Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
ПРОГРАМА ТУРУ:
7.00 - виїзд з Чернівців до смт. Вигода Долинського району Івано-Франківської області.
11.00 - 15.00 - катання на туристичному паровозику "Карпатський трамвай". Зупинки біля водоспаду, біля мінеральних джерел, пампушки і канапки домашнього виробництва, весела розповідь провідника.
Виїзд у Івано-Франківськ. Обід. Оглядова пішохідна екскурсія центром м. Івано-Франківськ.
Пішохідна вулиця Незалежності «стометрівка», Вічевий майдан, костел Діви Марії, Художній музей, ратуша, Вірменський костел, торгівельно-мистецький комплекс "Бастіон".
19.00 – виїзд в Чернівці. 23.00 – повернення в Чернівці.
Вартість туру: 400 грн./ос.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід по маршруту, страхування.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки.
Вартість вхідного квитка на Карпатський трамвай: дорослі - 200 грн, діти до 14 років - 75 грн.
Вартість екскурсі для груп:
Кількість туристів: | 18 осіб | 35 осіб | 50 осіб |
Вартість (грн) з особи: |
Опис екскурсійних об'єктів:
"Карпатський трамвайчик"
Це вузькоколійна залізниця, яка колись використовувалася в господарських цілях (для перевезення деревини), а зараз діє як туристичний об'єкт. Поїздка в гірській місцевості відбувається по маршруту: Вигода - Дубовий кут - Вигода. Екскурсовод познайомить вас з історією залізниці, історією і традиціями Карпатського краю.
Відвідування заповідника "Ширковець", джерел мінеральних вод "Горянка", Мізунських водоспадів.Також у Вас буде можливість на одній із зупинок скуштувати домашніх смаколиків від бабусі Гані (за символічну оплату).
Івано-Франківськ (обласний центр, раніше – Станіслав)
Нинішній обласний центр Івано- Франківськ був заснований у 1661 р. великим коронним гетьманом Андрієм Реверою Потоцьким н атериторії давнього поселення Заболоття та названий на честь сина засновника Станіславом (за іншою версією, на честь святого Станіслава). Згідно з легендою, межі майбутнього міста окреслив плугом сам коронний гетьман.
Івано-Франківськ відразу будувався як могутня фортеця для захисту від набігів кримських та ногайських орд. При будівництва міста Потоцькі намагалися втілити містобудівні ідеї Ренесансу про «ідеальне місто». Будову міста на основі ідеї так званого «міста-Сонця» проводив італієць Франческо Коразіні. За цією концепцією, місто мало було оточене фортецею чіткої геометричної форми. У центрі міста знаходиться квадрат Ринкової площі, чотири боки якої орієнтовані на сторони світу. Осереддям міста стала ратуша-магістрат. У чотирьох кутах середмістя розташувались церкви, костьоли і божниці. Дещо збоку від середмістя згодом була зведена резиденція Потоцьких. Територія Станіслава була оточена спочатку дерев’яними, потім мурованими стінами, а ще земляними валом та широким ровом. Міцність стін міста не вдалося здолати турецькій армії під проводом Ібрагім-Паші, названого Шайтаном, яка підійшла під Станіслав у вересні 1676 р., спалила його східне та південне передмістя і намагалася здобути фортецю облогою. Та об’єднані війська короля Яна ІІІ Собєського і міський гарнізон під керівництвом Яна Деннемарка змусили турків відступити. У першій половині XVIII ст. Станіслав Потоцький значно укріпив фортецю, перебудувавши її за т. зв. Голландським зразком за проектом Себастіана Ваубана.
Поступовий занепад Станіславської твердині розпочався з захоплення міста російськими військами під час війн за польську корону (тодішній власник Станіслава Йозеф Потоцький підтримував Станіслава Лещинського). У 1772 р. місто зайняли австрійці. А в 1809 р. фортеця перестала існувати: рови засипали, вали розорали, а цеглу і каміння використали при спорудженні міських кам’яниць. Місто вже значно розбудувалось, тому такий анахронізм як фортеця. Йому вже була не потрібна. Нині від могутньої раніше фортеці залишились тільки залишки ескарпу, що неподалік греко-католицького собору, та макет, який можна оглянути у краєзнавчому музеї. Силует Галицької брами Станіславської фортеці нещодавно органічно вписався в новий герб Івано-Франківська.
Архітектурними пам’ятками, що досі зберігають пам'ять про Потоцьких Івано-Франківську, є колишній палац магнатів Потоцьких (нині шпиталь) (1672-1682), обгороджений цегляним муром з цікавою брамою, та костел Пресвятої Діви Марії (1672-1703). Костел довгий час слугував родинною усипальницею. У 1979 р. його було перетворено на художній музей, який знаходиться тут донині. Дзвіниця, що поруч (1744), була повністю знищена у 1962 р., й лише нещодавно відбудована.
З інших пам’яток Івано-Франківська варто також оглянути Ратушу, греко-католицький собор Вознесення Господнього (1752-1761) та колишню Вірменську церкву (1742-1762).
Правила бронювання турів:
Оглядова пішохідна екскурсія по Чернівцях + Чернівецький національний університет (колишня резиденція митрополитів).
Каньйон Біказ. Сігішоара. Замок Дракули в Брані. Замок Пелеш. Замок Кантакузіно. Брашов. Траса 7С Трансфагараш. Озеро Биля. Без нічних переїздів! 04.07.25 виїзд ГАРАНТОВАНИЙ!
7 Чудес Румунії. Замок Корвінів в Хунедоарі. Соляна копальня Турда. Міста Клуж-Напока і Альба-Юлія. Сібіу. Курорт Совата. БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
Закарпаття. Солотвино. 3 дні відпочинку у комфортабельному готелі. Власні басени. 3-х разове харчування включено. Яремче. Кваси - мінеральне джерело.
Сходження на гору Шпиці 1863 м. Одна із вершин Чорногірського хребта. Скелі "Шпиці". Надзвичайні краєвиди на гору Говерлу, Туркул та озеро Бребенескул.
Лавандове поле в селі Білівці. 15 гектарів квітів та пахощів. Завод з виробницва лавандової олії. Вечірня фотосесія.
Тур до с. Нагоряни. "Шишкові горби". 3-годинна подорож на яхті до Бакоти. Екскурсія в монастир. Панорама "Дністровського моря".
Вижниця. Ринок сувенірів у Косові. Буковецький перевал. Похід до легендарних скель "Писаний Камінь".
Романтичний "Тунель кохання" в селі Клевань. Містичний Тараканівський форт. Легендарний замок у Дубно.
Одноденний тур до природного чуда Румунії - каньйон Біказ, Червоне озеро. Фортеця Нямц. ТОП-5
Похід на Говерлу (2061 м) - найвищу гору Українських Карпат. Чорногірський хребет.
Перевал Чумирна. Монастир Молдовіца. Музей гуцульської писанки. Карпатська вузькоколійка. Пікнік на природі.
Зимовий похід на гору Хом'як (1542 м). Полонина Хом'яків. Панорама Яремче та Чорногірського хребта. Місто-курорт Яремче.
Кращі замки Львівщини в одному турі: Олеський замок. Палац у Підгірцях. Золочівський замок.
Яремче. Водоспад. Гора Маковиця. Полонина Маковиця. Стежка Довбуша. Скелі Довбуша.Сироварня.
Басейни "Жайворонок" у Берегове та "Теплі води" у Велятино. Закарпатська кухня. Дегустація вин, пиво "Ципа". ТЕПЛИЙ ТУР!
Похід на гору Кукул 1539 м. Полонина Кукул. Панорама Говерли та всього Чорногірського хребта.
Кимполунг-Молдовенеск. Похід через каньйон "Чортів Млин" до Дівочих скель масиву Рареу. Гірські краєвиди Південної Буковини. Румунія. НОВЕ!!!
Подільські Товтри. Водоспад Бурбун. Палац, водоспад і парк у Маліївцях. Кам'янець-Подільський. Музей мініатюр "Замки України".
4 дні відпочинку у мальовничому карпатському селі Криворівня на березі річки Чорний Черемош. Збирання чорниці, купання в чанах. АКЦІЯ!
Похід від Заросляка до високогірного озера Несамовите (1750 м). Міст-віадук у Ворохті. Гора Шпиці та Ребра.
Замок у Збаражі. Палац Вишневецьких. Кременець - колегіум, гора Бона, монастир. Вечірня прогулянка по Тернополю.
Гуцульське село Космач. Водоспад Рушір. Музей Довбуша. Місце, де було вбито Олексу Довбуша. Прогулянка на г. Сиглін до найвищої гойдалки Карпат.
Сплав на рафтах по гірській річці Чорний Черемош від Ільців до Верховини. 10 кілометрів яскравих вражень та емоцій! Гуцульські атракціони. НОВЕ!!!
Одноденний тур на Закарпаття. Озеро Синевир. Болехів. Легендарні Скелі Довбуша у с. Бубнище. НОВЕ!!!
Цілий день купання на Дністрі на чистому тінистому безлюдному пляжі. Катання на річковому трамваї. Монастир Галиця. Краєвиди Дністровського моря. Комарів - краєвиди Бакоти.
Скелі Рареу - "Душа Карпат". Курорт Борша. Фунікулер. Найвищий водоспад Румунії - водоспад Коней.
Похід до святилища Довбушеві комори на горі Синиця. 1186 м. Криворівня. Гуцульський обід. Таємниче місце сили.
Каньйон Біказ. Катання на катері на озері Біказ. Рибний ресторан. Дамба. Фунікулер в Пятра-Нямц. Шопінг. НОВЕ!!!
Похід до водоспаду Борсук - найкращого водоспаду південної Буковини, Румунія. Монастир Путна - "румунський Єрусалим". Скит.
3 дні відпочинку в термальних басейнах "Жайворонок" в Берегове, Велятино, Аквапарк "Карпатія", Косино. Екскурсія в замок Паланок. АКЦІЯ!
Аквапарк "Карпатія" в Мукачево. Екскурсія в Замок Паланок. Озеро Синевир. Крісельний витяг у Міжгір'ї. Дегустація сирів.
Косів. Яворів. НПП "Гуцульщина". Скеля Терношорська Лада. Водоспад Терношорський Гук. Гуцульська сироварня.
7 Чудес Румунії. Каньйон Біказ. Замок Дракули в Брані. Замок Пелеш в Сіная. Вечірній Брашов. Замок Кантакузіно в Буштень. 5.07.25 та 12.07.25 виїзд ГАРАНТОВАНИЙ!
Гора Ігрець 1311 м. Панорама Чорногірського хребта. Полонина Ігрець. Діюча хата-гражда. Музей Дідова аптека.
Місто Ясси в Румунії. Ботанічний сад. Тропічна оранжерея. Палац культури. Університет. Храми міста. Шопінг.
Терми Бухареста - найбільший термальний комплекс Європи. Шопінг. АКЦІЯ!!!
Курорт Шаян. "Теплі води" Велятино. СПА-центр "Чорна вода". Яремче. Кваси. Ділове - центр Європи. 3-х разове харчування і процедури у вартості туру!
Румунські Карпати. Національний парк Чахлєу. Похід на гору Тоака (1904 м). Залізні сходи довжиною 1200 м. Неймовірні краєвиди.
Чемегівський каньйон. Зачарований ліс. Гора Костел. Карпатська гойдалка в Микуличині. НОВЕ!!!
Одноденний похід до скель Кінашки і на гору Кінашка 1081 м зі збиранням грибів. Форелеве господарство у Лопушній.
Румунські Карпати. Монастирі Путна, Сучавиця, чорна кераміка Марджиня. Соляна шахта Качіка. Шопінг.
Похід на полонину Кострича від Кривопільського перевалу до Верховини. Найкраща панорама Чорногірського хребта.
Сходження на одну із найвищих гір Чорногірського масиву Українських Карпат - гору Петрос (висота - 2020 м). Похід зі сторони Козмещика.
Печера Оптимістична - найдовша печера в світі. Екскурсія до підземного озера Балатон.
Надзвичайні румунські Карпати. Похід на гору Сухардул-Мік. Відпочинок біля Червоного озера (Лаку Рошу). Прогулянка через каньйон Біказ.
Совата. Лікувальне Ведмеже озеро. Прайд - купання в термальних басейнах. Кораблик на озері Біказ. Унікальний гарячий водоспад в Топліца. НОВЕ!!!
Львівський Океанаріум. Підземелля Львова. Центр реабілітації диких тварин у Галичі. Галицький національний парк.
Сучава - Тронна фортеця. Монастир Святого Іоанна Нового (Сучавського). Монастирі Драгомирна, Воронець.
Відпочинок на Шацьких озерах. Озеро Світязь. Озеро Пісочне, Люцимер, Чорне та Біле озеро. Луцьк. Замок Любарта. Підземелля.
Буковель. Аква-парк "Мавка". Похід на гору Ігрець. Верховина. Фітнес-тренінг на природі з професійним фітнес-тренером. НОВЕ!!!
Знижка - 15 % на відвідування найбільшого аквапарку України MAVKA. Парк науки на Буковелі. Ковчег Ноя - зоопарк і не тільки. НОВЕ!!!
Женецький водоспад. Яремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. Буковель. Крісельний підйомник. Озеро. Парк динозаврів.
Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області - Буковинських (Смугарських) водоспадів. Тюдівська скеля. Ріка Черемош.
Теребовля - замок. Тернопіль - катання на катері по Тернопільському ставу, екскурсія містом. Микулинці. Костел. Замок. Пиво і сир. Зарваниця.
Яремче. Водоспад. Гедзьо - парк Легенд. Буковель - лижі, VODA Club. Гуцул-Ленд. Парк динозаврів.
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
СПА-центр в с. Солка, Румунія. Соляні термальні басейни, сауна. Шопінг в супермаркеті Lidl. 7 + 1 безкоштовно!
Аквапарк "Корніша" в Ботошанах - другий найбільший аквапарк Румунії. Сауни. Шопінг у молі "Увертюра Мол". НОВЕ!!!
Монастир у селі Хрещатик. Панорама міста Заліщики. Дністровський каньйон. Руїни Червоноградського замку. Джуринський водоспад.
Захоплююча подорож в підземний світ печер. с. Кривче - печера "Кришталева". Печера "Вертеба". Скельний храм у с. Монастирок.
Базар в Косові. Водоспади в Шешорах. Тюдівська скеля. Черемош. Водоспад. Форелеве господарство.
Відвідування 3 найбільших торгових центрів Сучави, Румунія - "Iulius Mall", "Shopping City Suceava", Lidl.
СПА-комплекс в селі Качіка, Румунія. Солені басейни. Сауна. Джакузі. Польський костел. Соляна шахта Качіка. Шопінг в Радівцях. 7 + 1 безкоштовно!