Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області - Буковинських (Смугарських) водоспадів.
Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області -
Буковинських (Смугарських) водоспадів. Підсніжники, примули, первоцвіти.
ПРОГРАМА ТУРУ:
9.00 - виїзд з Чернівців у Вижницю.
Гірська річка Черемош. Село Тюдів.
Скеля Тюдівська стінка. Пам'ятник Шевченку. Водоспад. Село Підзахаричі.
Село Розтоки Путильського району.
11.00 - 14.00 - Прогулянка вздовж потоку Смугар до каскаду з семи водоспадів.
Довжина маршруту складає трохи більше 2 км.
В кінці маршруту на вас чекає найвищий водоспад - висотою 20 м.
У весняний період водоспади особливо повноводні.
В цій місцевості навесні зацвітають цілі килими жовтої примули.
Повернення до автобусу. Виїзд в Чернівці.
16.00 - орієнтовний час приїзду в Чернівці.
Необхідна наявність гумових чобіт!!!
Вартість туру: 500 грн.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:
Опис екскурсійних об'єктів:
Вижниця
Це історична місцина, де зачаровують своєю величчю гори і дивують красою ландшафти. Тут бурхливі потоки Черемошу змагаються з повноводним Прутом, а місцеві жителі інтригують туристів старими легендами про подвиги гуцулів. Містечко Вижниця розкинулось на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей. Місцина є батьківщиною знаменитого на весь світ вокально-інструментального ансамблю "Смерічка" Левка Дутківського, солістами якого були Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Софія Ротару, а композитором молодий Володя Івасюк, що написав популярну "Червону руту". До речі, у містечку є діюча музей-садиба Назарія Яремчука. А на околиці містечка – дерев'яна церква Св. Дмитра – зразок гуцульських трикупольних храмів та колишня Вижницька синагога, що є однією з найголовніших хасидських святинь в Україні. Адже Вижниця – це ще й історичний центр хасидской династії і народних художніх ремесел (вишивки, різблярства, писанкарства, чеканки, ткацтва). Варто відвідати і Вижницький музей народно-прикладного мистецтва, щоб переконатись, що Вижниця з 18 століття славилася і своїми ярмарковими традиціями.
Національний природний парк "Вижницький"
І влітку, і взимку парк «Вижницький» знайомить туристів з дивовижною красою навколишніх Карпатських гір та лісів. Це потужний туристично-оздоровчий ресурс Вижничини. Єдине місце, куди варто сходити в ніч на Івана – Купала за цвітом папороті, адже на території заповідника прижилося аж три види цієї рідкісної пра-рослини. Завдяки кліматичним умовам і людській турботі в Національному парку добре себе почувають 40 видів червонокнижних рослин і 62 види рідкісних тварин, що перебувають під охороною та занесені до Червоної книги. Вас здивує в заповіднику реліктова долина Черемошу і підземні печери, а також нещодавно відкрите ранньослов’янське, язичницьке, кам’яне святилище з наскельними солярними знаками. Крім цього Національний парк «Вижницький» славиться оповитою народними легендами печерою Довбуша, водоспадами та Протятим камінням.
“Смугарські – водоспади”
Каскад водоспадів, що розташовані в районі с.Ростоки на Путильщині, в долині річки Смугар. Сім водоспадів так близенько розташовані один біля одного, що створюють єдиний справжній двохкілометровий водний каскад з перепадами висот від 3 до 20 метрів. Смугарські водоспади зайняли 9 місце в конкурсі « 7 чудес України».
Правила бронювання турів:
Прогулянка до найкращих водоспадів Чернівецької області - Буковинських (Смугарських) водоспадів.
Коломия - музей писанкового розпису та музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Яремче. Водоспад Пробій. Скелі Довбуша.
Вижниця. Село Виженка. Перевал Німчич. Похід до скель Протяте каміння. Камінь Соколине око.
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
Захоплююча подорож в підземний світ печер. с. Кривче - печера "Кришталева". Печера "Вертеба". Скельний храм у с. Монастирок.
Монастир у селі Хрещатик. Панорама міста Заліщики. Дністровський каньйон. Руїни Червоноградського замку. Джуринський водоспад.
Женецький водоспад. Яремче. Водоспад Пробій. Сувенірний ринок. Буковель. Крісельний підйомник. Озеро. Парк динозаврів.