+38 (0372) 90-92-20
+38 (095) 86-17-601
+38 (068) 04-01-818
+38 (063) 92-69-558
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Буковина + Марамуреш23.08.18-25.08.18


 3 дні / 2 ночі
135 у.о.
з особи

Румунські Карпати, середньовічні фортеці в Сучаві, Тиргу-Нямц, православні монастирі Сіхастрія, Іоана Нового Сучавського, Нямецький монастир, дерев'яна архітектура монастиря Бирсана, Веселий цвинтар, карпатська вузькоколійка. 

ПРОГРАМА ТУРУ:

День 1-й:

8.00 - виїзд з Чернівців в Тиргу-Нямц. Відвідування монастиря Нямц (XV ст.), заснованого Штефаном Великим. Екскурсія в фортецю Нямц (XIV ст.).

Екскурсія в монастир Сіхастрія (XVIII ст.). В монастирі знаходиться відома в Румунії і Молдові ікона - Матір Божа Сіхастрія.

Переїзд в м. Сучава. Відвідування монастиря Івана Нового Сучавського (XVI ст.). Екскурсія в Тронну фортецю в СучавіПоселення в готель. Ночівля.

День 2-й:

Сніданок в готелі. Виїзд в історичний регіон Румунії - Марамуреш, який знаходиться серед мальовничих румунських Карпат. Село Сепинца. Веселий цвинтар.

Переїзд в монастир Бирсана (XIV ст.) - унікальний комплекс будівель, який представляє собою традиційної дерев'яну архітектуру Карпат та Закарпаття (об'єкт ЮНЕСКО). Переїзд в Вішеу-де-Сус. Поселення в готель. Ночівля.

День 3-й:

Сніданок. Виселення з готелю.

9.00 - 15.30 - подорож на туристичному потязі Mocanita через Карпати - 21 км. в одну сторону із зупинками. На вас чекають: гірські тунелі, водоспади, мальовничі карпатські краєвиди.

15.30 - виїзд в Чернівці.

Приїзд в Чернівці орієнтовно о 22.00.

Вартість туру: 135 у.о. з особи.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобус, супровід гіда по всьому маршруту, проживання в готелі, сніданки, страхування.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: інше харчування, вхідні білети.

Загальна вартість вхідних білетів - приблизно 20 євро.

Орієнтовна вартість обіду - 25 леїв. 


Опис туристичних об`єктів:

Місто Тиргу-Нямц
 
Сучасне місто Румунії отримало свою назву від слова «торгувати» (тигру). У далекому минулому це поселення було відомим комерційним центром Європи. А дані  території нерозривно пов'язані з історією лицарів Тевтонського ордена.
 
Фортеця Нямц
 
Знаменитий архітектурно - історичний комплекс Румунії з королівським замком 13-14 століть. Його оборонні споруди і монастирі побудовані на скелі над річкою Нямц і  оточені глибоким ровом. Не дивлячись на те, що перший камінь в цей замок був закладений лицарями, добудовував і зміцнював його Стефан Великий, побоюючись нападу з боку Османської імперії, Угорщини, Польщі та монголо-татар. Височенні семиметрові  стіни і тридцятиметрові оглядові вежі фортеці справляють враження на туристів і сьогодні. Але майже два століття тому фортеця Нямц почала розвалюватися, місцеве населення активно використовувало матеріали й камені стін фортеці для будівництва житла. І тільки в другій половині 19 століття Нямц було визнано одним із символів Румунії - Нямц дочекався відновлення, а згодом у 2007 -2009 рр. пережив реставраційні часи і став одним з найбільш привабливих туристичних об'єктів країни.
 
Монастир Нямц
 
Монастир Нямц вважають «Румунською Лаврою».Тут знаходяться мощі ченців монастиря і преподобного Паїсія Величковського, уродженця Полтави (1722р.), архімандрита Нямецького монастиря, котрий після переселення з Афона заснував тут особливу чернечу громаду - скит св. Іллі. Паства преподобного швидко множилася і зросла до 10 тисяч осіб. У той час це була найбагатолюдніша обитель Східної Православної Церкви. Переклади «святоотцівської спадщини» Нямецького старця  Паїсія з грецької на російську мову довгий час вважалися єдиними в російській літературі. Всюди в монастирях Руської Церкви тільки ними і користувалися.
 
Чоловічий монастир Сіхастрія
 
Цей монастир, заснований в 1655 році, славиться привезеною з о. Кіпр в 1713 столітті чудотворною іконою Пресвятої Богородиці і келіею найшанованішого  в Румунії духівника 20-го століття - архімандрита Клеопа (Іліє). У більшості випадків в цей монастир приходили чоловіки і православні ченці - прихильники ісіхастськой традиції, які сповідували  усамітнене життя, священний спокій і тишу, практикуючі молитви і пов'язані з ними психофізичні прийоми. «Ісусову молитву» ці ченці проговорювали до 12 000 раз на день. Тому цей  монастир нерідко називают школою Святих отців Ісусової молитви або «Румунським Єрусалимом».
 
Монастир святого Іоанна Нового Сучавського
 
Це кафедральний собор Сучави часів 16 століття, який було зруйновано вогнем. Відновлювати  його  взявся син Стефана Великого - господар Молдови Богдан. Церква монастиря святого Іоанна Нового Сучавського з храмом святого великомученика Георгія Побідоносцядо другої половини XVII століття були резиденцією митрополита Молдови. Церква використовувалася
для проведення церемоній, на які приїжджали місцеві вельможі. Вона примітна ще й тим, що з її свинцевою даху Деспот Воде в 1563 році робив кулі. А в 1796 році тут з'явився дивовижно красивий іконостас з липового дерева, який зберігся до сьогоднішніх днів, пізніше - дах з емальованої черепиці та розпис інтер'єру виконаний  в техніці візантійської фрески. У церкві зберігаються мощі святого Іоанна Нового, який прийняв мученицьку смерть в Акермані в 1332 році. Мощі були переправлені до Сучави в 1402 році господарем Олександром Добрим. Релікварій з мощами має високу художню цінність . Він був виконаний  сучавськими майстрами- сріблярами  в 1410 році, під час правління Олександра Доброго.Цей православний монастир є ще й сховищем старих румунських книг Сучавського повіту.
 

Марамуреш

Марамуреш Ваш шанс не тільки відвідати надзвичайно красиве місце в Румуніі, але й  шанс помандрувати в минуле, де збережена культура і спосіб життя селян минулих часів. Урбанізованому туристу дуже важливо поринути в цю романтичну епоху простоти і чарівності, дати можливість душі насолодитися моральними цінностями предків, дивовижними пейзажами села і добродушністю місцевих жителів, які до цих пір вручну виготовляють одяг і з гордістю її носять, хизуючись перед туристами. Тому, що Марамуреш відомий світові завдяки народному одягові, килимам, дерев'яним виробам, традиційним капелюхам з соломи, колядним маскам, кераміці, іконам  з розписом на склі і на дереві, самогонові зі слив, народним танцям, фольклорним фестивалям. Різьба по дереву і старовинні дерев'яні церкви Марамуреш внесено до Списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Вони теж  славляться на весь світ. Марамуреш найархаїчніша і найавтентичніша румунська провінція - живий музей під відкритим небом, едем, де панує ідилія і гармонія. Археологічні розкопки свідчать про те, що ця територія була заселена ще за часів неоліту. Предки румунського народу - вільні даки оселилися тут дві тисячі років тому і завдяки тому, що місцевість з усіх боків оточена горами і лісами, вони зберегли свою культуру та ідентичність до наших днів.

Монастир Бирсана


Унікальний комплекс дерев'яних будівель в районі Марамуреш (Північна Трансільванія), який з'явився в пострадянський період. Тут є можливість побачити найвищу в Європі стару монастирську дерев'яну церкву висотою 56 метрів. Сам же старий монастир (1390 р.) був свого часу справжнім центром культурного і духовного життя Марамуреш, оскільки тут тримали свою резиденцію православні єпископи. Незвичайна церква без вікон всередині приховує дивовижні розписи. Зараз тут знаходиться діючий православний жіночий монастир, в якому живуть і трудяться 16 черниць. У монастирі розташовані іконописні майстерні. І тільки в 1993 році на території монастиря  з'явилася перша нова кам'яна церква.Комплекс занесений до спадщини ЮНЕСКО.

 Потяг Мокеніца

Це туристичний паровий потяг, який їде по мальовничій Долині Васер з квітучими луками і зеленими пагорбами. Подорож може тривати до 6 годин. Туристам пропонується не тільки милуватися мальовничими пейзажами, а й можливість провести ніч в єдиному в Румунії готелі-потязі Карпатія Експрес.

Веселий цвинтар

Не видумка, а реальність. Справжній Веселий цвинтар розташований на півночі Румунії поблизу села Сепинца. Його заснував у недалекому 1935 році сільський майстер Іван Петраш. Старожили кажуть, що  свій перший дерев’яний нагробок  тесля зробив у вигляді хреста з кольоровою табличкою, на якій був зображений покійник, що попивав горілку у місцевій корчмі. Добродушний іронічний підпис якнайкраще характеризував мерця, а яскраві кольори на хресті – синій, білий, червоний та жовтий - додавали позитивних емоцій. Дотепна ідея односельчанина настільки припала до душі місцевій громаді, що з того часу небіжчиків в селі почали ховати під «веселими» нагробками. Веселий цвинтар біля старої сільської церкви налічує до тисячі могил. Він перетворив невеличке румунське село в місце перетину  популярних туристичних маршрутів – місце, де і посміятись можна, і задуматись над життям варто.

"А на тому боці, там живе Марічка..."
щоденно

Оглядова екскурсія по місту Чернівці + Чернівецький університет (колишня резиденція митрополитів).

ПРОГРАМА ТУРУ
75 грн
з особи
Хотин і Кам'янець-Подільський
щоденно

Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Старе місто. Замок.

ПРОГРАМА ТУРУ
300 грн
з особи
Протяте каміння + Смугарські водоспади
18.08.18, 25.08.18

Вижниця. Виженка. Перевал Німчич. Похід на Протяте каміння. Смугарські (Буковинські) водоспади. Село Розтоки. Річка Черемош.

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
Блакитна лагуна, дегустація равликів і не тільки
18.08.18

Копачинці - екскурсія на равликову ферму із дегустацією. "Блакитна лагуна" в с. Стрільче. Джуринський водоспад. 

ПРОГРАМА ТУРУ
300 грн
з особи
За грибами на Памір
18.08.18

Гора Яровиця - найвища гора Буковинських Карпат. Купола на "Памірі" - покинута радянська військова база. Церква Св. Іллі та водоспад у с. Шепіт. Перевал Джогіль та Шурдин.

ПРОГРАМА ТУРУ
400 грн
з особи
На яхті до Бакоти + Шишкові горби
18.08.18, 24.08.18

Тур до с. Нагоряни. "Шишкові горби". 3-годинна подорож на яхті до Бакоти. Екскурсія в монастир. Панорама "Дністровського моря".

ПРОГРАМА ТУРУ
450 грн
з особи
5 замків Поділля + Русилівські водоспади
19.08.18, 8.09.18, 22.09.18
Захоплюючий тур до історичних міст західного Поділля: Чортків. Язловець. Бучач. Рукомиш. Підзамочок. 
ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
Буковина + Марамуреш
23.08.18-25.08.18

Фортеці і монастирі Південної Буковини і Марамуреш: Сучава, Тиргу-Нямц, Сихастрія. Веселий цвинтар, дерев'яна архітектура Бирсана, Карпатська вузькоколійка.

ПРОГРАМА ТУРУ
135 у.о.
з особи
Смачна Буковина
25.08.18

Михайлівка - дегустація сиру з медом. Тропічна оранжерея в Кам'янці. Біла Криниця. Музей О. Кобилянської у с. Димка. 500-літній дуб у Валя Кузьмина. 

ПРОГРАМА ТУРУ
250 грн
з особи
Румунія - Південна Буковина
24.08.18, 15.09.18

Румунські Карпати. Монастирі Путна, Сучавиця, чорна кераміка Марджиня. Соляна шахта Качіка. Шопінг в Сучаві.

ПРОГРАМА ТУРУ
795 грн.
з особи
Сходження на Говерлу
25.08.18, 15.09.18

Сходження на Говерлу (2061 м) - найвищу гору Українських Карпат. Екскурсія до водоспаду Женецький Гук.

ПРОГРАМА ТУРУ
400 грн.
з особи
3 водоспади, вулкан і Манявський Скит
24.08.18, 15.08.18

Пнівський замок. Бухтівецький водоспад. Крапельковий водоспад. Манявський скит та водоспад. Грязьові вулкани у с. Старуня. 

ПРОГРАМА ТУРУ
400 грн
з особи
Печери Тернопільщини
25.08.18, 8.09.18

Захоплююча подорож в підземний світ печер. с. Кривче - печера "Кришталева". Печера "Вертеба". Скельний храм у с. Монастирок.

ПРОГРАМА ТУРУ
350 грн
з особи
На Фестиваль бринзи у Рахові
1.09.18

Рахів – 18ий гастрономічний фестиваль бринзи "Гуцульська бриндзя". Подорож через Яблуницький перевал. Кваси - мінеральна вода. Ясіня -  водоспад Труфанець. 

ПРОГРАМА ТУРУ
450 грн
з особи
Невідоме Закарпаття + Косино
8.09.18, 6.10.18

Термальні води Косино, Велятин. Труфанецький водоспад. Рахів. Ділове. Солотвино. Шаян. Хуст. Мукачево. Лінія Арпада. Дегустація вин у Берегово.

ПРОГРАМА ТУРУ
1150 грн
з особи
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Copyright © 2011-2018 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Центральна пл. 10, (095) 86-17-601, (063) 92-69-558, (068) 040-18-18, (0372) 909-220.