+38 (0372) 90-92-20
+38 (095) 86-17-601
+38 (068) 04-01-818
+38 (063) 92-69-558
Квартири подобово:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

"Як тебе не любити, Києве мій..."1 день, поїзд


 
725 грн.
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

День 1-ий:

19.55 - відправлення поїздом з Чернівців до Києва.

День 2-ий:

8.06 - прибуття в Київ. Зустріч групи екскурсоводом. Посадка в автобус. 3-годинна автобусна екскурсія по Києву.

8.30 - 11.30 - історико-архітектурна оглядова автобусна екскурсія по історичній частині Києва. В ході екскурсії передбачені виходи з автобуса, фотографування.  Ви побачите:  Володимимрський собор. Софію Київську, зведену Ярославом Мудрим, Золоті Ворота і пам'ятник Богдану Хмельницькому, парк Слави, Аскольдову могилу, пам'ятник засновникам Києва і не тільки...  

11.30 - 13.00 - екскурсія до Києво-Печерської Лаври (Ближні печери). Києво-Печерська Лавра займає перше місце серед "7 Чудес України". У Ближніх і Дальніх печерах Лаври покояться нетлінні мощі, на території – цілющі джерела Антонія і Феодосія. Музей мініатюри Миколи Сядристого.

13.00 - обід на території Лаври. Екскурсія до музею ІІ Світової Війни. Переїзд  до Станції "Золоті Ворота". Екскурсія "Мандрівка крізь віки". "Від Золотих Воріт до Героїчного Майдану". Ви пройдете "дорогою предків", відвідаєте Михайлівський золотоверхий монастир, Софійська площа, Європейську площу, Майдан Незалежності, Хрещатик. Вечеря в центрі міста. Переїзд на залізничний вокзал.

20.04 - відправлення поїздом з Києва в Чернівці.

День 3-ій:  

7.10 - прибуття до Чернівців.

Вартість туру розраховується індивідуально. Залежіть від вартості квитків на потяг та від розміру групи.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: залізничні білети (плацкарт), автобусно-пішохідна екскурсія по Києву, вхідні білети, 2-х разове харчування, страхування.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: інше харчування.

Опис екскурсійних об'єктів:

Києво-Печерська Лавра знаходиться в центрі Києва, на правому, високому березі Дніпра, і займає два пагорби. Заснована у 1051 році монахами Антонієм і Феодосієм у XI ст. Києво-Печерська Лавра стала центром розповсюдження і затвердження християнства у Київській Русі. Більшість лаврських споруд датується XVII-XVIII ст. і є прекрасними зразками бароко в архітектурі. З XIІ ст. збереглася майже у первозданному вигляді одна церква - Троїцька надбрамна церква над воротами головного входу в Лавру. В Ближніх і Дальніх печерах Лаври покояться нетлінні мощі угодників Божих, також в Лаврі є й поховання мирян (наприклад, могила Петра Аркадійовича Столипіна). З 1990 року Києво-Печерська Лавра внесена до "Списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО".

Музей мініатюри Миколи Сядристого – це безперечно те місце, яке необхідно відвідати! Розташований він на території Києво-Печерської Лаври. Колекція музею складається виключно з робіт одного майстра – та й не дивно, адже талантом підкувати блоху наділені лічені люди. Особливістю творчості Миколи Сядристого є те, що всі свою витвори він виготовляє вручну, із застосуванням особливої технології для кожного виду роботи. Тільки в Музеї мініатюри в Києві можна побачити унікальні утвори, що вражають талантом творця, точністю виконання й, звичайно ж, розмірами.

Софія Київська. Собор святої Софії - християнський собор в центрі Києва, пам'ятка української архітектури та монументального живопису 11—18 століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи, історичний центр Київської митрополії. Міститься на території Софійського монастиря, є складовою Національного заповідника «Софія Київська» (крім собору, до цього заповідника належать Золоті Ворота, Андріївська церква, Кирилівська церква в Києві та Судацька фортеця). Собор як головний храм держави відігравав роль духовного, політичного та культурного центру. Під склепінням Св. Софії відбувалися урочисті «посадження» на великокняжий престол, церковні собори, прийоми послів, затвердження політичних угод. При соборі велося літописання, були створені перші відомі на Русі бібліотека та школа.

Аскольдова могила розташована на правому березі Дніпра, колись називалась Угорським урочищем. Згідно давньої легенди новгородський князь Олег у 882 році хитрощами заманив Аскольда та Дира, які князювали в Києві та вбив їх через те, що вони не належали до роду Рюрика, були "нешляхетного походження". З переказів відомо, що на цьому місці, княгиня Ольга збудувала дерев'яну церкву св. Миколи Чудотворця (християнське ім'я Аскольда - Микола). У 971 році син Ольги Святослав, який увійшов в історію завдяки жорстокому переслідуванню християнства, зруйнував церкву. У 1036 році, після того як князь Володимир відбудував церкву, тут було засновано жіночий монастир. Могила Аскольда розташована у підвальному приміщенні під церквою, саме там знаходиться кам'яний саркофаг.

Свою назву київські Золоті Ворота отримали від Золотих воріт у Константинополі. Це було таким собі викликом Візантійській імперії. Збудована у 1164 році ця пам'ятка фортифікаційного будівництва одна з небагатьох пам'яток 12 століття, що збереглися до нашого часу і включена до "Списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО". Поверх великої бойової башти розташувалась церква Благовіщення Пресвятої Богородиці. Ці ворота були головним в'їздом до Києва, так  у 1648 році кияни вітали Богдана Хмельницького, який урочисто заїхав до міста через Золоті ворота. Але з часом будівля почала руйнуватись і у 1982 році, до святкування 1500- річчя Києва, Золоті воротиа були повністю реконструйовані. Остаточна реставрація закінчилась у 2007 році, було оновлено зовнішній вигляд та замінено дерев'яне облицювання.

Майдан Незалежності - це серце столиці України. Площа отримала свою назву на честь проголошення незалежності України. Назва виникла завдяки великій кількості мітингів та акцій на підтримку незалежності України, що проводилися в 1989-1991 роках. Носити звання головної площі країни - це велика честь і недарма саме Майдан Незалежності був удостоєний такого титулу.Тут розташована більшість офіційних установ України, включаючи Головпоштамт, Міжнародний центр культури, який раніше іменувався інститутом шляхентих дівиць, Консерваторія, монумент незалежності. Крім того, тут знаходяться готелі Україна та Козацький. Сучасною окрасою площі є пам'ятник закоханим ліхтарям. Цей витвір авангардного мистецтва - справа рук київського коваля Володимира Білоконя. Не минає й п'яти хвилин, щоб біля ліхтарів не фотографувалися туристи та просто прохожі.

Хотин і Кам'янець-Подільський
щоденно

Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
Гуцульські майстер-класи
на замовлення

Косів - майстер-клас з косівської кераміки. Яворів - столиця ліжникарства. Хата-гражда. Майстер-клас з ткацтва. Форелеве господарство. 

ПРОГРАМА ТУРУ
120 грн
з особи
Верховина - столиця Гуцульщини
на замовлення

Косів. Яворів. Буковецький перевал. Криворівня. Верховина (музеї).

ПРОГРАМА ТУРУ
250 грн
з особи
Фестиваль повітряних куль у Кам'янці-Подільському + Хотин
18.05.19

Тур на Фестиваль повітряних куль "Кубок Поділля" 2019 у Кам'янці-Подільському. Хотинська фортеця.

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
Парк Софіївка, Вінниця, Меджибіж - 2 дні
8.06.19

Меджибіж. Фортеця. Вінниця. Прогулянка на катері. Музей М.І. Пирогова. Умань. Парк "Софіївка" (без нічних переїздів).

ПРОГРАМА ТУРУ
1295 грн
з особи
Буковинська Троя
на замовлення

Природознавчий музей у с. Зеленів. Музей І. Миколайчука у Чорториї. Пасіка. Аннина гора. Кінно-спортивний клуб "Буковинська Троя" у с. Реваківці.

ПРОГРАМА ТУРУ
250 грн.
з особи
Тунель кохання + Тараканівський форт
15.06.18

Тернопіль - катання на катері. Збараж. Вишнівець. Кременець. Почаїв. Дубно. Тараканівський форт. Тунель кохання.

ПРОГРАМА ТУРУ
1150 грн
з особи
"Як тебе не любити, Києве мій..."
1 день, поїзд

Оглядова пішохідна екскурсія по столиці. Золоті ворота. Поділ. Києво-Печерська Лавра. Музей мініатюр. Михайлівський собор. Софія Київська. Хрещатик. 

ПРОГРАМА ТУРУ
725 грн.
з особи
Героїчні Поділля та Волинь
2 дні / 1 ніч

Тернопіль. Збараж. Вишнівець. Кременець. Дубно. Тараканівський форт. Почаївська лавра.

ПРОГРАМА ТУРУ
950 грн
з особи
Коломия, Яремче
щоденно

Коломия - музей "Писанка" та музей "Народного мистецтва Гуцульщини та Покуття". Яремче. Водоспад "Пробій". Скелі Довбуша. Сувенірний ринок.

ПРОГРАМА ТУРУ
400 грн
з особи
Ольга Кобилянська + Біла Криниця
на замовлення

Музей-садиба Ольги Кобилянської у с. Димка, монастир у Білій Криниці, краєзнавчий музей у Старому Вовчинці. 500-літній дуб у с. Валя-Кузьмін.

Івано-Франківський аквапарк + Галич
1 день

Івано-Франківський аквапарк. Екскурсія містом. Центр реабілітації тварин у м. Галич.

ПРОГРАМА ТУРУ
230 грн
з особи
Батьківщина Тараса Шевченка
2 дні/3 ночі, поїзд

Чигирин, Суботів, Холодний Яр. Мотрин монастир. Села Тарасового дитинства - Кирилівка, Моринці. Канів - Тарасова могила.

ПРОГРАМА ТУРУ
1250 грн
з особи
Мале Буковинське Кільце
на замовлення

Вашківці. Лужанська церква. Аннина гора. Вижниця. Перевал Німчич. Берегомет. Пасіка.

ПРОГРАМА ТУРУ
300 грн.
з особи
Квартири подобово:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Copyright © 2011-2019 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. вул. І. Франка, 11. (095) 86-17-601, (063) 92-69-558, (068) 040-18-18, (0372) 909-220.