і білокамяні храми,які будувались галицькими зодчими, а також залишки оборонних валів Галицько-Волинської держави і одинокий Галицький курган – могила  засновника старого  Галича. До речі,  центр давнього  Галича – дитинець – знаходився саме  в нинішньому селі Крилос, в 6  км від  сучасного Галича.Ця багата на  історичні події  місцина  дала назву цілому регіонові України - Галичині.

Галич

 Сучасне західноукраїнське місто з  великою літописною історією.Столиця Галицько-Волинського князівства,  у свій час найбільшої держави Європи, колиска великого українського князя, блискучого політичного діяча, дипломата і відважного полководця Данила Романовича ( Галицького).Більше ніж вісім сотень років нас відділяє від того дня, як по смерті  батька-правителя, представника родини  Рюріковичів - одного з  наймогутніших руських князів  кінця 12 п. 13 ст , чотирирічний Данило, покинувши рідний Галич через чвари бояр, подався (щоб врятувати життя)  разом із матір`ю – великою княгинею Романовою та братом Васильком  на Волинь, а згодом до  Кракова і до двору угорського короля. Відтак 40 років Данилові  доведеться вести війну за Галич та за батьківську спадщину, боротися з боярами, феодалами, князями польськими та  угорськими, які погрязли  у чварах,  щоб зібрати до купи землі Романа Великого : Волинь і  Галич з частиною Галичини. Повернувши собі Галичину, Данило  споруджував  міста - замки і фортеці у Камянці Литовському, Камянці - Подільському , Хотині,  Бересті, Біланові... Ставив там своїх людей.  Ці міста визначали кордони його великої держави і стояли на перешкоді завойовникам.У 1253  Папа Римський  Інокентій 4 надав Данилу Галицькому  королівський титул. До Коронованої  Русі   на той час  входила Львівська, Волинська, Хмельницька,Чернівецька Івано- Франківська, Тернопільська області, значні частиини  територій Рівненської,Вінницької, Київської,Одеської та інших областей. А також  окремі територій сучасної  Білорусі, Молдови,Польщі. Галич, як центр Г-В держави за часи правління Данила набула найбільшого економічного і культурного піднесення та політичного впливу.Данило Галицький спрямовував свої значні зусилля на протистояння  Золотій Орді, закликаючи  до спільної боротьби Європейські держави.  Хан Мауці надіслав  Данилу посла з вимогою: «Дай Галич!». Данило відповів: «Не дам півотчини своєї, але поїду до Батия сам». Він не був готовий до битви із сильною Золотою Ордою,але  хотів виграти час. Повернувшись з Орди з ханським ярликом на свої володіння, Данило вирішив встановити мирні відносини з Польщею, Угорщиною, зумів стримати напади литовців. 1245  року він навіть визнав себе васалом Золотої Орди, але продовжував боротьбу за незалежність Галицько-Волинської держави.

Львів

Одне з найпрекрасніших міст України, яке було засноване Данилом Галицьким та назване на честь його сина Лева, має суперечливе історичне минуле. Цікавим видається той факт, що князь Данило, вибудовуючи за  традиціями  Рюриковичів  амбітні плани,  заохочений Ватиканом та його орденами, під натиском  монголо-татарів, зруйнував у 1256 році фортецю вільнодумного слов'янського міста Діброва - Рахманського центру на Високому Замку ( район вулиці Кривоноса, площі Старий Ринок, Підзамче). На правах завойовника    він «подарував» руїни Діброви сину Леву і призначив  його керівником з метою  запобігти поверненню рахманів та волхвів на Високий Замок.
Львів розбудовувався  в основному руками запрошених з Європи переселенців - німців, поляків та ін. Місцеве роське населення через осквернення святого місця і службу  татарам та папі, відмовлялось це робити. Існує  легенда, що мешканці Розточчя (Діброви), заснованого у 2-3 ст. н.е. старотцями-рахманами за це  прокляли рід Романовичів, як рід відступників, тому Данило, ховаючись від гніву роського народу, обрав своєю "столицею"у 1237 році північний Холм, де  в церкві Святої Богороці і нині розшукують  захоронені рештки єдиного українського короля. Що ж до окатоличеного роду Данила Галицького, то після проклять православних рахманів, він виродився та повністю зійшов з політичної арени у 14-15 століттях.

 

Екскурсія по Львову. Проходитиме центральною історичною частиною міста, яка занесена до переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Ви побачите: ансамбль площі Ринок, кожен з 45 будинків якої є шедевром архітектури, вірменський квартал, латинську катедру, Успенську церкву, Домініканський та бернардинський костели, Львівську оперу, каплицю Боїмів, арсенали. Дізнаєтеся Львівські легенди і байки про життя людей, які жили та творили у Львові.

Олесько. Кожен українець повинен відвідати музей-заповідник XIV-XVIII ст. “Олеський замок”. Замок на пагорбі є одним з найстаріших на українських землях (1390р.), його експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцій дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. Вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани.Окрасою Олеська є також монастир капуцинів з костелом святого Антонія (1739р.) та готичний костел святої Трійці (1545р.).

Підгірці. Підгорецький замок Конєцпольських з парком (1635р.) колись вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Біля замку знаходяться богатодекорований костел святого Йосипа (1763р.), корчма-заїзд з  пивзаводом XVIII ст.

Золочів. Надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634р.) з китайським палацом (одним з трьох в Європі). Велику цікавість викликають таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють таємничі бажання.

Увага! Під час туру Львовом можна урізноманітнювати програму відповідно з Вашими побажаннями. Можна здешевити за рахунок перетворення автобусної екскурсіі в пішохідну.

Пропоновані додаткові екскурсійні програми:

- відвідання унікального музею-аптеки, в якому можна придбати і скуштувати еліксир молодості -“залізне вино”;

- екскурсія “Підземелля стародавнього Львова” (екскурсія підземеллями Преображенської церкви, аптеки-музею та Домініканського монастиря);

- відвідання музею під відкритим небом Історико-культурного заповідника “Личаківський цвинтар”;

- музей старовинної зброї “Арсенал”, який має велику колекцію зброї з різних країн світу;

- мандрівка Львовом на чудо-поїзді та чудо-бусі;

- побачити місто очима Короля Данила з Високого замку;

- відвідання музею народної архітектури і побуту “Шевченківський гай” (скансен);

- завітаєте в аквапарк “Пляж”;

- відвідування Копальні Кави та Майстерні Шоколаду;

- 21 тематична екскурсія Львовом: Таємниці львівських двориків, Ретро-Львів від братів Радковців, Загублений Львів, Романтичний Львів, Львівська цитадель;

Правила бронювання турів:

  • При відмові клієнта від туру, оплата за тур відшкодовується наступним чином: не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру – повертаємо 100% вартості; від 3 до 2 днів до початку туру – повертаємо 50% вартості; менш ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці – оплату не повертаємо.
  • Оплачені за тур кошти можуть бути зараховані за іншу особу, яку запропонує клієнт, що оплатив та відмовився від поїздки;
  • Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження оплати. Чим швидше оплачений тур, тим ближче до початку автобусу розташовані місця (замовник може вибрати місця в кінці автобусу в разі відмови від передніх місць);
  • Наше турагентство не несе відповідальність за зміну вартості вхідних квитків на туристичних об’єктах;
  • Відвідування одного туристичного об’єкта в програмі туру може бути замінено на відвідування іншого об'єкта (рівноцінного);
  • Тур відбувається за будь-яких погодних умов, окрім випадків різкого погіршення погоди (штормового попередження);
  • Споживати їжу, вживати гарячі чи алкогольні напої в салоні автобусу - заборонено;
  • Брати з собою на екскурсії домашніх тварин заборонено;
  • Фірма не несе відповідальності за затримки під час проходження кордону.

- щоб  згадка про Львів гріла Вашу душу, радимо відвідати ринок  народних майстрів “Вернісаж” і придбати львівські сувеніри.

 

 

 

Львів + Галич на 1 день
16.03.24, 23.03.24, 30.03.24

Львів. Екскурсія підземеллями Львова, океанаріум. Центр реабілітації диких тварин у Галичі.

ПРОГРАМА ТУРУ
850 грн
з особи
Львівський океанаріум + Золота Підкова Львова
під замовлення

2-денний тур до Львова. Львівський океанаріум. Олеський замок. Підгірці. Золочів.

ПРОГРАМА ТУРУ
1350 грн
з особи
Дрогобич, солеварня, Франко, Бандера і не тільки
28.10.23

Дрогобич - старе місто. Солеварня. Церква св. Юрія (ЮНЕСКО). Музей Степана Бандери. Нагуєвичі - музей Івана Франка. НОВЕ!!!

ПРОГРАМА ТУРУ
800 грн
з особи
Золота Підкова Львова: Олесько, Підгірці, Золочів
26.11.23, 3.12.23

Кращі замки Львівщини в одному турі: Олеський замок. Палац у Підгірцях. Золочівський замок.

ПРОГРАМА ТУРУ
1100 грн
з особи
Скельна фортеця Тустань, Гошів + водоспад Кам'янка
14.10.23, 28.10.23

Наскельна фортеця Тустань у селі Урич. Гошівський монастир. Водоспад Кам'янка. Гори Сколівські Бескиди.

ПРОГРАМА ТУРУ
900 грн
з особи
Слідами Короля Данила
під замовлення

Львів. Івано-Франківськ. Давній Галич. Рогатин. Унівський монастир. Свіржзький замок.

ПРОГРАМА ТУРУ
1075
з особи

Пропонуємо книгу:

Наші партнери:
 
 

 
Tourmarketing Ucraina
 
Квартири подобово:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Чернівців:
 
 

Copyright © 2011-2024 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Тел: +38 (095) 86-17-601, +38 (093) 12-14-224, +38 (068) 040-18-18

м. Чернівці, вул. Поштова, 6 (Головпоштамт, перший поверх, наліво).