Усадьба Святого Николая. Мастер-классы для детей. Косов - рынок сувениров. Серебристые водопады.
Маєток Святого Миколая. Майстер-класи для дітей.
Косів - ринок сувенірів. Шешори - Сріблясті водоспади.
ПРОГРАМА ТУРУ:
9.00 - виїзд з Чернівців до села Пістинь,
Косівського району, Івано-Франківської області.
11.00 - приїзд в Пістинь.
Екскурсія до Маєтку святого Миколая.
Пошта, спальня, робочий кабінет святого Миколая, виставка новорічної іграшки.
Зустріч зі святим Миколаєм. Подарунки.
Переїзд в село Шешори.
Обід в кафе (за попереднім замовленням).
Екскурсія до Сріблястих водоспадів у Шешорах.
Виїзд у Чернівці.
18.00 - повернення в Чернівці.
Вартість туру: дорослі - 550 грн, діти до 12 років - 450 грн.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:
Вартість вхідних білетів:
Також до туру можна включити (на вибір):
Вартість майcтер-класів:
Опис екскурсійний об'єктів:
Коломия - Мальовниче та багате традиціями і звичаями містечко в передгір’ї Карпат, розташоване на межі Гуцульщини і Покуття. Серед відомих туристичних об’єктів Коломиї:
Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського - зібрання цінних та рідкісні історичних і мистецьких пам`яток гуцулів та покутян, які раніше таємно зберігались у приватних колекціях та були передані до музею, створеного коломийською інтелігенцією напочатку ХХ ст. Перший на теренах Західної України музей українського мистецтва нині нараховує близько 50 тисяч експонатів зібраних під час експедицій не тільки в Україні, а й в різних країнах світу, що репрезентують різні види традиційного народного мистецтва: ткацтво, вишивку, обробку дерева, металу, шкіри, розписи та інші. Тут можна познайомитись із зразками трипільської культури ІХ ст. до н.е., язичницького періоду та опришкової доби, а також взяти участь у майстер – класах.
Виготовлення «Різдвяного павучка" — це виготовлення традиційної прикраси оселі із соломи, яка використовувалась в Україні на різдвяні й новорічні свята. Таких "павучків" вважають оберегом та символом Всесвіту.
Музей «Писанка» є єдиним музеєм писанкового розпису . Його було створено 1987 році на базі зібраних приватних колекцій писанок. А в 2000 році спеціально біля музею зведено 13-ти метрову писанку - чудове місце для фотосесій. Завдяки цьому музей став в рази популярнішим серед туристів, ніж був. Нині в музейній колекції більше 6 тисяч розписаних яєць та працівники музею продовжують збирати експонати та проводити виставки по всьму світі.
Маєток Святого Миколая
Маєток Святого Миколая знаходиться в мальовничому куточку Буковинсько-Покутських Карпат в с. Пістинь. Казковий будинок покровителя дітей дарує надію, що загадане бажання збудеться після відвідин оселі Миколи Чудотворця. Крім подарунку отриманого з рук Святого Миколая, тут можна побачити виставку новорічної іграшки, де зберігається колекція Дідів Морозів, виготовлених в різних куточках світу, взяти участь в майстер-класах з виготовлення новорічних прикрас та різдвяних листівок, відвідати природознавчу кімнату, познайомитись з робочим кабінетом Святого Миколая, в якому він читає листи від дітлахів.
Косів - місце красивих природних ландшафтів і традиційної побутової екзотичної гуцульської культури, де можна придбати унікальні сувеніри.
Косівський музей народного мистецтва створено у 1970 році на базі приватної колекції родини художника і скульптура Євгена Сагайдачного, який у вільний час від читання лекцій в училищі прикладного мистецтва разом з дружиною їздив гуцульськими селами та збирав культурні скарби Гуцульщини, документував їх та робив замальовки. Згодом приватний музей став філією Коломийського національного музею народного мистецтва Гуцульщини, де зібрано комплекти народного одягу, предмети домашнього вжитку, фрагменти інтер`єрів.
Правила бронювання турів:
Усадьба Святого Николая. Мастер-классы для детей. Косов - рынок сувениров. Серебристые водопады.
Лебединое озера в Черторие. Монастырь Аннина гора. Вижница. Кулинарный мастер-класс и обед. ГЛК Мигово. НОВОЕ!!!
Вижница. Косов. Шешоры. Усадьба Святого Николая. Форелевая ферма. Сокильская скала. Маланка.
Мукачево. Замок Паланок. Термальные бассейны в Косино. Вино. Ужгород. Берегово. Термальные воды "Жаворонок".
Коломыя - музеи. Шешоры - водопады. Усадьба Святого Николая. Косов - сувениры, дегустация домашних вин.