Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Замок у Меджибожі.
ПРОГРАМА ТУРУ:
День 1-ий:
7.00 - виїзд автобусом в Тернопіль.
11.00 - приїзд в Тернопіль. Оглядова екскурсія містом і катання на катері по Тернопільському ставу. Обід. Виїзд в Збараж.
Екскурсія в Збаражзький замок XVII ст. Костел Бернардинів. Переїзд у с. Вишнівець.
Огляд палацу князів Вишневецьких. Переїзд в Кременець.
Кременець: екскурсія на замкову гору Бона, звідки відкривається захоплюючий панорамний вид на місто Кременець. Огляд руїн замку.
20.00 - поселення в готель. Вечеря.
День 2-ий
8.00 - сніданок в готелі. Виїзд в Дубно.
Екскурсія в Дубенський замок.
с. Тараканів - Тараканівський форт - огляд військових укріплень часів Першої світової війни. Виїзд в Почаїв.
Обідо-вечеря в трапезній Почаївської Лаври. Огляд Свято-Успенської Почаївської лаври. Виїзд в Чернівці.
22.00 - повернення в Чернівці.
Вартість туру в складі збірної групи: 950 грн./ос.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід, проживання 1 ніч в готелі, страхування.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні білети.
Вартість вхідних квитків:
Вартість екскурсії для груп:
Кількість туристів: | 18 осіб | 35 осіб | 50 осіб |
Вартість (грн) з особи: |
Опис екскурсійних об'єктів:
Тернопіль
Старовинне галицьке місто приваблює туристів своїми пам’ятками архітектури: оборонною церквою Воздвиження (XVII ст.), церквою Воскресіння Хрестового (1602р.) та Кафедральним Собором Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (колишній Домініканський костел) (1749р.). До наших днів дійшов також і Тернопільський замок (XVI ст.), який можна оглянути прогулюючись на теплоході тернопільським ставом.
Вишнівецький замок
У 1640 р. Ярема Вишневецький розпочав будівництво великого замку, модернізував замкові укріплення і збудував оборонний монастир Кармелітів, який входив в єдину оборонну систему замку. Вишнівецький палац розташували на місці оборонного замку. У 1705 р. було навіть відновлено старі напівзруйновані фортифікаційні елементи. У 1730-х рр. за проектом архітектора Ж.Д. Бланже було побудовано палац, реконструйований наприкінці століття. В архітектурі Вишнівецького палацу поєднані риси пізнього бароко й класицизму.
Кременець
Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах. Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753 р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).
Дубно
Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубненський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627р.), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643р.) та синагогу (ХІХ ст.).
Тараканів
У 1885-1890 рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Споруда має три поверхи над землею та три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.
Клевань
Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання» - зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою та утворили дивовижний щільний коридор точної арочної форми.Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу. Крім мальовничої залізниці можна оглянути руїни замку (XV ст.), усипальниця багаторічних власників містечка Чарторийських - костел Благовіщення (1610-1630р.) та церква Різдва Христового (1777р.).
Почаїв
Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783р.), Собор святої Трійці (1906-1912р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871р.) та якій є дзвін вагою 11,5 тон. З усього світу приїжджають паломники в Почаїв щоб побачити три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова. Велику кількість людей зцілила вода з чудотворного джерела. Цікавим для духовного збагачення є також Святодухівський скит.
Правила бронювання турів:
Парк Софіївка. Фентезі-парк "Нова Софіївка" в Умані. Палаци в Тульчині та Немирові. Вінниця. Замок у Меджибожі.
Вижниця. Тюдівська скеля. Кам'яна Багачка. Музей Федьковича в Путилі. Криївка в Усть-Путилі. Дегустація та прогулянка в гори. 190 років від народження Ю. Федьковича.
Коломия - музей писанкового розпису та музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. Яремче. Водоспад Пробій. Скелі Довбуша.
Тур на Фестиваль повітряних куль "Кубок Поділля" 2021 у Кам'янці-Подільському. Хотинська фортеця. Катання на каное.
Косів - майстер-клас з косівської кераміки. Яворів - столиця ліжникарства. Хата-гражда. Майстер-клас з ткацтва. Форелеве господарство.
Косів. Яворів. Буковецький перевал. Криворівня. Верховина (музеї).
Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.
Природознавчий музей у с. Зеленів. Музей І. Миколайчука у Чорториї. Пасіка. Аннина гора. Кінно-спортивний клуб "Буковинська Троя" у с. Реваківці.
Тернопіль. Збараж. Вишнівець. Кременець. Дубно. Тараканівський форт. Почаївська лавра.
Музей-садиба Ольги Кобилянської у с. Димка, монастир у Білій Криниці, краєзнавчий музей у Старому Вовчинці. 500-літній дуб у с. Валя-Кузьмін.
Івано-Франківський аквапарк. Екскурсія містом. Центр реабілітації тварин у м. Галич.
Оглядова пішохідна екскурсія по столиці. Золоті ворота. Поділ. Києво-Печерська Лавра. Музей мініатюр. Михайлівський собор. Софія Київська. Хрещатик.
Чигирин, Суботів, Холодний Яр. Мотрин монастир. Села Тарасового дитинства - Кирилівка, Моринці. Канів - Тарасова могила.
Вашківці. Лужанська церква. Аннина гора. Вижниця. Перевал Німчич. Берегомет. Пасіка.
Збаразький замок. Палац у Вишнівці. Кременець. Дубенський замок. Тараканівський форт. Почаївська лавра. Тернопіль.