ПРОГРАМА ТУРУ:
День 1-ий:
7.00 - виїзд автобусом в Тернопіль.
11.00 - приїзд в Тернопіль. Оглядова екскурсія містом і катання на катері по Тернопільському ставу. Обід. Виїзд в Збараж.
Екскурсія в Збаражзький замок XVII ст. Костел Бернардинів. Переїзд у с. Вишнівець.
Огляд палацу князів Вишневецьких. Переїзд в Кременець.
Кременець: екскурсія на замкову гору Бона, звідки відкривається захоплюючий панорамний вид на місто Кременець. Огляд руїн замку.
20.00 - поселення в готель. Вечеря.
День 2-ий
8.00 - сніданок в готелі. Виїзд в Дубно.
Екскурсія в Дубенський замок.
с. Тараканів - Тараканівський форт - огляд військових укріплень часів Першої світової війни. Виїзд в Почаїв.
Обідо-вечеря в трапезній Почаївської Лаври. Огляд Свято-Успенської Почаївської лаври. Виїзд в Чернівці.
22.00 - повернення в Чернівці.
Вартість туру в складі збірної групи: 950 грн./ос.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід, проживання 1 ніч в готелі, страхування.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні білети.
Вартість вхідних квитків:
Вартість екскурсії для груп:
Кількість туристів: | 18 осіб | 35 осіб | 50 осіб |
Вартість (грн) з особи: |
Опис екскурсійних об'єктів:
Тернопіль
Старовинне галицьке місто приваблює туристів своїми пам’ятками архітектури: оборонною церквою Воздвиження (XVII ст.), церквою Воскресіння Хрестового (1602р.) та Кафедральним Собором Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (колишній Домініканський костел) (1749р.). До наших днів дійшов також і Тернопільський замок (XVI ст.), який можна оглянути прогулюючись на теплоході тернопільським ставом.
Вишнівецький замок
У 1640 р. Ярема Вишневецький розпочав будівництво великого замку, модернізував замкові укріплення і збудував оборонний монастир Кармелітів, який входив в єдину оборонну систему замку. Вишнівецький палац розташували на місці оборонного замку. У 1705 р. було навіть відновлено старі напівзруйновані фортифікаційні елементи. У 1730-х рр. за проектом архітектора Ж.Д. Бланже було побудовано палац, реконструйований наприкінці століття. В архітектурі Вишнівецького палацу поєднані риси пізнього бароко й класицизму.
Кременець
Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах. Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753 р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).
Дубно
Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубненський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627р.), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643р.) та синагогу (ХІХ ст.).
Тараканів
У 1885-1890 рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Споруда має три поверхи над землею та три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.
Клевань
Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання» - зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою та утворили дивовижний щільний коридор точної арочної форми.Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу. Крім мальовничої залізниці можна оглянути руїни замку (XV ст.), усипальниця багаторічних власників містечка Чарторийських - костел Благовіщення (1610-1630р.) та церква Різдва Христового (1777р.).
Почаїв
Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783р.), Собор святої Трійці (1906-1912р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871р.) та якій є дзвін вагою 11,5 тон. З усього світу приїжджають паломники в Почаїв щоб побачити три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова. Велику кількість людей зцілила вода з чудотворного джерела. Цікавим для духовного збагачення є також Святодухівський скит.
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
Косів - майстер-клас з косівської кераміки. Яворів - столиця ліжникарства. Хата-гражда. Майстер-клас з ткацтва. Форелеве господарство.
Косів. Яворів. Буковецький перевал. Криворівня. Верховина (музеї).
Природознавчий музей у с. Зеленів. Музей І. Миколайчука у Чорториї. Пасіка. Аннина гора. Кінно-спортивний клуб "Буковинська Троя" у с. Реваківці.
Оглядова пішохідна екскурсія по столиці. Золоті ворота. Поділ. Києво-Печерська Лавра. Музей мініатюр. Михайлівський собор. Софія Київська. Хрещатик.
Меджибіж. Фортеця. Вінниця. Прогулянка на катері. Музей М.І. Пирогова. Умань. Парк "Софіївка" (без нічних переїздів).
Тернопіль. Збараж. Вишнівець. Кременець. Дубно. Тараканівський форт. Почаївська лавра.
Коломия - музей "Писанка" та музей "Народного мистецтва Гуцульщини та Покуття". Яремче. Водоспад "Пробій". Скелі Довбуша. Сувенірний ринок.
Тернопіль - катання на катері. Збараж. Вишнівець. Кременець. Почаїв. Дубно. Тараканівський форт. Тунель кохання.
Музей-садиба Ольги Кобилянської у с. Димка, монастир у Білій Криниці, краєзнавчий музей у Старому Вовчинці. 500-літній дуб у с. Валя-Кузьмін.
Івано-Франківський аквапарк. Екскурсія містом. Центр реабілітації тварин у м. Галич.
Чигирин, Суботів, Холодний Яр. Мотрин монастир. Села Тарасового дитинства - Кирилівка, Моринці. Канів - Тарасова могила.
Вашківці. Лужанська церква. Аннина гора. Вижниця. Перевал Німчич. Берегомет. Пасіка.
Copyright © 2011-2019 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Центральна пл. 10, (095) 86-17-601, (063) 92-69-558, (068) 040-18-18, (0372) 909-220.