Trekking to mountain Kukul 1539 m. Crocuses in blossom. Panorama of Hoverla & Chornogora range.
Косів. Яворів. Національний природний парк "Гуцульщина".
Скеля Терношорська Лада. Водоспад Терношорський Гук. Гуцульська сироварня.
ПРОГРАМА ТУРУ:
9.00 - виїзд з Чернівців в Косів.
11.00 - Село Яворів. Центр ліжникарства.
Село Юрія Шкрібляка - основоположника гуцульської художньої різьби по дереву.
Похід через гірське селище Снідавка до скелі Терношорська Лада.
По дорозі ми побачимо мальовничний Водоспад Гук.
Мінеральне джерело.
За деякими версіями Терношорська Лада - не звичайне нагромадження скель,
а давнє язичеське святилище і "місце сили".
Повернення до автобусу.
Відвідування Гуцульської сироварні у Яворові.
Купівля сиру. За бажанням - майстер-клас.
17.00 - поверення в Чернівці.
Вартість туру: 600 грн. Діти до 12 років - 500 грн.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:
Вартість дегустації сирів на сироварні "Далекі гори" - 140 грн (входить 7 видів сирів і варення з гогодзів), з вином - 170 грн.
Примітка: пішохідна мандрівка в гори розрахована на непідготовленого туриста. Підходить для дорослих та дітей.
Потрібно мати тепле, водонепроникне взуття та перекус.
Місця в автобусі розписує менеджер, який приймає замовлення. Посадка в автобус здійснюється згідно схеми розсадки.
Опис екскурсійних об'єктів:
Косів, сувенірний ринок:
Косів — невелике містечко на берегах річки Рибниця, тут єдина центральна вулиця, тому ви не заблукаєте Косівський сувенірний ринок — місце паломництва тисяч туристів. Вони їдуть причаститися вишивками, мережкою, виробами з дерева та кераміки. Але за фасадом з сувенірів ховається дещо більше. Косів — старовинне місто майстрів. У Косові на вас чекає величенький ринок, на якому можна торгуватись, як у “Жидівській кнайпі”. Він працює кожного четверга та суботи за винятком релігійних свят. Косів — невелике містечко на берегах річки Рибниця, тут єдина центральна вулиця, тому ви не заблукаєте. Зранку ринок легко знайти, приставши до потоку покупців. У сезон охочих до сувенірів так багато, що здається, ніби вони йдуть до Косова на нерест. Зона гуцульської торгівлі починається одразу за мостом через Рибницю. І якби ми хотіли недобре пожартувати, сказали б зараз: “Оце і є ринок!” Проте це лише квіточки, за ягідками варто рушати далі, минаючи кошики з лози, ароматні наїдки та кінську упряж. Впевнено заглиблюйтесь у ряди з одежею та автозапчастинами — і от після цього вам відкриється Косівський сувенірний ринок. Тут можна придбати всілякі дрібнички, вишиті сорочки та рушники, гуцульське вбрання, капелюшки. Але головна “фішка” ринку не в цьому — вона у рядах, де пропонують кераміку, ґердани, вироби з натурального дерева, оздоблені штудерним різьбленням. Найбільше родовище оригінальних українських сувенірів — це тут, неподалік від стрімкої Рибниці.
"Терношо́рська Ла́да":
Унікальний скельний комплекс, український Стоунхендж, що розмістився на південному схилі гори Терношора (989,9 м. над рівнем моря), на межі двох високогірних сіл — Снідавка і Яворів, Косівського району, Івано-Франківської області. Входить до складу Регіонального ландшафтного парку «Гуцульщина». Терношорська Лада — пам'ятка природи місцевого значення. Вона являє собою стародавнє святилище віком кілька мільйонів років, що виринуло з дна Сарматського моря часів глибокого палеоліту.
"Терношо́рський Гук":
Водоспад в Українських Карпатах (в масиві Покутсько-Буковинські Карпати). Розташований на одній з правих приток річки Безулька, в межах села Яворів, що в Косівському районі Івано-Франківській області. Висота водоспаду — 3 м, блокового типу. Утворився в місці, де невеликий потічок перетинає скельний масив стійких до ерозії пісковиків. На відстані 1,5 км від водоспаду розташований скельний масив «Терношорська Лада».
Церква "Різдва Пресвятої Богородиці" (Нижній Вербіж):
У селі Нижній Вербіж, Коломийського району височіє давня п’ятикупольна церква на честь Різдва Пресвятої Богородиці, яка має своє славне історичне минуле. За переказами старожилів, в центрі села, на пагорбі, в давнину був чоловічий монастир, який був спалений татарами. Саме на цьому місці розташовані давні храмові споруди: дзвіниця і церква. П’ятикупольна дерев’яна церква була покрита ґонтою та за своєю неповторною архітектурною красою не мала аналогів на Прикарпатті. Церква Різдва Пресвятої Богородиці, разом з іншими дерев'яними церквами карпатського регіону, була включена у список світової спадщини ЮНЕСКО.
Правила бронювання турів:
Trekking to mountain Kukul 1539 m. Crocuses in blossom. Panorama of Hoverla & Chornogora range.
Kosiv. Saturday vilage market. Yavoriv. Bukovets Pass. Hiking to legendary rocks "Printed Stone".
2-days tour with trekking on Pip Ivan mountain (2020 м). Waterfalls. Vuhate kaminnya. Smotrych mountain. 1 night in Verkhovyna.
Trekking to Hoverla mountain (2061 m) - the highest mountain of Ukrainian Carpathians. Yaremche. Probiy waterfall.
Hiking on one of the highest peaks of Black mountain range of Ukrainian Carpathians - mount Petros (2020 m).
Hiking from Zarosliak to high-mountain lake Nesamovyte (1750 m). Shpytsi and Rebra peaks.
National natural park "Hutsulshshyna". The Rock - Ternoshor's Lada. Waterfall - Ternoshor Guk. Hutsuls dairy.
Winter trekking to Khomyak mountain (1542 m). Khomyakiv mountain meadow. Panorama of Yaremche and Black Mountain range. Yaremche.
Igrets mountain 1312 m. Igrets meadow. Panorama of Chornogora mountain range. Hata-grazhda. Tasting of home-made cheese. Kryvorivnya village.
Trekking to Kostrych meadow. Kostrych mountain (1586 m), Kostrytsia (1512 м), Hedia (1367 m). The best panorama of Chornogora mountain range.
Pokutsko-Bukovinian Carpathians. Vyzhnytsya National Nature Park. Nimchich Pass. Hike to rocks "Protyate kaminnya (stones)".
Yarovytsia mountain (1587 m). Former soviet military station on Tomnatyk mountain. Shurdyn pass. Suchava waterfalls. Wooden church of St. Illia.