Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Замок у Меджибожі.
ПРОГРАМА ТУРУ:
День 1ий (6.01.21):
9.00 - виїзд з Чернівців через Вижницю, Косів на Буковецький перевал.
11.00 - Прогулянка в гори.
Панорама засніженого Чорногірського хребта. Діюча хата-гражда.
Обід в Карпатах.
16.00 - приїзд в Криворівню. Поселення в сільські садиби.
Підготовка до Різдва.
Свята вечеря із 12 традиціних пісних страв.
До нас завітають маленьки колядники - "царі".
Ночівля.
День 2ий (7.01.21):
сніданок в садибах.
11.00 - огляд гуцульської коляди у с. Криворівня
біля дерев'яної церкви Різдва Пресвятої Богородиці.
Відвідування музею гуцульської магії у смт. Верховина.
Музей гуцульських музичних інструментів.
Музей кінофільму "Тіні забутих предків".
Повернення в Криворівню.
За бажанням: купання в гарячих чанах.
Святкова Різдвяна вечеря.
Ночівля.
День 3ій (8.01.21):
сніданок в садибах.
Виїзд в Яремче. Водоспад. Сувенірний ринок.
Переїзд в Маняву.
Екскурсія в монастир Скит Манявський.
Переїзд в Івано-Франківськ.
Прогулянка центром міста. Різдвяний ярмарок. Новорічна ялинка.
Виїзд в Чернівці.
21.00 - приїзд до Чернівців.
Вартість туру: 2450 грн.
Діти до 14 років - 2250 грн. Діти до 5 років без окремого місця в номері - 1950 грн.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід керівником групи, екскурсії по програмі, проживання 2 ночі в садибах в Карпатському селі неподалік Верховини (2-х та 3-х місні номера), Різдвяна вечеря із 12 пісних страв у 1ий день програми, сніданок і вечеря в другий день, сніданок в третій день програми.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: обіди, вхідні білети та туристичні об'єкти.
ВАРТІСТЬ ВХІДНИХ БІЛЕТІВ ТА ОБІДІВ:
Фото садиб: http://chernivtsi-tours.com.ua/photo_sadyb
Різдвяне меню:
Опис екскурсійних об'єктів:
Яремче називають перлиною Карпат. Найбільш відвідуваними місцями є водоспад Пробій на річці Прут, камінь та скелі Довбуша, музей етнографії та екології Карпатського краю. Там можна побачити унікальні відслонення на правому березі Пруту, за якими можна відслідкувати складний і тривалий процес формування Карпатських гір. Гори оточують Яремче з усіх сторін: з півдня і південного заходу – хребет Явірник, з заходу – Щивка, Чорногориця, Синячка, зі сходу – Маковиця.
Окрасою Яремчі є водоспад Пробій. У XIX ст. великий перепад води заважав сплаву деревини і його частково підірвали. Керівник тієї операції Е. Головкевич зізнався, що вибух лише попсував неповторну красу водоспаду, а бажаного результату не було досягнуто. За Делятином Прут стає ширшим, повільнішим і тече на північний схід. Своє знайомство з Гуцульщиною багато туристів розпочинає з передмістя Яремчі – Дори, яку називають дверима в Карпати, що їх прорубав швидкоплинний Прут між двома гірськими вершинами – Маковицею та Чорногорицею. Цей населений пункт є своєрідним гуцульським Єрусалимом. В Дорі, яка налічує біля трьох тисяч мешканців, збудовано п’ять Божих храмів, серед них – парафіяльна церква Чуда Архистратига Михаїла, церква пророка Іллі при монастирі студитів.
Буковель - гірськолижний курорт №1 в Україні, розташований неподалік села Поляниця на висоті 900 м над рівнем моря, за 30 км від м. Яремче. Пропускна здатність всіх витягів становить біля 30000 чол./рік. Курорт нагадує містечко в якому можна знайти все для активного відпочинку, релаксу, спорту, оздоровлення тощо. Загальна протяжність трас курорту складає майже 53 км і має різні рівні складності. Курорт має рекордну для України кількість витягів, розвинену інфраструктуру: сім власних комфортабельних готельних комплексів «VIP-резиденція», «Едельвейс», «Буковель», «Шелтер», «Іріс», «Тавель», «RadissonBlu». Транспортне сполучення через гірську дорогу.
Верховина - етнографічний центр Гуцульщини, що розташований на берегах річки Чорний Черемош. Відома своїми музеями кінофільму "Тіні забутих предків", музеєм Гуцульської магії, Хатою-граждою, відвідавши які Ви відчуєте всю гостинність Карпат, познайомитеся з традиціями та звичаями гуцулів.
Манявський Скит. Село Манява розкинулось в мальовничій гірській ущелині 25 кілометрів від Надвірної і за півсотні кілометрів від Івано-Франківська. Тут у лісі, на скелі, над річкою зберігся старовинний монастир-скит XVII ст., засновником якого є виходець із Афону монах Йов Княгинецький. Як і більшість старих монастирів православний аскетичний чоловічий монастир східного обряду заснований у 1606 році, приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Загадкою для дослідників залишаються цілющі властивості тамтешньої печерної води, «Блаженного каменю», що лежить поряд з монастирем та обряди отця монастиря, який зцілює прихожан копієм. За переказами очевидців свята вода допомагає людям відновлювати зір очей і зцілює хвороби костей, а настоятель монастиря проводить обряди екзорцизму. У середині ХVІІ ст. скит мав десятки підпорядкованих монастирів у Галичині, на Буковині й навіть у Молдавії. Свого часу тут знаходилась велика бібліотека стародруків. При монастирі діяла школа різьблярства, іконопису, професійна хорова школа, школа фітотерапії. Ченці практикували «чорну хірургію». Старожили кажуть, що сюди неодноразово навідувався легендарний гуцульський опришок Олекса Довбуш. За вірогідними джерелами у скиті похований гетьман України І. Виговський (1664 р.).
Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Замок у Меджибожі.
Прогулянка через зимові Карпати до хати-гражди. Різдвяна вечеря з 12 страв. Гуцульська коляда. Яремче. Манявський скит. Івано-Франківськ.
2-денний тур до Львова. Львівський океанаріум. Олеський замок. Підгірці. Золочів.