Оглядова екскурсія по місту Чернівці + Чернівецький університет (колишня резиденція митрополитів).
ПРОГРАМА ТУРУ:
7.00 - виїзд з Чернівців в місто Новодістровськ.
10.00 - приїзд на пляж на Дністрі в Новодністровську. Посадка на катер.
Мандрівка на катері до Галицького скельного монастиря.
Зупинка біля підніжжя монастиря. Екскурсія в монастир.
Зворотня подорож до Новодністровська.
По дорозі ми побачимо - каньйон Дністра, печери, червонокнижних птахів,
туристичну базу "Услад".
14.00 - повернення в Новодністровськ.
Пікнік на пляжі. Купання.
17.00 - виїзд в Чернівці.
20.00 - поверення в Чернівці.
Вартість туру: 550 грн / особа.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда, катання на катері.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: харчування.
Примітки:
Опис екскурсійних об'єктів:
Галицький монастир. На правому березі Дністра, високо над річкою сховався від сонця та пронизливих вітрів скельний Галицький Свято – Миколаївський монастир, який в народі зветься «Галиця». Зветься так тому, що розкинувся на околиці однойменного села в верхній частині крутого Дністрового схилу на висоті, що дорівнює приблизно 120 метрам над рівнем Дністровського водосховища. Тут милують око дивовижні природні панорами Дністровського каньйону і вражають люди, які покинули звичне життя і поселились в природних печерах вапняних скель Галицького яру. В цих скелях розміщені не лише келії монахів, а й скельні могильники. Залишки наскельних ієрогліфів свідчать про те, що задовго до православних ченців це місце було облюбоване древніми язичниками. Історики ж відносять появу тут першого православного скиту до 8 століття. У 18 столітті монастир було зруйновано турками, згодом природними катаклізмами, його знищували в 1943-му, але завдяки неймовірним зціленням в цьому місці, він щоразу відроджувався.
Дністровське водосховище – одна з найкрасивіших частин Дністра – найдовшої ріки України, протяжність якої складає майже 1400 км. Це водосховище називають ще Штучним, або Галицьким морем. Його було створено в 1981-1987 роки. Площа вражає масштабами. Глибина води сягає до 21 метра, в окремих місцях до 50 метрів. Звичайно ж основною причиною створення водосховища були програми з гідроенергетики. Але нині береги навколо водосховища стали місцем паломництва туристів та відпочиваючих. З кожним поворотом русла ріки відбувається зміна живописних ландшафтів. Мішані ліси на обривистих скелях, плеса ріки, що обдаровують благодаттю неймовірно величавої природи, мальовничі сінокоси з цілющими запашними травами, спокійна течія Днісрових вод – все це сприяє духовному і фізичному зціленню і, звичайно ж, створює приємну атсмосферу для відпочинку.
Дністровська ГАЕС – була зведена на Дністровському водосховищі у 80-тих роках минулого століття. Гідроакумулююча станція є однією з найбільших в Європі і світі. Вона не лише дозволяє Україні виробляти енергію та продавати її за кордон, а й служить захистом від повеней найближчим населеним пунктам.
Новодністровськ – наймолодше місто на Україні. Воно є ровесником гідроелектростанції. Було засноване у 1973 році після підписання міністром енергетики СРСР наказу про створення дирекції Дністровського гідровузла. Долі великої частини населеня повязані з роботою на гідроелектростанції, а нині з будівництвом та роботою на ГАЕС. Новодністровськ – єдине невеличке містечко обласного підпорядкування в Чернівецькій області з населенням більше 10 тисяч осіб.
Національний парк «Хотинський» – має площу біля 10 тисяч гектарів. В основному рельєфи природно-заповідного фонду формують каньйони долин Дністра. Тут можна побачити найвищий на Буковині водоспад висотою до 30 метрів та найбільшу орхідею, а також більше тисячі видів тварин - багатство флори і фауни буковинського краю. 42 види рослин парку занесені до раритетних міжнародних списків, 17 тварин занесено до Червоної книги України (16 з них до міжнародних списків).
Оглядова екскурсія по місту Чернівці + Чернівецький університет (колишня резиденція митрополитів).
Закарпаття: Ванни, масаж, 3-х разове харчування - у вартості туру! Лікування Чорною водою. А також: Берегове, Шаян і не тільки...
2-денний тур в гуцульські Карпати. Яремче. Буковель. Женецький водоспад. Верховина. Криворівня. Косів. Шешори.
Косів. Яворів. Національний природний парк "Гуцульщина". Скеля Терношорська Лада. Водоспад Терношорський Гук. Гуцульська сироварня.
Оглядова екскурсія по Чернівцях. Автобусна екскурсія в Банченський чоловічий монастир. Троїцький собор. Чернівецький університет.
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
Гора Ігрець 1311 м. Панорама Чорногірського хребта. Полонина Ігрець. Діюча хата-гражда. Дегустація сирів. Село Криворівня.
Відпочинок і оздоровлення в термальних басейнах з Гусятинською рапою. Сауна. Хамам.
Львів. Океанаріум. Аквапарк. Центр реабілітації диких тварин у Галичі.
Яремче. Водоспад Пробій. Сувеніри. Прогулянка до Женецького водоспаду. Микуличин. Пивоварня.
Подорож на джипах до секретної радіолокаційної станціі "Памір" на горі Томнатик. Села Шепіт і Селятин. Водоспад Сучавський Гук. Зоопарк.
Успенський собор в Білій Криниці. Музей в селі Старий Вовчинець. Сироварня. Пасіка. Прогулянка до дуба Штефана Великого.
Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області - Буковинських (Смугарських) водоспадів.
Палац Шенборнів. Мукачево - замок Паланок. Берегове. Термальний комплекс "Жайворонок". Дегустація вин. Село Колочава. Долина крокусів.
Термальний басейн в Оришківцях. Курорт Сатанів. Замки у Скалаті та Теребовлі.
Яремче. Ділове. Водоспад Труфанець. Долина крокусів. Музейна Колочава. Лікування Чорною водою. Масаж. Озеро Синевир.
Скельна фортеця Тустань. Курорт Славське. Крісельний підйомник на гору Високий Верх. Водоспад на річці Кам'янка. Озеро Журавлине.
Марійський духовний центр у Зарваниці. Язловець - монастир та парк. Рукомиш - монастир і святе джерело.
Олеський замок. Палац у Підгірцях. Золочівський замок. Свіржзький замок.
Найвищий водоспад України - Манявський водоспад. Бухтівецький водоспад. Крапельковий водоспад. Манявський скит. Вулкан у с. Старуня.
Скелі Довбуша у селі Бубнище біля Болехова. Гошівський монастир. Подорож на "Карпатському трамвайчику" з смт. Вигода.
НОВЕ!
Одноденний тур в північну Молдову. Місто Сороки. Фортеця. Циганська Гірка. Свіча Подяки. Панорама Дністра.
Подільські Товтри. Водоспад Бурбун. Палац, водоспад і парк у Маліївцях. Водоспади у Кам'янці-Подільському.
Збараж. Вишнівець. Тараканівський форт. Почаївська Лавра.
Тур до с. Нагоряни. "Шишкові горби". 3-годинна подорож на яхті до Бакоти. Екскурсія в монастир. Панорама "Дністровського моря".
Палац Шенборна. Замок Сент-Міклош. Берегове - термальні басейни. Замок Паланок. Цвітіння сакури у Мукачево та Ужгороді.
Похід на Говерлу (2061 м) - найвищу гору Українських Карпат. Яремче. Водоспад Пробій.
Похід на гору Хом'як (1542 м). Водоспад. Полонина Хом'яків. Панорама Яремче та Чорногірського хребта. Яремче.
Тюльпанове поле в Мамаївцях. Кінно-спортивний клуб "Буковинська Троя". Ферма "Буковинський равлик". Лужанська Вознесенська церква.
Похід від Заросляка до високогірного озера Несамовите (1750 м). Міст-віадук у Ворохті. Гора Шпиці та Ребра.
Романтичний "Тунель кохання" в селі Клевань. Містичний Тараканівський форт. Легендарний замок у Дубно.
Три дні відпочинку на Шацьких озерах. Озеро Світязь. Озеро Пісочне. Шацький національний природний парк. Луцьк. Замок Любарта. Підземелля. Прогулянка на кораблику.
Скельний монастир у Старому Орхеї. Фотосесія на лавандових полях у селі Кобуска-Ноуе. Кишинев.
Поїздка на лавандове поле в с. Коршів біля Коломиї. Фотосесія. Пасіка. Равликова ферма в Мамаївцях.