+38 (0372) 90-92-20
+38 (095) 86-17-601
+38 (068) 04-01-818
+38 (063) 92-69-558
Квартири подобово:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Вілли Чернівцівна замовлення


 
50 грн
з особи

Опис екскурсійних об'єктів:

Якщо Вас зацікавлять Чернівці кінця  ХІХ  та  початку ХХ століть, тоді Вам варто пройтись кварталом вілл, оповитих легендами та історичними подіями минулих століть.

Вілла Шіллера. Вілла за адресою Федьковича, 32 одразу кидається в очі перехожим, оскільки її фасад прикрашають незвичні елементи орнаментальної ліпнини. Вілла багато років  була прихистком для  фінансового радника  Гейнріха Шіллера.

Неподалік від неї вілла родини Вольф. У віллі за адресою Федьковича, 38 мешкала родина  Вольф з багатою освітянською історією. Стефан  Вольф приїхав в Чернівці з Відня на запрошення цісаря Франца Йосифа. Він писав підручники, редагував навчальні програми, був  активним членом  державної освітянської ради.

Не меньш знаменитою в місті була Вілла Ясинських (першого керівника Українського народного дому в Чернівцях - Володимира Ясинського та його родини) – дивовижно красивий будинок схожий на замок  на вулиці Ю.Федьковича, 27 (раніше вул. Садовій)  В  цій віллі   півстоліття вирувало культурно – громадське життя Чернівців і Буковини. Адже тут мешкала  родина визначного громадського діяча українського національного відродження на Буковині.Тут жив і його син Роман  зі своєю дружиною Марією, - племінницею  Василя Сімовича, видатного вченого – мовознавця, педагога і публіциста, редактора і  організатора  культурного, громадського і  просвітницького руху.  

Вілла Мандичевських на вулиці Ерцгерцога Карла (австрійської доби) Авіатора Гаджеа (румунської доби), Михайла Фрунзе (радянської доби), а нині Василя Аксенина під номером 3 в Чернівцях минулого століття називали європейським музичним салоном.Тутмешкала професорка музики Катерина Мандичевська, яка  походила з відомої багатодітної музичної родини Мандичевських. Це було місце зустрічі Василя Мандичевського зі своїми синами музикантами: Константином, Георгієм та Євсебієм, які жили активним культурно-мистецьким життям краю, створили струнний квартет «Брати Мандичевські» та зналися з П.Чайковським та Ф.Лістом. З вікон цього будинку завжди доносились до перехожих  звуки чарівних мелодій.

На колишній вулиці  Михайла Фрунзе, а нині героя Майдану Василя Аксенина знаходиться будинок № 31 - вілла Остапа фон Луцького -  молодого «молодомузівця», редактора часопису «Буковина», керівника «Селянської каси», чоловіка якого з Ольгою Кобилянською пов`язували романтичні стосунки.

Вілла родини Рецорі за адресою Аксенина,38 теж  додає слави Ченівцям, оскільки тут мешкав  архітектор  Юго фон Рецорі, та  провів  свої юні роки його син Грегор фон Реццорі - журналіст, сценарист, письменник, автор 25 німецькомовних книг, художник, чиї роботи зберігаються в запасниках Чернівецьких музеїв,  актор, який знявся у 22 фільмах,  в тому числі в партнерстві з Бріджіт Бардо.

"А на тому боці, там живе Марічка..."
щоденно

Оглядова екскурсія по місту Чернівці + Чернівецький університет (колишня резиденція митрополитів).

ПРОГРАМА ТУРУ
75 грн
з особи
Чернівецький університет
щоденно

Центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (колишня резиденція православних митрополитів Буковини та Далмації).

ПРОГРАМА ТУРУ
60 грн
з особи
Підземні Чернівці
31.12.19

Для любителів екстріму - прогулянка дренажним тунелем завдовжки 1500 м під резиденцією митрополитів Буковини до вулиці Гагаріна.

ПРОГРАМА ТУРУ
175 грн
з особи
Храми Чернівців
на замовлення
Екскурсія детально знайомить із поліконфесійним світом Чернівців. Історія та архітектурні особливості церков, костелів та синагог. Визначні церковні діячі міста.
ПРОГРАМА ТУРУ
50 грн
з особи
Ретро-екскурсія "Вітання з Чернівців"
під замовлення

Театралізована екскурсія по місту Чернівці. Шляхетні інтер'єри старого міста. Історії кохання. 

ПРОГРАМА ТУРУ
100 грн
з особи
Графіті-тур по Чернівцях
10.11.19

Більше 20 яскравих малюнків, що прикрашають стіни, тротуари, під'їзди Чернівців, створені "Академією містомалювання" і не тільки.

ПРОГРАМА ТУРУ
50 грн
з особи
Кладовище на вулиці Зеленій
1.05.18

Екскурсія по старому Чернівецькому кладовищу на вулиці Зеленій. Християнське та єврейське кладовище.

ПРОГРАМА ТУРУ
50 грн
з особи
Екскурсія в ботанічний сад
1.05.18

Цвітіння магнолій в Чернівецькому ботанічному саду на вулиці Федьковича.

ПРОГРАМА ТУРУ
50 грн
з особи
Таємниці Садгори
на замовлення

Лівий берег Чернівців - Садгора. Колись окреме місто. Монетарня барона Гартенберга. Палац Фрідмана. Казарми. Костел та багато іншого.

ПРОГРАМА ТУРУ
50 грн
з особи
Євреї Чернівців
на замовлення
Історія колись найбільш чисельної національної групи старих Чернівців. Вклад євреїв у розвиток міста, визначні постаті та трагічна доля буковинського єврейства.
ПРОГРАМА ТУРУ
50 грн
з особи
Літературні Чернівці
на замовлення

Екскурсія знайомить вас із літературною аурою міста, в якому "жили люди і книги" та де "книгарень було більше ніж пекарень".

ПРОГРАМА ТУРУ
50 грн
з особи
Чернівці Архітектурні
24.09.17

Архітектурні стилі, деталі, ліпнина, маскарони та статуї. Бездоганне планування вулиць і площ. Вишукані інтер'єри та затишні чернівецькі дворики.

ПРОГРАМА ТУРУ
75 грн
з особи
Вілли Чернівців
на замовлення

Тематична екскурсія районом австро-румунських вілл Чернівців - вулиці Садова, Федьковича, Аксенина.

ПРОГРАМА ТУРУ
50 грн
з особи
Квартири подобово:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Copyright © 2011-2019 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Тел: +38 (095) 86-17-601, +38 (063) 92-69-558, +38 (068) 040-18-18, +38 (0372) 909-220.

м. Чернівці, вул. Поштова, 6 (вхід з вул. Чайковського).