+38 (0372) 90-92-20
+38 (095) 86-17-601
+38 (068) 04-01-818
+38 (063) 92-69-558
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
 
 

На Фестиваль бринзи у Рахові3.09.2017


 7.00-22.00
350 грн
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

7.00 - збір групи на Центральній площі,  10 (біля маг. "Українська книга"). Переїзд до Рахова. Яблуницький перевал (931 м).

11.00 - приїзд в Рахів. Карпатський біосферний заповідник. Перебування на Фестивалі бринзи у Рахові. Обід.

16.00 - виїзд в Яремче.

18.00 - Яремче. Екскурсія до  водопаду "Пробій"  на річці Прут – найпопулярнішого місця  в Яремчі. 

22.00 - повернення в Чернівці.

Вартість туру: 350 грн/ос. Дітям до 13 років - 300 грн. 

У вартість туру входить: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід, страхування.

У вартість туру не входить: обід.

Вартість екскурсії для груп :  

        Кількість туристів     18 осіб    35 осіб        50 осіб
             Вартість (грн.)      

 

Опис екскурсійних обєктів:

Яремче

Яремче називають перлиною Карпат. Найбільш відвідуваними місцями є водоспад Пробій на річці Прут, камінь та скелі Довбуша, Музей етнографії та екології Карпатського краю. Там можна побачити унікальні  картини  за якими відслідковується  складний і тривалий процес формування Карпатських гір. Гори оточують Яремче з усіх сторін: з півдня і південного заходу – хребет Явірник, з заходу – Щивка, Чорногориця, Синячка, зі сходу – Маковиця.

Окрасою Яремчі є водоспад Пробій. У XIX ст. великий перепад води заважав сплаву деревини і його частково підірвали. Керівник тієї операції Е. Головкевич зізнався, що вибух лише попсував неповторну красу водоспаду, а бажаного результату  досягнуто не було. За Делятином Прут стає ширшим, повільнішим і тече на північний схід. Своє знайомство з Гуцульщиною багато туристів розпочинає  саме з передмістя Яремчі – Дори, яку називають дверима в Карпати, що їх прорубав швидкоплинний Прут між двома гірськими вершинами – Маковицею та Чорногорицею. Цей населений пункт є своєрідним гуцульським Єрусалимом. В Дорі, яка налічує біля трьох тисяч мешканців, збудовано п’ять Божих храмів, серед яких  парафіяльна церква Чуда Архистратига Михаїла та  церква пророка Іллі при монастирі студитів.

Рахів

Рахів найвисокогірніше місто України з висотними перепадами від  400 до 1200 метрів над рівнем  моря. Унікальні природні ландшафти Закарпаття і   самобутня   гуцульська культура  перетворюють цю місцину у  популярний туристичний центр західної   України.  Відпочиваючі тут можуть насолодитись своєрідними традиціями та обрядами місцевих мешканців із запальними танцями та народними піснями – коломийками,  послухати говір, який зберігся в глибинці,звуки трембіти  і багато  легенд. Крім  відомих українцям народних свят - Різдва, Великодня,  Івана Купала, тут збереглося  ще й своє фольклорне свято   –  Фестиваль бриндзі.

Бажаючих відпочити  завжди  потішать   природним масажем   маленькі   лісові  водоспади. Тут у спеку  можна  зануритись в  прохолодну воду річки  Тиса   та випробувати свої сили у   екстремальному  виді спорту.

Фестиваль  « Гуцульска  бринза» – свято  дегустацїї.

Це фольклорне свято рахівчан , яке проводиться  щорічно  в першу неділю вересня . Воно демонструє    різноманітні   традиції місцевих вівчарів повязані  з древнім ремеслом  - виготовленням  особливого виду сиру - бринздзі. Учасники фестивалю   з метою відродити старовинне ремесло та рецепти  натурпродуктів ,  гостинно   пропонують   туристам дегустацію вурди, будза та  бринздзі   із  овечого молока. Побутує думка,  що пастухи, які місяцями доглядаючи овець  живуть на гірських пасовищах,  володіють  спеціальними таємними   знаннями з виготовлення цих продуктів. Їх вони  не розголошують, а передають від  покоління  до  покоління.

 

 

"А на тому боці, там живе Марічка..."
щоденно

Оглядова екскурсія по Чернівцях, під час якої на вас чекають: Чернівецький університет, Театральна площа, унікальна "п'яна церква", "дім-корабель", площа Турецької криниці і не тільки ...

ПРОГРАМА ТУРУ
75 грн
з особи
Хотин і Кам'янець-Подільський
щоденно

Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Екскурсія по старому місту. Костел Петра і Павла. Замок.

ПРОГРАМА ТУРУ
200 грн
з особи
Джуринський водоспад + Хрещатик
щоденно

Монастир у с. Хрещатик. Заліщики. Село Нирків. Урочище Червоне. Руїни замку та костелу. Джуринський водоспад.

ПРОГРАМА ТУРУ
200 грн
з особи
Термальне Закарпаття + озеро Синевир
23.09.17

Палац Шенборна. Берегове. Дегустація закарпатських вин. Озеро Синевир. Пилипець. Водоспад Шипіт. Катання на крісельному підйомнику.

ПРОГРАМА ТУРУ
950 грн
з особи
Манявcький Скит + Івано-Франківськ
1.10.17

Манявський Скит. Івано-Франківськ. Пнівський замок.

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
На яхті до Бакоти + Шишкові горби
1.10.17

Тур до с. Нагоряни. "Шишкові горби". 3-годинна подорож на яхті до Бакоти. Екскурсія в монастир. Панорама "Дністровського моря".

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
Тунель кохання
30.09.17

Збараж. Вишнівець. Кременець. Почаїв. Дубно. Тараканівський форт. Тунель кохання. Тернопіль - екскурсія містом + катання на катері.

ПРОГРАМА ТУРУ
850 грн
з особи
Парк "Софіївка", Вінниця, Меджибіж
4.10.17

Меджибіж. Фортеця. Вінниця. Прогулянка на катері. Музей М.І. Пирогова. Фонтан "Рошен". Умань. Парк "Софіївка" (без нічних переїздів).

ПРОГРАМА ТУРУ
950 грн
з особи
Південна Буковина
15.10.17

Румунські Карпати. Монастирі Путна, Сучевіца, чорна кераміка Марджиня. Соляна шахта Качіка.

ПРОГРАМА ТУРУ
850 грн.
з особи
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
 
 

Copyright © 2011-2017 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Центральна пл. 10, (095) 86-17-601, (068) 040-18-18, (0372) 909-220