+38 (0372) 90-92-20
+38 (095) 86-17-601
+38 (068) 04-01-818
+38 (063) 92-69-558
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Вижниця, Протяте каміннящоденно


 9.00-18.00
250 грн
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

08.45 - збір групи на Центральній площі (біля маг. "Українська книга"). 

09.00 - виїзд з Чернівців у м. Вижниця. Курортне с. Виженка. Національний природний парк "Вижницький". Панорамний вид на річку Черемош з перевалу Німчич (580 м.). Низькогір'я Буковинсько-Покутських Карпат. 

14.00 - обід на свіжому повітрі. Похід до пам'ятки природи - скель Протяте каміння (6 км. в одну сторону). 

18.00 - повернення в Чернівці.

Зауваження: До програми можна додати на вибір: 
  • відвідування літературно-меморіального музею-садиби українського співака Назарія Яремчука у присілку м. Вижниця - с. Рівня;
  • краєзнавчий музей у м. Вижниця;
  • Вижницький музей народно-прикладного мистецтва, похід до печери Довбуша (хребет "Берізка");
  • єдиний в світі музей Маланки у м. Вашківці;
  • монастир Святої Анни (Аннина Гора) у м. Вашківці;
  • Лужанська Вознесенська церква (1453 р.);
  • Дендропарк у м. Сторожинець;
  • природничий музей у смт. Берегомет.
Вартість туру в складі збірної групи: 250 грн./ос. 
Вартість туру при групі 40 + 4 особи: 165 грн./ос. 
 
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід, страхування.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: обід.
 
Вартість екскурсії для груп:
 
Кількість туристів: 18 осіб 35 осіб 50 осіб
Вартість (грн) з особи:      

 

Опис екскурсійних об’єктів:

Національний природний парк "Вижницький"

Це один з найменших за територією національних природних парків Українських Карпат, що уособлює низькогірну частину Карпат з досить м'яким кліматом і по значимості не поступається іншим заповідним територія Карпат. Основним багатством парку є ліси, що займають понад 95% його території  із переважанням теплолюбних порід — бука та ялиці. «Вижницький» НПП - єдине місце в Українських Карпатах, де ростуть усі три види папороті з роду багаторядників, а також надбородник безлистий (найрідкісніша з орхідей України). Всього на території національного парку виявлено 960 видів судинних рослин (з них 40 видів занесено до Червоної книги України. Більшість тварин парку є типовими представниками широколистяних та мішаних лісів Європи: лелека білий, підорлик малий, вовчок сірий, соня лісова та горішникова, кіт лісовий. 62 види тварин, що проживають на території Парку, занесено до Червоної книги України, а 11 видів — до Європейського червоного списку.

Перевал Німчич (580 м.)

Розташований на межі Путильського та Вижницького районів Чернівецької області, на вододілі річок Виженки і Черемоша у Покутсько-Буковинських Карпатах.

Схили круті, тому дорога йде серпантином з багатьма поворотами. Поблизу перевалу - виходи залізистих мінеральних вод. Німчич - об'єкт туризму, з нього веде пішохідний маршрут до геологічної пам'ятки природи місцевого значення скель Протяті Камені. Північно-східні схили перевалу розташовані в межах Вижницького національного природного парку.

Протяте каміння

Геологічна пам'ятка природи місцевого значення в Покутсько-Буковинських Карпатах, на межі Путильського та Вижницького районів Чернівецької області.

Скелі утворені з розчленованих потужних пластів пісковика. Деякі з них пронизані отворами та ходами, через що й виникла назва - Протяті Камені. Найцікавіша і найвища скеля носить назву Соколине Око (максимальна відносна висота - 40 м). У ній в результаті ерозії утворилася кам'яна арка, що нагадує око. Неподалік від Соколиного Ока серед букового лісу розташовані ще кілька, дещо менших, але також мальовничих, скельних масивів.

Ці скелі оповиті легендами, то ж запрошуємо до пізнання Карпатської природи та містичних таємниць Гуцульщини. 

Вижниця, Протяте каміння
щоденно

Покутсько-Буковинські Карпати. Національний природний парк "Вижницький". Перевал Німчич. Похід до скель "Протяте каміння".

ПРОГРАМА ТУРУ
250 грн
з особи
Іванові лебеді
субота, неділя

Музей природи у селі Зеленів. Музей Івана Миколайчука у Чорториї. Лебедині озера. Дегустація меду. Монастир на Анниній горі.

ПРОГРАМА ТУРУ
85 / 150 грн
з особи
Банчени і Біла Криниця
субота, неділя
Свято-Вознесенський Банченський монастир. Троїцький собор. Біла Криниця - центр старообрядців. Успенський собор. Церква Козьми і Дем'яна.
ПРОГРАМА ТУРУ
250 грн.
з особи
Рафтинг на р. Прут
на замовлення

Сплав по річці Прут. Маршрут пролягатиме від с. Мамаївці до Чернівці. Протяжність водної екскурсії - 15 км. (для початківців).

ПРОГРАМА ТУРУ
225 грн.
з особи
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Copyright © 2011-2018 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Центральна пл. 10, (095) 86-17-601, (063) 92-69-558, (068) 040-18-18, (0372) 909-220.