+38 (0372) 90-92-20
+38 (095) 86-17-601
+38 (068) 04-01-818
+38 (063) 92-69-558
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
 
 

Львів + Золота Підкова Львована замовлення


 2 дні/1 ніч
750 грн
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

День 1-ий:  

7.00 - виїзд автобусом з Чернівців до Львова. Тернопіль. Зупинка на обід. Екскурсія замками Львівщини, які входять до туристичного маршруту "Золота Підкова" Львова. Золочівський замок. Палац у Підгірцях. Олеський замок. 

18.00 - приїзд до Львова. Вечірня прогулянка Львовом. Поселення в готель.

День 2-ий: 

8.00 - сніданок. 9.00 - оглядова екскурсія по Львову. Середньовічний центр міста. Площа Ринок. Бульвар Свободи. Оперний театр. Вернісаж. Личаківський цвинтар. Собор Святого Юрія. Обід. Вільний час. Виїзд в Чернівці о 17.00.

22.00 - приїзд в Чернівці.

Вартість туру в складі збірної групи: 750 грн/особа.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, 1 ніч в готелі, сніданок, екскурсії, страхування на час подорожі.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: вхідні квитки в туристичних об’єктах, інше харчування. 

Вартість вхідних квитків: 

  • Вірменський собор: 1 грн./особа;
  • Латинська Катедра: 3 грн./особа;
  • каплиця Боїмів: 5 грн./особа;
  • Олеський замок: загальний - 20 грн., студентський - 10 грн., дитячий - 5 грн.;
  • Підгорецький замок: територія замку: загальний та студентський - 20 грн., учнівський - 10 грн.; підземелля: загальний та студентський - 5 грн., учнівський - 3 грн.;
  • Золочівський замок: Великий Палац: загальний - 20 грн., студентський - 10 грн., учнівський - 5 грн.; 
  • Китайський Палац: загальний -10 грн., студентський - 6 грн., учнівський - 4 грн.

Проживання: відбувається в одному з хороших хостелів в ближньому центрі м. Львова, номери розраховані на 3-5 осіб.

Для бажаючих організовуємо 1-денні тури містом Лева:

Програма 1-денного автобусного туру:

06.00 - виїзд з Чернівців до Львова. 11.00 - приїзд до Львова. Початок оглядової екскурсії по Львову. Середньовічний центр міста. Площа Ринок. Бульвар Свободи. 14.00 - Обід. Високий замок. Оперний театр. Собор Святого Юрія. Вільний час. 17.00 - виїзд в Чернівці.

​22.00 - приїзд в Чернівці.

Вартість туру при групі 45+4 особи - 315 грн/ос.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсії, страхування на час подорожі.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: вхідні квитки в туристичних об’єктах, харчування. 

 

Програма 1-денного туру поїздом:

00.30 - відправлення поїздом з Чернівців до Львова. 06.30 - приїзд до Львова. Початок оглядової екскурсії по Львову. Середньовічний центр міста. Площа Ринок. Бульвар Свободи.

09.00 - сніданок. Високий замок. Оперний театр. Собор Святого Юрія. 14.00 - Обід. Вільний час. 17.20 - виїзд поїздом в Чернівці.

​23.06 - прибуття в Чернівці.

Вартість туру при групі 45 - 350 грн/ос.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: залізничні білети (плацкарт), пішохідна екскурсія, страхування на час подорожі.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: вхідні квитки в туристичних об’єктах, харчування. 

Опис екскурсійних об'єктів

Екскурсія по Львову. Проходитиме центральною історичною частиною міста, яка занесена до переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Ви побачите: ансамбль площі Ринок, кожен з 45 будинків якої є шедевром архітектури, вірменський квартал, латинську катедру, Успенську церкву, Домініканський та бернардинський костели, Львівську оперу, каплицю Боїмів, арсенали. Дізнаєтеся Львівські легенди і байки про життя людей, які жили та творили у Львові.

Олесько. Кожен українець повинен відвідати музей-заповідник XIV-XVIII ст. “Олеський замок”. Замок на пагорбі є одним з найстаріших на українських землях (1390р.), його експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцій дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. Вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани.

Окрасою Олеська є також монастир капуцинів з костелом святого Антонія (1739р.) та готичний костел святої Трійці (1545р.).

Підгірці. Підгорецький замок Конєцпольських з парком (1635р.) колись вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Біля замку знаходяться багатодекорований костел святого Йосипа (1763р.), корчма-заїзд та і пивзаводом XVIII ст.

Золочів. Надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634р.) з китайським палацом (одним з трьох в Європі). Велику цікавість викликають таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють таємничі бажання.

Увага! Під час туру Львовом можна урізноманітнювати програму відповідно з Вашими побажаннями. Можна здешевити за рахунок перетворення автобусної в пішохідну.

Пропоновані додаткові екскурсійні програми:

- відвідання унікального музею-аптеки, в якому можна придбати і скуштувати еліксир молодості “залізне вино”;

- екскурсія “Підземелля стародавнього Львова” (екскурсія підземеллями Преображенської церкви, аптеки-музею та Домініканського монастиря);

- відвідання музею під відкритим небом Історико-культурного заповідника “Личаківський цвинтар”;

- музей старовинної зброї “Арсенал”, який має велику колекцію зброї з різних країн світу;

- мандрівка Львовом на чудо-поїзді та чудо-бусі;

- побачити місто очима Короля Данила з Високого замку;

- відвідання музею народної архітектури і побуту “Шевченківський гай” (скансен);

- завітаєте в аквапарк “Пляж”;

- відвідування Копальні Кави та Майстерні Шоколаду;

- 21 тематична екскурсія Львовом: Таємниці львівських двориків, Ретро-Львів від братів Радковців, Загублений Львів, Романтичний Львів, Львівська цитадель;

- щоб завше згадка про Львів гріла Вам душу, радимо відвідати ринок  народних майстрів “Вернісаж” і придбати львівські сувеніри.
 
Львів + Золота Підкова Львова
на замовлення

2-денний тур до Львова. Золочівський замок. Палац у Підгірцях. Олеський замок. Екскурсія Львовом. Собор Св. Юрія. Личаківський цвинтар.

ПРОГРАМА ТУРУ
750 грн
з особи
На Фестиваль бринзи у Рахові
3.09.2016

Рахів – 17ий гастрономічний фестиваль бринзи "Гуцульська бриндзя". Подорож через Яблунецький перевал. Яремче - водоспад. 

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
 
 

Copyright © 2011-2017 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Центральна пл. 10, (095) 86-17-601, (068) 040-18-18, (0372) 909-220