Теплые бассейны и сауна в Солнечной Долине в с. Бояны. Монастырь в Белой Кринице. Банченский монастырь. Дегустация сыра и меда в Михайловке. НОВОЕ!!!
Три дні у Буковинських Карпатах. Річка Білий Черемош. Гірське озеро Буковинське око,
гора Яровиця, військова база Памір, Буковинські водоспади, Кам'яна багачка.
Сплав по Черемошу.
ПРОГРАМА ТУРУ:
День 1ий:
9.00 - виїзд з Чернівців через Вижницю, Косів, Буковецький перевал до с. Підзахаричі.
Село Розтоки - прогулянка до Буковинських водоспадів на потоці Смугар
(Смугарських водоспадів).
Cкеля Кам'яна Багачка.
17.00 - приїзд на туристичну базу в Путильському районі у верхів'ях річки Білий Черемош.
До ваших послуг - сауна, мангал, футбольне поле, спортивний майданчик.
День 2ий:
Сніданок.
10.00 - виїзд на спеціальному транспорті в с. Нижній Яловець.
Прогулянка до високогірного озера Буковинське око.
яке знаходиться на висоті 1000 м над рівнем моря.
Протяжність - 2 км. в одну сторону.
Перекус з власних продуктів біля озера.
Продовження подорожі до гори Яровиця - найвищої гори в Чернівецькій області 1574 м.
Огляд куполів на "Памірі" - кодова назва колишньої радянської військової бази
на горі Томнатик.
18.00 - повернення в готель.
День 3ій:
Сніданок. Вільний час.
12.00 - виїзд на сплав по річці Черемош від с. Розтоки до м. Вижниця.
Тривалість сплаву - 2,5 години.
Перекус на природі.
Виїзд в Чернівці.
Примітка: для тих, хто не буде сплавлятись передбачена
легка прогулянка в гори у супроводі гіда.
19.00 - орієнтовний час прибуття в Чернівці.
Вартість туру: 1250 грн / особи. Діти до 14 років - 950 грн.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд автобусом, супровід гіда в третій день програми, проживання в готелі (в 2-х, 3-х місних номерах із зручностями), трансфер спеціальним авто до озера Буковинське око та Памір.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: харчування, сплав.
Вартість сплаву: 300 грн.
Обіди та вечері можна приготувати самостійно. До ваших послуг - кухня, обладнана усім необхідним.
Також можна замовити вечері і сніданки. Вартість сніданку - 60 грн., вечері - 100 грн.
Опис екскурсійних об'єктів:
Буковинські водоспади (Смугарські водоспади)
Буковинські водоспади це група водоспадів які розташовані в Покутсько-Буковинських Карпатах у межах Путильського району Чернівецької області. Площа природоохоронної території 38,5 га. На відстані 2 км розташовані 7 водоспадів різної потужності й висоти: від 3 м до понад 18 м, що є унікальним для Українських карпат. Водоспад Ковбер – названий в честь пана, який при Румунії побудував бетонну стіну для забору води. Водоспад за шириною більший ніж за висотою, яка сягає понад 3,5 м. Водоспад Сич – висота водоспаду становить 10,8 м, ширина 1 м. Існує дві версії щодо походження назви. За одною версією це особливе шипіння (сичання) води, друга – наявність тут у минулому сичів, які лякали пізніх подорожніх. Нижній Гук – двокаскадний водоспад. Назва походить від слова “гук”, що означає шум або гул. Ворота – висота водоспаду 3,5 м, ширина – близько 2 м. Середній Гук – водоспад, який утворився при злитті притоку зі струмком Смугар. Трикаскадний водоспад вертикального типу. Заввишки 11 м, ширина від 1 до 6 метрів. За легендами вода у водоспаді має цілющі властивості. Великий Гук – це найкрасивіший і найвищий водоспад. Його висота становить близько 19 м. Верхній Гук – останній сьомий водоспад висотою близько 7 м. Водоспади номінувались на звання Зі семи чудес України і за результатами інтернет-голосування посіли дев’яте місце.
Гірське Око (Буковинське Око, Карпатське Око)
Озеро в Українських Карпатах. Площа природоохоронної території 2,5 га. Озеро лежить на висоті близько 1000 м. над рівнем моря, має овальну форму завдовжки 100 м. На даний момент глибину озера дізнатися неможливу через затоплені величезні дерева, які розташовані в хаотичному порядку. Допускається що глибина озера 6 м.
г. Яровиця
Гора розташована на півдні Путильського району Чернівецької області. Висота гори 1574,4 м. над рівнем моря. Гора має овальну форму, простягається зі сходу на північний захід. Північні та південні схили гори дуже стрімкі. Вершина і привершинна частина незаліснена.
Гора Томнатик
Військова кодова назва радянської радіо-локаційної бази - "Памір" і до того популярну вершину Томнатик перетворила в топове туристичне місце. На покинутій військовій базі з таємною диво технікою, на півторатисячній висоті над рівнем моря, нині проводяться культурні фести та фольклорні свята, концерти, весілля і навіть знімаються відеокліпи для популярних зірок шоубізу. Всіх відчайдухів, які бажають вдихнути на повні груди запах гірських карпатських вітрів, не зважаючи на далеку і нелегну дорогу та температурні перепади, ласкаво запрошуємо познайомитимь із розсекречиними залишками радянської інженерії та помилуватись з вершини Томнатика величчю Карпатських гір.
Теплые бассейны и сауна в Солнечной Долине в с. Бояны. Монастырь в Белой Кринице. Банченский монастырь. Дегустация сыра и меда в Михайловке. НОВОЕ!!!
Тюльпановое поле в Мамаевцах. Лужанская Вознесенская церковь 15 в. - самая старая каменная церковь Буковины.
Пеоновая плантация в Глибоке. Словянское городище с панорамой. Сыроварня и пасека в Михайловке. НЕ ПРОПУСТИТЕ!!!
Тур к с. Нагоряны. "Шишковые горбы". 3-часовое путешествие на яхте к Бакоте. Экскурсия в монастырь. Панорама "Днестровского моря".
Вижница. Тюдовская скала. Каменная Богачка. Музей Федьковича в Путиле. Крыивка в Усть-Путиле. Дегустация и прогулка в горы. 190 лет от рождения Ю. Федьковича.
Источники "Черешенька", "Дияна", "Лужки", "Бык". Буковинские Карпаты. Село Виженка. Национальный природный парк Вижницкий. Урочище Лужки.
3 дня в Буковинских Карпатах. Путильский район. Путешествие к высокогорному озеру "Буковинское око". Гора Яровица (1574 м). База Памир (гора Томнатик). Буковинские водопады. Сплав по Черемошу.
Вашковцы. Аннина гора. Вижница. Перевал Немчич. Берегомет. Мигово.
Красноильск - целебные источники и бассейны. Дегустация сыров. Монастырь Слатина. Сторожинец.