Чернівецьке
екскурсійне
бюро
Chernivtsi
excursion
office
+38 (068) 04-01-818
+38 (095) 86-17-601
  • fb
  • in
  • yt
+38 (063) 74-19-117
+38 (093) 12-14-224
doc

Пропонуємо книгу:

Наші партнери:
 
 

 
Tourmarketing Ucraina
 
Квартири подобово:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Чернівців:
 
 
Косів, Космач + Шешори

Базар в Косові. Водоспади в Шешорах. Село Космач. Водоспад Рушір. Камінь Довбуша. Похід до гойдалки.

500 грн.
з особи
ПРОГРАМА ТУРУ

Косів, Космач + Шешори



24.02.24, 9.03.24, 16.03.24, 23.03.24


 9.00-18.00
500 грн.
з особи

Косів - суботній ринок. Водоспади в Шешорах, водоспад Рушір. 

Космач - найвища гойдалка Карпат. Маєток Святого Миколая.

ПРОГРАМА ТУРУ:

7.00 - виїзд з Чернівців до міста Косів, Івано-Франківська область.

9.00 - 10.00 - відвідування суботнього базару у передмісті Косова -

селі Смодна, над річкою Рибниця.

Переїзд в Шешори.

По дорозі за бажанням групи - зупинка та візит до Маєтку Святого Миколая в Пістині.

Кілька фото на згадку біля Сріблястих (Шешорських) водоспадів на річці Пістинька.

Обід у ресторані "Аркан" над Сріблястими водоспадами.

Після обіду ми вирушимо до гуцульського села Космач.

За сприятливої погоди ми піднімемось на гору Сиглін до найвищої гойдалки Карпат.

Гойдалка на вершині гори. Мальовничі краєвиди. Капличка.

Огляд водоспаду Рушір.

За наявності часу - відвідування музею коренепластики "Лісова скульптура" у с. Яблунів.

Виїзд в Чернівці.

19.00 - орієнтовний час приїзду в Чернівці.

Вартість туру: загальний - 550 грн.,

діти до 12 років - 500 грн.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:

  • проїзд комфортабельним автобусом,
  • супровід гіда.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:

  • обід,
  • вхідні квитки.

Опис екскурсійних об'єктів:

Село Виженка, що славилося як курорт ще з часів Австро-Угорської імперії. Розташоване біля підніжжя гір, його також називають воротами у Карпати. Ці ворота гостинно відчиняються перед кожним, хто хоче потрапити сюди. Тут у смерекових та букових лісах заховані печери та величні кам’яні скелі, мінеральні джерела та цілюще гірське повітря. Також ми побачими з Вами Церкву Івана Сучавського (1792 р.) та Миколаївську церкву.

Сходження на перевал Німчич. Дорога йде лісом, навколо величезні буки. Тиша. Робимо черговий поворот і ось він - перевал Німчич. Висота перевалу 583 м над рівнем моря. Німчич є природньою межею між Вижницьким та Путильськими районами. Саме вони складають карпатську частину Буковини.

Переїзд через с. Кути в м. Косів. Містечко невелике, практично з однією центральною вулицею, але його базар здобув славу завдяки різноманітним гуцульським виробам та сувенірами. Відвідування ярмарку народних майстрів. Тут ви зможете придбати вироби народних майстрів "з перших рук".

Переїзд в с. Шешори. Церква Успіння Пресвятої Богородиці у с. Пістинь. (1600 р.). Відвідування Сріблястих водоспадів - Малий Гук та Великий Гук. Влітку можна використати вільний час для купання у водоспаді. Ресторан "Аркан" - ще одна візитівка Шешор. Класичний і в той же час сучасний гуцульський ресторан в чудовому місці - над річкою Пістинька, біля водоспадів.

Їдучи через Коломию можна побачити дерев'яну Благовіщенську церкву (1587 р.).

 

Вартість екскурсії для груп:

Кількість туристів: 18 осіб 35 осіб 50 осіб
Вартість (грн) з особи:      

 

Перевал Німчич (580 м.)

Розташований на межі Путильського та Вижницького районів Чернівецької області, на вододілі річок Виженки і Черемоша у Покутсько-Буковинських Карпатах.

Схили круті, тому дорога йде серпантином з багатьма поворотами. Поблизу перевалу - виходи залізистих мінеральних вод. Німчич - об'єкт туризму, з нього веде пішохідний маршрут до геологічної пам'ятки природи місцевого значення скель Протяті Камені. Північно-східні схили перевалу розташовані в межах Вижницького національного природного парку.

Протяте каміння

Геологічна пам'ятка природи місцевого значення в Покутсько-Буковинських Карпатах, на межі Путильського та Вижницького районів Чернівецької області.

Скелі утворені з розчленованих потужних пластів пісковика. Деякі з них пронизані отворами та ходами, через що й виникла назва - Протяті Камені. Найцікавіша і найвища скеля носить назву Соколине Око (максимальна відносна висота - 40 м). У ній в результаті ерозії утворилася кам'яна арка, що нагадує око. Неподалік від Соколиного Ока серед букового лісу розташовані ще кілька, дещо менших, але також мальовничих, скельних масивів.

Ці скелі оповиті легендами, то ж запрошуємо до пізнання Карпатської природи та містичних таємниць Гуцульщини.

Косів - місто в Україні, районний центр Косівського району Івано-Франківської області, адміністративний центр Косівської районної ради, адміністративно-торговельний осередок галицької Гуцульщини. Розташоване біля підніжжя Українських Карпат, у долині річки Рибниці, притоці Пруту. Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 16 липня 2001 року № 878 «Про затвердження Списку історичних населених місць України» Косів одержав статус історичного міста. Від вересня 2004 року місту Косів присвоєно новий статус - місто-курорт Косів. Після відновлення Україною незалежності зусилля Косова було спрямовано на відродження культури, духовного життя, економіки. У цьому напрямі діють різні громадські організації, політичні партії, церковні громади, а також міська влада, яка виклопотала спеціальний статут курортного міста. Косів має надзвичайно великий потенціал, щоб стати культурним центром Гуцульщини. Для цього є усі передумови - митці, що передають уміння з покоління в покоління, визнані художні школи, поетичність косівчан, і розташування в серці Гуцульщини. Край легенд та переказів, місця слави опришків, мальовнича природа окреслює стратегію розвитку Косівщини у напрямку розвитку туристичного бізнесу.

Село Космач розташоване на Івано-Франківщині. Це найбільше село в Європі, що займає площу  в 84 кв. км та має 32 гірські присілки. Тут і по цей час проживає велика кількість майстрів, які займаються народним художнім промислом та ремеслами. Найвідвідуванішими туристичними місцями є:

  • оглядовий майданчик, що розташований безпосередньо біля центральної дороги і, з якого відкривається дивовижний вид на с. Космач      
  • Карпатська Гойдалка - знаходиться на горі Сиглін на висоті 857 метрів над рівнем моря. З гойдалки відкривається просто фантастичний панорамний краєвид на інші карпатські хребти.
  • Музей Довбуша - Головним експонатом приватного музею вважається саме дерев’яна хата, проте в її приміщеннях є ще багато цікавого. Фонд музею сьогодні налічує близько 500 експонатів, серед яких предмети побуту гуцульської общини: топірці, кептарі, череси тощо. Одним з найцінніших експонатів музею є цівка рушниці, з котрої (згідно з розповідей старожилів) було вбито Олексу Довбуша. Також в музеї зберігається зброя, з котрої Довбуш карав непокірних, та дорогоцінна реліквія — набір з 12-ти перстнів, на одному з котрих викарбувана дата “1724”.
  • Лисина Космацька вкрита кам’яними розсипами, величезними плитовими утвореннями ямненського пісковика, решта — заросла хвойним лісом. У давні часи вона являла собою кам’яну лису гору
  • Рушірський водоспад - водоспад в масиві Покутсько-Буковинських Карпат, гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення. Висота водоспаду — 4 м. Утворився в місці, де річка Рушір (права притока Лючки) широким струменем під кутом 45 градусів стікає кам’янистим схилом.
  • Камінь Довбуша в Космачі (Завоєли) - присілок Завоєли є одним із найвіддаленіших від центральної частини Космача, відомим осередком збереження найдавніших традицій Карпатської землі. За 2 км від присілка в північно-західному напрямку на схилі (750 м над р. м.) стоїть відомий своїми дивними формами Камінь Довбуша.
  • Музей вівчарства - це цілий комплекс, який знайомить відвідувачів із: процесом переробки молока; виготовленням сиру, вурди та бринзи; нетрадиційним методом лікування продуктами вівчарства – овітерапією. На базі Музею вівчарства проводять майстер-класи з переробки вовни: від стрижки до виготовлення продукції. Одна зі споруд музею має назву «стая». Це головна будівля на вівчарській та скотарській полонинах, своєрідна сироварня.

Правила бронювання турів:

  • При відмові клієнта від туру, оплата за тур відшкодовується наступним чином: не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру – повертаємо 100% вартості; від 3 до 2 днів до початку туру – повертаємо 50% вартості; менш ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці – оплату не повертаємо.
  • Оплачені за тур кошти можуть бути зараховані за іншу особу, яку запропонує клієнт, що оплатив та відмовився від поїздки;
  • Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження оплати. Чим швидше оплачений тур, тим ближче до початку автобусу розташовані місця (замовник може вибрати місця в кінці автобусу в разі відмови від передніх місць);
  • Наше турагентство не несе відповідальність за зміну вартості вхідних квитків на туристичних об’єктах;
  • Відвідування одного туристичного об’єкта в програмі туру може бути замінено на відвідування іншого об'єкта (рівноцінного);
  • Тур відбувається за будь-яких погодних умов, окрім випадків різкого погіршення погоди (штормового попередження);
  • Споживати їжу, вживати гарячі чи алкогольні напої в салоні автобусу - заборонено;
  • Брати з собою на екскурсії домашніх тварин заборонено;
  • Фірма не несе відповідальності за затримки під час проходження кордону.
Косів, Космач + Шешори
24.02.24, 9.03.24, 16.03.24, 23.03.24

Базар в Косові. Водоспади в Шешорах. Село Космач. Водоспад Рушір. Камінь Довбуша. Похід до гойдалки.

ПРОГРАМА ТУРУ
500 грн.
з особи

Пропонуємо книгу:

Наші партнери:
 
 

 
Tourmarketing Ucraina
 
Квартири подобово:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Чернівців:
 
 

Copyright © 2011-2024 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Тел: +38 (095) 86-17-601, +38 (093) 12-14-224, +38 (068) 040-18-18

м. Чернівці, вул. Поштова, 6 (Головпоштамт, перший поверх, наліво).