Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Замок у Меджибожі.
ПРОГРАМА ТУРУ:
9.00 - виїзд з Чернівців у Вашківці. Відвідування Лужанської Вознесенської церкви (1453 р.) - найстарішої мурованої церкви Буковини. Відвідування Свято-Аннинського жіночого монастиря у м. Вашківці "Аннина гора". Переїзд в м. Вижниця - "Ворота до Буковинських Карпат". Курортне село Виженка. Підйом на перевал Німчич (540 м). Підйом займає пів-години (1 км. вгору). Милування панормаю Буковинсько-Покутських Карпат та річки Черемош.
14.00 - обід в с. Виженка. 15.00 - Переїзд в смт. Берегомет. Відвідування музею "4 пори року" (музей буде цікавий для дітей молодшого та середнього шкільного віку). Огляд вольєрів з дикими тваринами, які живуть у Карпатах. Панорама гори Стіжок - візитної картки селища Берегомет. Екскурсія на пасіку у с. Берегомет. Дегустація Карпатського меду з трав'яними чаями. 17.00 - виїзд в Чернівці. 18.00 - приїзд в Чернівці.
Примітка: до цього маршруту можна за бажанням включити наступні екскурсійні об'єкти (на вибір):
- Долина тюльпанів у с. Мамаївці (період цвітіння - середина квітня);
- Музей природи Карпат у с. Зеленів;
- Музей українського актора І. Миколайчука у с. Чортория;
- Лебедині озера у с. Чортория; панський палац і дерев'яна церква у Чорториї;
- Музей коледжу народно-прикладного мистецтва у Вижниці;
- Музей співака Назарія Яремчука у Вижниці;
- Похід до скель Протяте каміння, каменя Соколине око або Печери Довбуша;
- Відвідування заказника зубрів в урочищі Сухий; похід на г. Кінашка; похід на г. Стіжок;
- Відвідування гірсько-лижного комплексу Мигово; туристичного комплексу "Аква-плюс" та ін.
Вартість туру в складі збірної групи: 300 грн./ос.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: страхування, проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні білети.
Харчування відбувається в ресторані у с. Виженка. Вартість комплексного обіду - 85-100 грн/ос.
Вартість екскурсії для груп:
Кількість туристів: | 20 осіб | 35 осіб | 50 осіб |
Вартість (грн) з групи: |
Опис екскурсійних об'єктів:
Вашківці. Жіночий православний монастир на Анниній горі
Протягом останніх півтора десятиліть на Анниній горі, що поруч із м. Вашківці, виріс цілий комплекс церков і келій жіночого монастиря Св. Анни. На місці решток хреста, встановленого тут колись із нагоди скасування кріпосного права 1848 р., воздвигнуто новий – на честь преподобної Анни, відомої з Євангеліє. А поруч із хрестом можна побачити народний лубок із сюжетом, навіяним уже місцевою легендою. На Анниній горі переплелися в чарівне мереживо історія, народні легенди і християнські вірування.
Перевал Німчич (540 м.)
Розташований на межі Путильського та Вижницького районів Чернівецької області, на вододілі річок Виженки і Черемоша у Покутсько-Буковинських Карпатах.
Схили круті, тому дорога йде серпантином з багатьма поворотами. Поблизу перевалу — виходи залізистих мінеральних вод. Німчич — об'єкт туризму, з нього веде пішохідний маршрут до геологічної пам'ятки природи місцевого значення скель Протяті Камені. Північно-східні схили перевалу розташовані в межах Вижницького національного природного парку.
Анни, відомої з Євангеліє. А поруч із хрестом можна побачити народний лубок із сюжетом, навіяним уже місцевою легендою. На Анниній горі переплелися в чарівне мереживо історія, народні легенди і християнські вірування.
Національний природний парк "Вижницький"
Це один з найменших за територією національних природних парків Українських Карпат, що уособлює низькогірну частину Карпат з досить м'яким кліматом і по значимості не поступається іншим заповідним територія Карпат. Основним багатством парку є ліси, що займають понад 95% його території із переважанням теплолюбних порід — бука та ялиці. «Вижницький» НПП - єдине місце в Українських Карпатах, де ростуть усі три види папороті з роду багаторядників, а також надбородник безлистий (найрідкісніша з орхідей України). Всього на території національного парку виявлено 960 видів судинних рослин (з них 40 видів занесено до Червоної книги України. Більшість тварин парку є типовими представниками широколистяних та мішаних лісів Європи: лелека білий, підорлик малий, вовчок сірий, соня лісова та горішникова, кіт лісовий. 62 види тварин, що проживають на території Парку, занесено до Червоної книги України, а 11 видів — до Європейського червоного списку.
Правила бронювання турів:
Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Замок у Меджибожі.
Вижниця. Тюдівська скеля. Кам'яна Багачка. Музей Федьковича в Путилі. Криївка в Усть-Путилі. Дегустація та прогулянка в гори. 190 років від народження Ю. Федьковича.
Коломия - музей писанкового розпису та музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Яремче. Водоспад Пробій. Скелі Довбуша.
Тур на Фестиваль повітряних куль "Кубок Поділля" 2021 у Кам'янці-Подільському. Хотинська фортеця. Катання на каное.
Косів - майстер-клас з косівської кераміки. Яворів - столиця ліжникарства. Хата-гражда. Майстер-клас з ткацтва. Форелеве господарство.
Косів. Яворів. Буковецький перевал. Криворівня. Верховина (музеї).
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
Природознавчий музей у с. Зеленів. Музей І. Миколайчука у Чорториї. Пасіка. Аннина гора. Кінно-спортивний клуб "Буковинська Троя" у с. Реваківці.
Тернопіль. Збараж. Вишнівець. Кременець. Дубно. Тараканівський форт. Почаївська лавра.
Музей-садиба Ольги Кобилянської у с. Димка, монастир у Білій Криниці, краєзнавчий музей у Старому Вовчинці. 500-літній дуб у с. Валя-Кузьмін.
Івано-Франківський аквапарк. Екскурсія містом. Центр реабілітації тварин у м. Галич.
Оглядова пішохідна екскурсія по столиці. Золоті ворота. Поділ. Києво-Печерська Лавра. Музей мініатюр. Михайлівський собор. Софія Київська. Хрещатик.
Чигирин, Суботів, Холодний Яр. Мотрин монастир. Села Тарасового дитинства - Кирилівка, Моринці. Канів - Тарасова могила.
Вашківці. Лужанська церква. Аннина гора. Вижниця. Перевал Німчич. Берегомет. Пасіка.
Збаразький замок. Палац у Вишнівці. Кременець. Дубенський замок. Тараканівський форт. Почаївська лавра. Тернопіль.