+38 (0372) 90-92-20
+38 (095) 86-17-601
+38 (068) 04-01-818
+38 (063) 92-69-558
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Хотин і Кам'янець-Подільськийщоденно


 9.00-18.00
350 грн
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

9.00 - Виїзд з Чернівців до Хотина. Місце збору групи - Центральна площа, 10.
 
10.30 - приїзд в м. Хотин. Екскурсія по території Хотинського замку. Стара фортеця. Виставка середньовічної зброї та знарядь облоги, галерея портретів історичних постатей, картинна галерея, камера тортур. На вас чекає мальовнича панорама долини річки Дністер.
 
12.00 - Переїзд у Кам’янець-Подільський.
 
13.00 - Обід самостійно в кафе в центрі міста. Екскурсія по старому місту із відвідуванням Кафедрального костьолу Петра і Павла, виставки археологічного музею та замку. Музей історії Кам’янця-Подільського у ХХ ст. 16.30 - виїзд в Чернівці.
 
18.00 -  Повернення в Чернівці.
 
Вартість туру у складі збірної групи: 350 грн/особа.
 
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід, страхування.
 
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: вхідні квитки, харчування (орієнтовна вартість обіду: 50-60 грн.)
 
Вартість вхідних квитків:
 • Хотинська фортеця: загальний - 50 грн./ос., студентський і дитячий - 25 грн./ос.
 • Кам’янець-Подільський замок: загальний - 60 грн./ос., студентський і дитячий - 40 грн./ос.

Тур відбувається по мірі набору групи. Мінімальна кількість - 6 осіб.

Вартість екскурсії для груп:

Кількість туристів: 18 осіб 35 осіб 50 осіб
Вартість (грн) з особи: 165 140 125

 

Опис екскурсійних об'єктів:

Хотинська фортеця
 
Одна із найкраще збережених середньовічних фортець ХІІІ - ХVІІІ ст. у Європі. Хотин (перша письмова згадка 1002 р.) розташований на відстані 65 км. від Чернівців та 25 км. від м. Кам'янець-Подільський. Завдяки міцній твердині та вигідному розташуванню Хотин став центром розвитку ремесел і торгівлі, які, своєю чергою, сприяли розквіту його культури та економіки. Місто було важливим пунктом у європейсько-азійській торгівлі. Розташований на основних транспортних магістралях, Хотин завжди привертав увагу завойовників. З метою захисту від них була споруджена фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, козаків Дмитра Вишневецького (Байди), Петра Дорошенка. Історія фортеці пов'язана з іменами Данила Галицького, Штефана ІІІ Великого, Петра Конашевича Сагайдачного, Міхая Хороброго, Яна Собеського, Петра І, Богдана Хмельницького. Під стінами фортеці розгортались головні події і битви Хотинської війни 1621 р.
 
Кам’янець-Подільський
 
Цей національний історико-архітектурний заповідник є одним з найстаріших на території України. Загальна площа заповідника сягає 121 га та налічує майже 200 пам’яток архітектури. До творення неповторного архітектурного вигляду міста у різні періоди його історії доклали майстерності архітектори й скульптори з Італії, Нідерландів, Вірменії, Польщі, Франції, Туреччини та ін. До складу Кам'янецької фортеці входять одинадцять башт, кожна з яких має свою назву та історію. Так, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти надіслані Папою Римським Юлієм ІІ. У підземеллях Замкового комплексу відкрито експозиції, що відтворюють сторінки його історії.
 
 
 
 

Гуцульські майстер-класина замовлення


 8.00 - 18.00
120 грн
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

8.00 - виїзд з Чернівців. Переїзд через Вижницю до Прикарпаття, на Гуцульщину.

10.30 - прибуття у Косів. Майстер-клас з Косівської кераміки, де ви зможете відчути себе справжніми творцями прекрасного.

12.30 - обід у справжній гуцульській колибі.

13.00 - прибуття у Яворів. Відвідування традиційної гуцульської хати-гражди. Екскурсія та майстер клас з ліжникарства. Показ валила - спеціального пристосування, що використовується при створенні ліжників.

15.00 - відвідування форелевого господарства, де ви можете купити карпатську рибку, м'ясо якої збагачене фосфором та іншими корисними мікроелементами.

15.30 - виїзд до Чернівців.

18.00 - повернення у Чернівці.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним атобусом по маршуруту, супровід гіда та екскурсійне обслуговування. 

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: вхідні білети, харчування.

Вартість вхідних квитків: 

 • музей Народного мистецтва Гуцульщини та Покуття: загальний - 30 грн/ос., дитячий, студентський, пенсійний - 15 грн/ос. Вартість фотозйомки - 20 грн.;
 • музей "Писанка": загальний - 20 грн./ос., студентський - 10 грн./ос., дитячий - 5 грн/ос. Вартість фотозйомки - 50 грн.
 • майстер-клас з косівської кераміки: 25 грн./ос.;
 • робота на гончарному крузі: 60 грн.ос.;
 • екскурсія-показ по ліжникарству: загальний - 25 грн./ос., дитячий - 20 грн./ос.;
 • показ валила: 50 грн./з групи.

Орієнтовна вартість комплексного обіду: 50-60 грн./ос. 

 

Вартість екскурсії для груп:

Кількість туристів: 20 осіб 35 осіб 50 осіб
Вартість (грн) з групи: 4900 6650 8400

 

Опис екскурсыйних об’єктів:

Косівщина - неповторно мальовничий куточок Українських Карпат, край високих гір, стрімких потоків, чистого повітря, працьовитих і завзятих людей. Косівщина - край нестримного гірського Черемоша й славетних народним мистецтвом Гуцульщини мальовничих сіл: Яворова, Соколівки, Космача. Це край талановитих людей, завдяки яким збереглися його самобутність та художньо-естетична цінність.

Косів - місто в Україні, районний центр Косівського району Івано-Франківської області, адміністративний центр Косівської районної ради, адміністративно-торговельний осередок галицької Гуцульщини. Розташоване біля підніжжя Українських Карпат, у долині річки Рибниці, притоці Пруту. Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 16 липня 2001 року № 878 «Про затвердження Списку історичних населених місць України» Косів одержав статус історичного міста. Від вересня 2004 року місту Косів присвоєно новий статус — місто-курорт Косів. Після відновлення Україною незалежності зусилля Косова було спрямовано на відродження культури, духовного життя, економіки. У цьому напрямі діють різні громадські організації, політичні партії, церковні громади, а також міська влада, яка виклопотала спеціальний статут курортного міста. Косів має надзвичайно великий потенціал, щоб стати культурним центром Гуцульщини. Для цього є усі передумови — митці, що передають уміння з покоління в покоління, визнані художні школи, поетичність косівчан, і розташування в серці Гуцульщини. Край легенд та переказів, місця слави опришків, мальовнича природа окреслює стратегію розвитку Косівщини у напрямку розвитку туристичного бізнесу.

Гуцульська кераміка - традиційний народний гуцульський промисел, один з видів кераміки. Гончарні вироби: різноманітний посуд, дитячі забавки, сувеніри, пічні кахлі, декоративні плитки. Становлення гуцульської кераміки відбувалося у XV ст. і продовжує свій розвиток донині. Найвідомішою стала косівська кераміка, що отримала свою назву від місця її створення. Розпис був важливою частиною роботи. Техніка виготовлення гуцульської кераміки — «ритування» або «гравіювання» — це розпис покритого білою глиною і підсушеного виробу. Після першого випалювання у гончарній печі на виріб наноситься розпис зеленою, жовтою, рідше синьою фарбами (білої глазурі у них ніколи не було, лише білий ангоб — до випалювання). Виріб покривається прозорою глазур'ю і випалюється вдруге. Така техніка є унікальною і єдиною у світі. За останні десятиліття стрімко відроджуються традиції орнаментики давніх майстрів. В орнамент майстрів нині, як і в минулому, вплітаються рослинні елементи, а також зображення птахів і звірів. Популярними стали сюжетні композиції, які відображають життя гуцульського народу.

Село Яворів - відомий осередок гуцульського народного декоративно-прикладного мистецтва. Тут зберігаються історична спадщина, своєрідний народний побут; поетичний та музичний фольклор, звичаї, традиції. Яворів здавна славиться своїми народними умільцями, золоті руки яких творять прекрасні різьблені вироби з дерева, вишивають рушники, виготовляють веселкові барвисті ліжники, розписують писанки. У Яворові жили і творили основоположники гуцульської плоскої різьби по дереву Шкрібляки та їх продовжувачі Корпанюки, зокрема Корпанюк Юрій Іванович. У селі бували Іван Франко, Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Ольга Кобилянська, Гнат Хоткевич, Володимир Гнатюк, Володимир Шухевич. В школі працює літературно-краєзнавчий музей Лесі Українки.

Ліжник - це ткане вовняне покривало з двохсторонньою ворсовою поверхнею. Сировиною для його виготовлення є овеча шерсть, а оскільки гуцули займалися вівчарством, то вироби з вовни, зокрема ліжники були в кожній гуцульській оселі і використовувались для домашнього вжитку. В давнину ліжники були переважно саморідні, тобто природних кольорів вовни (білі, сірі, чорні). Згодом стали розробляти різні композиції з цих кольорів, а ще пізніше почали фарбувати пряжу і появились різноманітні варіанти візерунків. Поєднання традицій і та інновацій перетворили ліжник на мистецький витвір. Кожна дівчина з дитинства переймала секрети ліжникарського ремесла, які передаються з покоління в покоління. Започатковані в Яворові щорічні пленери з ліжникарства, де учасниками є художники та мистецтвознавці із Києва, Львова, Івано–Франківська та із зарубіжних країн. Яворівські майстрині почали втілювати розмаїття візерунків. Відбувся справжній ренесанс гуцульського ліжника, а вершиною такої співпраці стали щорічні вернісажі «Барвограй», які засвідчують, що Яворів – справжня столиця ліжникарства.

Верховина - столиця Гуцульщинина замовлення


 8.00 - 19.00
250 грн
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

8.00 – виїзд через Косів у Верховину. В суботу можемо відвідати великий сувенірний ринок у Косові.

11.00 – прибуття у Верховину. Знайомство з історією та сучасністю Гуцульської столиці. Екскурсія в Музей гуцульських музичних інструментів. Музей Карпатської магії.

14.00 - обід в кафе.

Переїзд до с. Криворівня. В це мальовниче гуцульське село декілька років влітку на відпочинок приїзджав Іван Франко. Відвідування музею "хата-гражда" та музею Івана Франка. 16.00 - виїзд до Чернівців.

19.00 - повернення в Чернівці.

Примітка: до програми можна включити (на вибір):

- Відвідування музею кінофільму "Тіні забутих предків" у Верховині; 

- Музей "Хата-гражда" у Верховині;

- Майстер-клас з ліжникарства у с. Яворів, огляд гідротехнічної споруди "валило";

- Обід на форелевій фермі в с. Яворів;

- Похід до Писаного каменю, похід до Терношорської Лади.

Вартість туру в складі збірної групи: 250 грн./ос.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід, страхування.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: обід, вхідні квитки.

Вартість вхідних квитків:

 • музей гуцульських народних музичних інструментів ім. Р. Кумлика: загальний/студентський - 20 грн./ос., дитячий - 15 грн./ос.;
 • музей кінофільму "Тіні забутих предків": 25 грн./ос.; Фотографування у костюмі: 5 грн./ос.;
 • Хата-гражда: загальний та студентський - 20 грн./ос., дитячий - 10 грн./ос.;
 • музей І. Франка: загальний та студентський - 10 грн./ос., дитячий - 5 грн./ос.

Вартість екскурсії для груп:

Кількість туристів: 20 осіб 35 осіб 50 осіб
Вартість (грн) з групи: 4900 6650 8400


Опис екскурсійних об'єктів:

Музей гуцульських музичних інструментів

Приватний музей відкрито Романом Кумликом 7 січня 2000 року і розташовано у родинному будинку. Господар збирав матеріали протягом 30 років. Це — предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато цікавого про життя гуцулів. Особливою гордістю музею є колекція музичних інструментів. Екскурсії проводить Наталя Гузак, донька Романа Кумлика, яка після смерті батька продовжила його музейну справу. Наталя (лікар за фахом) грає на скрипці, цимбалах, дримбі, двійниці (сопілка), окарині, зозулі, пелинці, лірі, наї та розповідає про кожен з інструментів. У колекції є також скрипки-довбанки та прямокутна скрипка. Під час екскурсії можна почути народні пісні та гуцульські співанки (невеликі куплети на різноманітну тематику). Кожна екскурсія — імпровізована, тому навіть кілька разів відвідавши музей, Ви все одно почуєте багато нового і цікавого про життя гуцулів, їхні важкі будні й яскраві свята, гострий гумор і самобутнє мистецтво.

Музей карпатської магії

Про секретні магічні вміння гуцулів відомо з давніх-давен і до сьогодення. Це унікальні знання, якими не з усіма і не завжди діляться, проте певна порція потойбічних знань все таки доступна тепер в невеликій дерев’яній хатинці у Верховині. Тут зібрано чимало атрибутів Карпатських знахарів, а також лікувальні трави та настої, якими вони оздоровлювали людей. Почесне місце в експозиції займає стіл із речами останнього карпатського мольфара Михайла Нечая із села Верхній Ясенів. Музей також розповідає і про так званих «гадєрів» — людей, які вміли розмовляти зі зміями і примовляти від їхнього укусу. а ще за допомогою спиртової настоянки із карпатської гадюки лікували від раку. Зараз у Карпатах залишилося небагато знахарів. Та й самі вони себе не рекламують. Тож у музеї намагаються зберегти відомості про таких людей, аби розказувати про їхні унікальні можливості.

Музей кінофільму "Тіні забутих предків"

Заснований музей у 2000 році. У цьому приміщенні протягом семи місяців проживав видатний кінорежисер Сергій Параджанов, — під час зйомок відомої екранізації твору Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків". Саме ця колоритна кінострічка принесла митцю міжнародну славу і попала у двадцятку найкращих світових стрічок. Гостював тут також творчий колектив фільму: оператор Юрій Іллєнко, художник Георгій Якутович, актори Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова та інші. Музейна експозиція представляє речі, що пов'язані з фільмом. Цікавим експонатом є весільна ґуґля, в якій був одягнений головний герой фільму Іван (Іван Миколайчук). На стінах висять світлини з фільму. У будинку-музеї є також автентичні гуцульські одяг та предмети побутого вжитку. У музеї діють такі експозиції: з життя та творчості видатних людей; з побуту та етнографії; з історико-архітектурної спадщини.

Хата-гражда

Музей збудований у 1995 р., відтворює типову оселю гуцулів — хату-ґражду. За формою вона нагадує маленьку фортецю — закритий двір, що складався з хати і прибудованих до неї господарських приміщень, входом до нього служила брама, яку на ніч закривали. Ґражду добре укріплювали, переважно для захисту від хижаків та сильних вітрів. Як дослiджено в багатьох працях, зокрема вiдомого галицького етнографа В. Шухевича, гуцульськi хати розмiщувалися не суцiльно, а були розкиданi по горах навколо сіл.  Хата складалася з однієї або двох кімнат, посередині між якими робили сіни. Навколо хату оточували господарськими приміщеннями — коморами, майстернями, хлівом — які слугували додатковим захистом. В XIV-XIX ст., коли гуцули жили далеко один вiд одного, такi садиби-фортецi були типовими для Гуцульщини, зараз їх можна побачити дуже рідко, переважно в музеях народної архітектури і побуту в Косові, Львові тощо.

Музей І. Франка

Перебуваючи в Криворівні в 1901-1914 рр., І. Франко зупинявся в цьому будинку, який належав у той час Василю Якіб'юку, місцевому різьбяру.  У 1953 р. будинок було віддано під музей. Зараз експозиція знаходиться в трьох кімнатах. В одній представлено робочу кімнату письменника, де його відвідували О. Кобилянська, С. Грушевський. Збереглося ліжко, на якому спав Франко, лавка з того часу, годинник, столик, топірець-бартка, який Якіб'юк подарував Франкові, сак для ловлі риби, крісло-розкладачка, на якому відпочивав Коцюбинський.

До речі, саме Іван Франко найменував Жаб’є (стара назва Верховини) столицею Гуцульщини. 

Буковинська Трояна замовлення


 10.00-17.00
250 грн.
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

10.00 - виїзд з Чернівців.

10.30 - відвідування музею природи Карпат у с. Зеленів. Переїзд в с. Чорторию. Відвідування музею-садиби видатного українського кіноактора та режисера І. Миколайчука. Переїзд до Вашківців. Відвідування пасіки. Маленьких гостей тут почастують медом та чаєм на травах. Екскурсія до Свято-Аннинського жіночого монастиря.

13.00 - обід у кафе. Переїзд у с. Реваківці в спортивно-кінний комплекс "Буковинська троя". Екскурсія. Катання на конях.

17.00 - повернення в Чернівці.

Додатково можна відвідати:

- Лебедині озера в с. Чортория (лише у зимовий період). Чорторийський орнітологічний заказник - озеро "Лебедине". Це найбільша колонія лебедів-шипунів на території України після Шацьких озер.

- Музей трипільської культури на території КСК "Буковинська Троя".

- Музей Маланки у м. Вашківці (єдиний у світі).

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід, страхування.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬвхідні квитки, харчування.

Вартість вхідних квитків: 

 • "Буковинська Троя": екскурсія міні-зоопарком: 25 грн./ос.; катання на конях: 25 грн./ос. (одне коло); катання на квадроциклі - 25 грн./ос. (одне коло);
 • Природознавчий музей - 5 грн./ос.; 
 • Дегустація меду з карпатським чаєм - 10 грн./ос.
 • Трипільський музей - 25 грн./ос.

Комплексний обід: 75-90 грн./ос.  

Меню: борщ, картопля з курячою відбивною, салат, млинці, хліб, узвар.

Вартість екскурсії для груп:

Кількість туристів: 20 осіб 35 осіб 50 осіб
Вартість (грн) з групи: 5000 6500 7500

 

Опис екскурсійних об'єктів:
 

Музей природи рідного краю с. Зеленів

Зеленівський музей природи рідного краю - єдиний в області природознавчий музей. Він розміщується в окремому будиночку на березі річечки Брусниця, оточений зеленими насадженнями вишуканого дендропарку. На кошти колишнього колгоспу у 1988 році тут витворено одне з найдосконаліших в області художньо-архітектурне, звукове та кіно-документальне полотно експозиції з натуральних експонатів, у тому числі опудалів птахів, зайченят, вовченят, комах, мокрих препаратів риб та земноводних, корисних копалин, мінеральних місцевих вод.
 
Чорторийський мистецько-меморіальний музей-садиба українського кіноактора Івана Миколайчука

У Чорториї народився знаменитий український актор театру і кіно, кінорежисер, леуреат Державної премії ім. Т.Г. Шевченка (посмертно) - Іван Васильович Миколайчук (1941 - 1987). Перед дерев'яною взруб родинною хатою-музеєм, що є науковою реконструкцією 1991 року, означеною охоронною дошкою пам'ятки історії, - бронзове погруддя актора (скульптор Микола Лисаківський).
Звідси Іван вийшов у світ кінообразів, за якими, затамувавши подих спостерігали Париж, інші міста Європи, Аргентина, Америка, виховувались покоління українців. 
Хата на дві половини (кімнати), сіни бережуть відтворені інтер'єри - традиційні для української православної селянської
багатодітної родини з-над Черемошу.
 
Жіночий православний монастир Аннина гора
 
Протягом останніх півтора десятиліть на Анниній горі, що поруч із м. Вашківці, виріс цілий комплекс церков і келій жіночого монастиря Св. Анни. На місці решток хреста, встановленого тут колись із нагоди скасування кріпосного права 1848 р., воздвигнуто новий – на честь преподобної Анни, відомої  з Євангеліє. А поруч із хрестом можна побачити народний лубок із сюжетом, навіяним уже місцевою легендою. На Анниній горі переплелися в чарівне мереживо історія, народні легенди і християнські вірування.
 
Кінно-спортивний клуб «Буковинська Троя»
 
КСК «Буковинська Троя» знаходиться в с. Реваківці Кіцманського району Чернівецької області. На території площею майже 6 гектарів є поле для верхової їзди, декілька манежів для тренувань, конюшня, де вирощують і виховують скакунів, зоопарк. Дорослі і діти тут зможуть не просто розважитися, але навчитися добре триматися в сідлі. Усього у власності клубу дев’ятеро коней різної породи і троє поні. Троє поні спеціально тримають для дітей, які хочуть покататися верхи. Крім того тут є ціла ферма домашніх тварин, а також страусина ферма.

"Як тебе не любити, Києве мій..."1 день, поїзд


 
725 грн.
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

День 1-ий:

19.55 - відправлення поїздом з Чернівців до Києва.

День 2-ий:

8.06 - прибуття в Київ. Зустріч групи екскурсоводом. Посадка в автобус. 3-годинна автобусна екскурсія по Києву.

8.30 - 11.30 - історико-архітектурна оглядова автобусна екскурсія по історичній частині Києва. В ході екскурсії передбачені виходи з автобуса, фотографування.  Ви побачите:  Володимимрський собор. Софію Київську, зведену Ярославом Мудрим, Золоті Ворота і пам'ятник Богдану Хмельницькому, парк Слави, Аскольдову могилу, пам'ятник засновникам Києва і не тільки...  

11.30 - 13.00 - екскурсія до Києво-Печерської Лаври (Ближні печери). Києво-Печерська Лавра займає перше місце серед "7 Чудес України". У Ближніх і Дальніх печерах Лаври покояться нетлінні мощі, на території – цілющі джерела Антонія і Феодосія. Музей мініатюри Миколи Сядристого.

13.00 - обід на території Лаври. Екскурсія до музею ІІ Світової Війни. Переїзд  до Станції "Золоті Ворота". Екскурсія "Мандрівка крізь віки". "Від Золотих Воріт до Героїчного Майдану". Ви пройдете "дорогою предків", відвідаєте Михайлівський золотоверхий монастир, Софійська площа, Європейську площу, Майдан Незалежності, Хрещатик. Вечеря в центрі міста. Переїзд на залізничний вокзал.

20.04 - відправлення поїздом з Києва в Чернівці.

День 3-ій:  

7.10 - прибуття до Чернівців.

Вартість туру розраховується індивідуально. Залежіть від вартості квитків на потяг та від розміру групи.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: залізничні білети (плацкарт), автобусно-пішохідна екскурсія по Києву, вхідні білети, 2-х разове харчування, страхування.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: інше харчування.

Опис екскурсійних об'єктів:

Києво-Печерська Лавра знаходиться в центрі Києва, на правому, високому березі Дніпра, і займає два пагорби. Заснована у 1051 році монахами Антонієм і Феодосієм у XI ст. Києво-Печерська Лавра стала центром розповсюдження і затвердження християнства у Київській Русі. Більшість лаврських споруд датується XVII-XVIII ст. і є прекрасними зразками бароко в архітектурі. З XIІ ст. збереглася майже у первозданному вигляді одна церква - Троїцька надбрамна церква над воротами головного входу в Лавру. В Ближніх і Дальніх печерах Лаври покояться нетлінні мощі угодників Божих, також в Лаврі є й поховання мирян (наприклад, могила Петра Аркадійовича Столипіна). З 1990 року Києво-Печерська Лавра внесена до "Списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО".

Музей мініатюри Миколи Сядристого – це безперечно те місце, яке необхідно відвідати! Розташований він на території Києво-Печерської Лаври. Колекція музею складається виключно з робіт одного майстра – та й не дивно, адже талантом підкувати блоху наділені лічені люди. Особливістю творчості Миколи Сядристого є те, що всі свою витвори він виготовляє вручну, із застосуванням особливої технології для кожного виду роботи. Тільки в Музеї мініатюри в Києві можна побачити унікальні утвори, що вражають талантом творця, точністю виконання й, звичайно ж, розмірами.

Софія Київська. Собор святої Софії - християнський собор в центрі Києва, пам'ятка української архітектури та монументального живопису 11—18 століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи, історичний центр Київської митрополії. Міститься на території Софійського монастиря, є складовою Національного заповідника «Софія Київська» (крім собору, до цього заповідника належать Золоті Ворота, Андріївська церква, Кирилівська церква в Києві та Судацька фортеця). Собор як головний храм держави відігравав роль духовного, політичного та культурного центру. Під склепінням Св. Софії відбувалися урочисті «посадження» на великокняжий престол, церковні собори, прийоми послів, затвердження політичних угод. При соборі велося літописання, були створені перші відомі на Русі бібліотека та школа.

Аскольдова могила розташована на правому березі Дніпра, колись називалась Угорським урочищем. Згідно давньої легенди новгородський князь Олег у 882 році хитрощами заманив Аскольда та Дира, які князювали в Києві та вбив їх через те, що вони не належали до роду Рюрика, були "нешляхетного походження". З переказів відомо, що на цьому місці, княгиня Ольга збудувала дерев'яну церкву св. Миколи Чудотворця (християнське ім'я Аскольда - Микола). У 971 році син Ольги Святослав, який увійшов в історію завдяки жорстокому переслідуванню християнства, зруйнував церкву. У 1036 році, після того як князь Володимир відбудував церкву, тут було засновано жіночий монастир. Могила Аскольда розташована у підвальному приміщенні під церквою, саме там знаходиться кам'яний саркофаг.

Свою назву київські Золоті Ворота отримали від Золотих воріт у Константинополі. Це було таким собі викликом Візантійській імперії. Збудована у 1164 році ця пам'ятка фортифікаційного будівництва одна з небагатьох пам'яток 12 століття, що збереглися до нашого часу і включена до "Списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО". Поверх великої бойової башти розташувалась церква Благовіщення Пресвятої Богородиці. Ці ворота були головним в'їздом до Києва, так  у 1648 році кияни вітали Богдана Хмельницького, який урочисто заїхав до міста через Золоті ворота. Але з часом будівля почала руйнуватись і у 1982 році, до святкування 1500- річчя Києва, Золоті воротиа були повністю реконструйовані. Остаточна реставрація закінчилась у 2007 році, було оновлено зовнішній вигляд та замінено дерев'яне облицювання.

Майдан Незалежності - це серце столиці України. Площа отримала свою назву на честь проголошення незалежності України. Назва виникла завдяки великій кількості мітингів та акцій на підтримку незалежності України, що проводилися в 1989-1991 роках. Носити звання головної площі країни - це велика честь і недарма саме Майдан Незалежності був удостоєний такого титулу.Тут розташована більшість офіційних установ України, включаючи Головпоштамт, Міжнародний центр культури, який раніше іменувався інститутом шляхентих дівиць, Консерваторія, монумент незалежності. Крім того, тут знаходяться готелі Україна та Козацький. Сучасною окрасою площі є пам'ятник закоханим ліхтарям. Цей витвір авангардного мистецтва - справа рук київського коваля Володимира Білоконя. Не минає й п'яти хвилин, щоб біля ліхтарів не фотографувалися туристи та просто прохожі.

Хотин і Кам'янець-Подільський
щоденно

Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
Гуцульські майстер-класи
на замовлення

Косів - майстер-клас з косівської кераміки. Яворів - столиця ліжникарства. Хата-гражда. Майстер-клас з ткацтва. Форелеве господарство. 

ПРОГРАМА ТУРУ
120 грн
з особи
Верховина - столиця Гуцульщини
на замовлення

Косів. Яворів. Буковецький перевал. Криворівня. Верховина (музеї).

ПРОГРАМА ТУРУ
250 грн
з особи
Буковинська Троя
на замовлення

Природознавчий музей у с. Зеленів. Музей І. Миколайчука у Чорториї. Пасіка. Аннина гора. Кінно-спортивний клуб "Буковинська Троя" у с. Реваківці.

ПРОГРАМА ТУРУ
250 грн.
з особи
"Як тебе не любити, Києве мій..."
1 день, поїзд

Оглядова пішохідна екскурсія по столиці. Золоті ворота. Поділ. Києво-Печерська Лавра. Музей мініатюр. Михайлівський собор. Софія Київська. Хрещатик. 

ПРОГРАМА ТУРУ
725 грн.
з особи
Парк Софіївка, Вінниця, Меджибіж
20.10.18

Меджибіж. Фортеця. Вінниця. Прогулянка на катері. Музей М.І. Пирогова. Умань. Парк "Софіївка" (без нічних переїздів).

ПРОГРАМА ТУРУ
1295 грн
з особи
Героїчні Поділля та Волинь
2 дні / 1 ніч

Тернопіль. Збараж. Вишнівець. Кременець. Дубно. Тараканівський форт. Почаївська лавра.

ПРОГРАМА ТУРУ
950 грн
з особи
Коломия, Яремче
щоденно

Коломия - музей "Писанка" та музей "Народного мистецтва Гуцульщини та Покуття". Яремче. Водоспад "Пробій". Скелі Довбуша. Сувенірний ринок.

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
Тунель кохання + Тараканівський форт
27.10.18

Тернопіль - катання на катері. Збараж. Вишнівець. Кременець. Почаїв. Дубно. Тараканівський форт. Тунель кохання.

ПРОГРАМА ТУРУ
1050 грн
з особи
Ольга Кобилянська + Біла Криниця
на замовлення

Музей-садиба Ольги Кобилянської у с. Димка, монастир у Білій Криниці, краєзнавчий музей у Старому Вовчинці. 500-літній дуб у с. Валя-Кузьмін.

Івано-Франківський аквапарк + Галич
1 день

Івано-Франківський аквапарк. Екскурсія містом. Центр реабілітації тварин у м. Галич.

ПРОГРАМА ТУРУ
230 грн
з особи
Батьківщина Тараса Шевченка
2 дні/3 ночі, поїзд

Чигирин, Суботів, Холодний Яр. Мотрин монастир. Села Тарасового дитинства - Кирилівка, Моринці. Канів - Тарасова могила.

ПРОГРАМА ТУРУ
1250 грн
з особи
Мале Буковинське Кільце
на замовлення

Вашківці. Лужанська церква. Аннина гора. Вижниця. Перевал Німчич. Берегомет. Пасіка.

ПРОГРАМА ТУРУ
300 грн.
з особи
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Copyright © 2011-2019 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Центральна пл. 10, (095) 86-17-601, (063) 92-69-558, (068) 040-18-18, (0372) 909-220.