ПРОГРАМА ТУРУ:
9.00 – виїзд з Чернівців.
18.00 - Повернення в Чернівці.
Вартість туру: дорослі – 350 грн./ос. Діти до 14 років - 300 грн./ос.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід, страхування.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: обід, вхідні білети.
Вартість вхідних білетів: Садиба Святого Миколая - 10 грн.
Вартість екскурсії для груп:
Кількість туристів: | 18 осіб | 35 осіб | 50 осіб |
Вартість (грн) з особи: |
Опис екскурсійних об’єктів:
Село Чортория
Родом з цього невеличкого села на Буковині видатний український кіноактор, кінорежисер, сценарист, лауреат Шевченківської премії 1988 (посмертно) - Іван Миколайчук. За його спиною 34 ролі в кіно, 9 сценаріїв, дві режисерські роботи. В УРСР носив тавро «неблагонадійного». Сергій Параджанов так згадував про Івана: «Я не знаю більш національного народного генія… До нього це був Довженко». Зараз в селі діє садиба-музей Івана Миколайчука, який з радістю показує його сестра.
Чорторийський орнітологічний заказник - озеро «Лебедине»
Це найбільша колонія лебедів-шипунів на території України після Шацьких озер. Це цікаве та захоплююче явище, яке відбувається тільки в зимовий період, адже завдяки теплим течіям у цьому озері злітаються на зимування ці казкові птахи. Вони будуть раді ласощам, які Ви їм запропонуєте (зерно, буряк, коренеплоди). Прохання не годувати красенів хлібо-булочними виробами, адже «Хліб не є природнім кормом птахів. Він не перетравлюється їхнім шлунком нормально і, крім того, може призвести до розладу печінки» - зазначають орнітологи.
Вашківці. Жіночий православний монастир на Анниній горі
Протягом останніх півтора десятиліть на Анниній горі, що поруч із м. Вашківці, виріс цілий комплекс церков і келій жіночого монастиря Св. Анни. На місці решток хреста, встановленого тут колись із нагоди скасування кріпосного права 1848 р., воздвигнуто новий – на честь преподобної Анни, відомої з Євангеліє. А поруч із хрестом можна побачити народний лубок із сюжетом, навіяним уже місцевою легендою. На Анниній горі переплелися в чарівне мереживо історія, народні легенди і християнські вірування.
Перевал Німчич (540 м.)
Розташований на межі Путильського та Вижницького районів Чернівецької області, на вододілі річок Виженки і Черемоша у Покутсько-Буковинських Карпатах.
Схили круті, тому дорога йде серпантином з багатьма поворотами. Поблизу перевалу — виходи залізистих мінеральних вод. Німчич — об'єкт туризму, з нього веде пішохідний маршрут до геологічної пам'ятки природи місцевого значення скель Протяті Камені. Північно-східні схили перевалу розташовані в межах Вижницького національного природного парку.
Національний природний парк "Вижницький"
Це один з найменших за територією національних природних парків Українських Карпат, що уособлює низькогірну частину Карпат з досить м'яким кліматом і по значимості не поступається іншим заповідним територія Карпат. Основним багатством парку є ліси, що займають понад 95% його території із переважанням теплолюбних порід — бука та ялиці. «Вижницький» НПП - єдине місце в Українських Карпатах, де ростуть усі три види папороті з роду багаторядників, а також надбородник безлистий (найрідкісніша з орхідей України). Всього на території національного парку виявлено 960 видів судинних рослин (з них 40 видів занесено до Червоної книги України. Більшість тварин парку є типовими представниками широколистяних та мішаних лісів Європи: лелека білий, підорлик малий, вовчок сірий, соня лісова та горішникова, кіт лісовий. 62 види тварин, що проживають на території Парку, занесено до Червоної книги України, а 11 видів — до Європейського червоного списку.
Міні-зоопарк
Це живий куточок – продовження експозиції музею «4 пори року», який розташований на подвір’ї адміністрації НПП «Вижницький». Вас з радість зустрінуть олені та косулі, дикі кабани і пухнасті зайчики.
Гірсько-лижний курорт «Мигово»
Розташований на висоті 500 м над рівнем моря біля підніжжя мальовничих вершин Буковинських Карпат в оточенні високогірного озера Майдан, швидкоплинної, гірської річки Мигівка, мінеральних джерел, запашних квітучих полонин, свіжого гірського повітря, що робить його привабливим в будь-яку пору року. Вигідно відрізняє туристичний комплекс і те, що знаходиться на відстані лише 60 км від обласного центру - Чернівців. До особливостей ГТК Мигово можна віднести:
• компактність, • безпечність, • доступність по вартості харчування.
Лебедині озера. Монастир Аннина гора. Вижниця. Косів - сувенірний ринок. Маєток Святого Миколая. Шешори - зимові водоспади.
Косів - майстер-клас із розпису по склу. Маєток Святого Миколая. Шешори - Сріблясті водоспади.
Найкращі маланки Буковини - Вашківці, Красноїльськ. Фестиваль "Вашківецька переберія". Красноїльська маланка.
Лебеді в Чорториї. Вашківці. Монастир Аннина гора. Перевал Німчич. Берегомет. Мигово - крісельний підйомник.
Термальні води Косино. Мукачево. Палац Шенборна. Мінеральні води Шаян, Кваси. Яремче. Ділове. Труфанецький водоспад.
Яремче. Буковель. Ворохта. Верховина. Чани. Музей Карпатської магії, дегустації. Шешори. Маєток Святого Миколая.
Коломия - музеї. Шешори - водоспади. Маєток Святого Миколая. Косів - сувеніри і дегустація домашніх вин.
Copyright © 2011-2019 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Центральна пл. 10, (095) 86-17-601, (063) 92-69-558, (068) 040-18-18, (0372) 909-220.