+38 (0372) 90-92-20
+38 (095) 86-17-601
+38 (068) 04-01-818
+38 (063) 92-69-558
Квартири подобово:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Вижниця, Протяте каміннящоденно


 9.00-18.00
350 грн
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

08.45 - збір групи на Центральній площі (біля ратуші). 

09.00 - виїзд з Чернівців у м. Вижниця. Курортне с. Виженка. Національний природний парк "Вижницький". Панорамний вид на річку Черемош з перевалу Німчич (580 м.). Низькогір'я Буковинсько-Покутських Карпат. 

14.00 - обід на свіжому повітрі. Похід до пам'ятки природи - скель Протяте каміння (6 км. в одну сторону). 

18.00 - повернення в Чернівці.

Зауваження: До програми можна додати на вибір: 
  • відвідування літературно-меморіального музею-садиби українського співака Назарія Яремчука у присілку м. Вижниця - с. Рівня;
  • краєзнавчий музей у м. Вижниця;
  • Вижницький музей народно-прикладного мистецтва, похід до печери Довбуша (хребет "Берізка");
  • єдиний в світі музей Маланки у м. Вашківці;
  • монастир Святої Анни (Аннина Гора) у м. Вашківці;
  • Лужанська Вознесенська церква (1453 р.);
  • Дендропарк у м. Сторожинець;
  • природничий музей у смт. Берегомет.
Вартість туру в складі збірної групи: 350 грн/ос.
 
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід, страхування.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: обід.
 
Вартість екскурсії для груп:
 
Кількість туристів: 20 осіб 35 осіб 50 осіб
Вартість (грн) з групи: 3900 5400 6900

 

Опис екскурсійних об’єктів:

 

Виженка

Виженка - центр зеленого туризму Буковини. Маловнича місцина з чарівними карпатськими пейзажами  відома відпочиваючим з XVIII ст. Гордістю села є  дерев'яна церква Івана Сучавського (1792) збудована в гуцульському стилі, де поруч на  стіні каплички збереглися  надписи про обов’язки кріпаків, голод та холеру 1866 року. Неподалік знаходиться ритуальна міква єврейської громади. Тут за легендами купалися вижницькі цадики – чудотворці. Не залишить Вас байдужим і своєрідна місцева гуцульська кухня. Насолода чистим повітрям серед первозданної природи, тишиною, що бринить як натягнута струна, та захоплення неповторним національним колоритом - тут гарантоване всім, адже до Першої світової війни Виженка була популярним австро-угорським курортом. Село є воротами до знаменитого перевалу Німчич.

Перевал Німчич

Якщо Вам зустрілися круті схили порослі буком обабіч дороги, що біжить вгору, звиваючись серпантином – Ви на шляху до перевалу Німчич. Він знаходиться в межах Вижницького національного природного парку. Відшукайте в собі сили, щоб подолати нелегкий шлях до перевалу. Перевал Німчич віддячить Вам сторицею. Це одне з найкрасивіших і наймальовничіших місць Буковинських Карпат. Перевал відкриває панорамну картину долини, де біжить бурхливий гірський Черемош, радує око пейзажами гір вкритих зеленню, невеличких поселень і звивистих гірських не то стежин, не то доріг. Насолодивших величчю природи можна завітати і в туристично-розважального комплекс «Перевал Німчич» який пропонує туристам весь спектр розваг та відпочинку.

Вижниця

Це історична місцина, де зачаровують своєю величчю гори і дивують красою ландшафти. Тут бурхливі потоки Черемошу змагаються з повноводним Прутом, а місцеві жителі інтригують туристів старими легендами про  подвиги гуцулів. Містечко Вижниця розкинулось на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей. Місцина є батьківщиною знаменитого на весь світ вокально-інструментального ансамблю "Смерічка" Левка Дудківського, солістами якого були Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Софія Ротару, а композитором молодий Володя Івасюк, що написав популярну "Червону руту". До речі, у містечку є діюча музей-садиба Назарія Яремчука. А на околиці містечка – дерев'яна церква Св. Дмитра – зразок гуцульських трикупольних храмів та колишня Вижницька синагога, що є однією з найголовніших хасидських святинь в Україні. Адже Вижниця – це ще й історичний центр хасидской династії і народних художніх ремесел (вишивки, різблярства, писанкарства, чеканки, ткацтва). Варто відвідати і Вижницький музей народно-прикладного мистецтва, щоб переконатись, що Вижниця з 18 століття славилася і своїми  ярмарковими традиціями.

Національний природний парк "Вижницький"

І влітку, і взимку парк «Вижницький» знайомить туристів з дивовижною красою навколишніх Карпатських гір та лісів. Це потужний туристично -оздоровчий ресурс Вижничини. Єдине місце, куди варто сходити в ніч на Івана Купала за цвітом папороті, адже на території заповідника прижилося аж три види цієї рідкісної пра-рослини. Завдяки кліматичним умовам і людській турботі в Національному парку добре себе почувають 40 видів червонокнижних рослин і 62 види рідкісних тварин, що перебувають під охороною та занесені до Червоної книги. Вас здивує в заповіднику  реліктова  долина Черемошу і підземні печери, а також нещодавно відкрите ранньослов’янське, язичницьке, кам’яне святилище з наскельними солярними знаками. Крім цього Національний парк «Вижницький» славиться оповитою народними легендами печерою Довбуша, водоспадами та Протятим камінням.

Печера Довбуша

Національний заповідник «Вижницький» може здивувати туриста далеко не однією печерою.Однак багато з них знаходяться далеко від містечка та пансіонатів – в глибині лісів ( в стокілометровій зоні), а  скелі з печерою народного героя Олекси Довбуша всього в 19 кілометрах від населеного пункту. За  існуючими легендами гуцульський «Робін Гуд» разом зі своїм загоном навідувався сюди неодноразово в 1740-41 роках. Тепер до цього місця ведуть стежки різних  маршрутів пішохідного туризму, бо місце є дуже популярним серед туристів.

Протяте Каміння. Соколине око.

Це нерукотворне мистецтво небесного художника і скульптора не залишить байдужим жодного туриста. Контрастуючи з різнотравям квітучих галявин, вічнозеленими ялицями та кремезними буками, глиби Протятого каміння вражають своїми гігантськими  розмірами і формами. Скелі розбиті тектонічними тріщинами з величезними порожнинами мають магічну властивість впливати на людей. Мимоволі віриш легендам, що розповідають, ніби  горяни  виливали на скелі  казани кипяченої води,щоб зробити для себе зручний шлях  спускаючись з гір. Унікальним витвором природи є 10-метровий кам’яний міст у найвеличнішій із скель системи “Протятого Каміння” – “Соколиній” – мовчазний свідок минулої невтомної праці води і часу. Щорічно на скелях Протятого Каміння, влаштовуються туристські змагання. За бажанням маршрут можна урізноманітнити, якщо від Соколиного каміння спуститись у долину потоку Смугарів і відвідати ландшафтний заказник “Смугарські і водоспади” - Мекку Буковинського туризму.

 

 Музей співака Назарія Яремчука

Садиба-музей відомого українського виконавця розташована на околиці Вижниці в с. Рівня. На порозі музею зустрічає гостей голос Назарія. Музей назвали «Смерекова хата» - на честь одного з хітів співака. Це батьківський будинок музиканта, де пройшло його дитинство і юність. В експозиції музею збережені сімейні реліквії і сценічні костюми, фотографії та особисті речі співака, а також матеріали про життєвий шлях Назарія Яремчука.

 Вижницький краєзнавчий музей (Жандармерія)

 Ця колоритна будівля колишньої цісарсько-королівської повітової жандармерії розміщена  біля палацу цадиків і готелю Анни Москви. Її було збудовано в кінці XIX століття. Сьогодні в будинку знаходиться один з корпусів школи-інтернату імені Назарія Яремчука - мала художня академія і краєзнавчий музей. Біля одного з корпусів школи розміщено пам'ятник Назарію Яремчуку. Тут навчався видатний співак.

 Музей Вижницького коледжу прикладного мистецтва

Музей імені знаменитого різьбляра по дереву Василя Шкрібляка розташований в центральній частині Вижниці. Його називають музеєм народних ремесел. В експозиції музею понад 23 тисячі унікальних художніх робіт. Велика частина належить юним майстрам коледжу. Це карбуванняпо металу, художні вироби з дерева, ювелірні вироби, представлено художнє ткацтво, ковальство, моделювання одягу, вишиті блузки, сорочки, серветки, рушники, скатертини та інше. Частину робіт можна придбати.

 Лужанська Вознесенська церква

 Старовинна церква в Лужанах - є найстарішою церквою Буковини. Аскетично проста зовні вона приваблює туристів усередині розкішними фресками роспісанних стін 13 століття і силуетами святих, різьбленням по дереву і збереженим церковним старовинним іконостасом в стилі українського бароко. Кам'яна святиня є також унікальним зразком храму будинкового типу з оборонними характеристиками, типовими для середньовіччя. Тому її фрески порізані турецькими шаблями, а церковне начиння і старовинні дзвони були заховані від загарбників в дворовому колодязі.

 Аннина гора 

Це місце паломництва десятків тисяч православних християн.  В Свято-Аннинський жіночий монастир   паломники  нерідко  піднімаються навколішки долаючи схил вершини  протяжністю  у 800 метрів.Перші відомості про гору датуються 13 століттям. З часів  татаро -турецьких завойовників живе серед місцевих людей і легенда про дівчину Анну, яка на горі шукала порятунку від  знущань ворогів та попросила землю сховати її на вершині біля існуючої тоді деревяної церкви.

 Сторожинецький дендропарк
 

Дендропарк закладений єврейським землевласником і меценатом М.Оренштайном в 1912года. У парку зібрано майже 1 тис. Видів дерев і чагарників з усього світу, більшість з яких екзотичні. Протяжність заповідника 17,5 га. На його території є двоповерховий палац правителів роду Флондеров, відкритий вольєр для диких звірів, ставки, розсадники.

Музей «Маланки»

 Щорічне народне святкування Різдва  -  Вашківецька Переберія має музей стародавнього обряду. Завдяки  місцевим мешканцям з глибини віків до сучасника повернулось  три десятки  оригінальних  костюмів основних персонажів   традиційної вашківецької Маланки. В   музеї  зберігається  також більше сотні  ексклюзивних масок, виготовлених вашківецькими майстрами та чимала кількість світлин з народних гулянь  починаючи з кінця ХІХ століття  до наших днів. Музей   єдиний в Україні. 
 

 

 

Хотин і Кам'янець-Подільський
щоденно

Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
Вижниця, Косів, Шешори
щосуботи

Вижниця. Виженка. Перевал Німчич. Косів - ярмарок. Шешори. Сріблясті водоспади. Дерев'яні церкви Карпат.

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн.
з особи
Джуринський водоспад + Хрещатик
щоденно

Монастир у с. Хрещатик. Заліщики. Село Нирків. Урочище Червоне. Руїни замку та костелу. Джуринський водоспад.

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
Банчени і Біла Криниця
субота, неділя
Свято-Вознесенський Банченський монастир. Троїцький собор. Біла Криниця - центр старовірів. Успенський собор. Церква Козьми і Дем'яна.
ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн.
з особи
Вижниця, Протяте каміння
щоденно

Покутсько-Буковинські Карпати. Національний природний парк "Вижницький". Перевал Німчич. Похід до скель "Протяте каміння".

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
Яремче, Буковель
субота, неділя

Місто-курорт Яремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. ГЛК Буковель - катання на підйомнику.

ПРОГРАМА ТУРУ
400 грн.
з особи
Коломия, Яремче
щоденно

Коломия - музей "Писанка" та музей "Народного мистецтва Гуцульщини та Покуття". Яремче. Водоспад "Пробій". Скелі Довбуша. Сувенірний ринок.

ПРОГРАМА ТУРУ
400 грн
з особи
Квартири подобово:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Copyright © 2011-2019 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Тел: +38 (095) 86-17-601, +38 (063) 92-69-558, +38 (068) 040-18-18, +38 (0372) 909-220.

м. Чернівці, вул. Поштова, 6 (вхід з вул. Чайковського).