+38 (0372) 90-92-20
+38 (095) 86-17-601
+38 (068) 04-01-818
+38 (063) 92-69-558
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
 
 

Манявcький Скит + Івано-Франківськ1.10.17


 8.00-21.00
350 грн
з особи

ПРОГРАМА ТУРУ:

8.00 - виїзд з Чернівців через Коломию, Надвірну у с. Манява.

10.00 - огляд руїн Пнівського замку. Місто Надвірна.

11.00 - приїзд до с. Манява. Екскурсія у Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир ХVII ст. Прогулянка в гори до Блаженного каменю. Набирання джерельної води. Перекус на свіжому повітрі.

Факультативно (залежно від стану дороги та погодних умов) переїзд до Манявського водоспаду. Фотографування біля одного із найвищих водоспадів Українських Карпат (до 20 м). Виїзд у Івано-Франківськ.

16.00 - 18.00 - оглядова екскурсія по Івано-Франківську. Туристичний комплекс "Бастіон". Вірменська церква, ратуша, майдан Шептицького, Художній музей, Вічевий майдан, пішохідна вулиця Незалежності. Вільний час у Івано-Франківську. Виїзд в Чернівці.

22.00 - приїзд в Чернівці.

Вартість туру: 350 грн/особи.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні білети.

Опис об`єктів :

Пнівський замок - це місце, де до сьогоднішніх днів живе  нерозвіяний дух історії. Минуле села Пнів тісно переплітається з минулим замку, адже завдячуючи цій фортеці у XVI столітті з`явилось поселення, яке започаткувало сучасне місто Надвірна. Фортеця будувалася  поляками роду Куропатвів з великих тесаних  брил гірського сірого каменю для надійного захисту від нападів чужинців. Пнівська цитадель вважалася наймогутнішою оборонною спорудою Прикарпаття. Вона мала 7 веж. До замку в'їздили через рів підйомним мостом. Будинок Куропатвів знаходився  в середині споруди. Непідступний замок славився своїм підземеллям, що до нинішніх днів  майже не зазнало шкоди. Місцеві розповідають, що у розвалинах стародавньої фортеці живуть привиди охоронців, які в таємних кімнатах  підземелля проводили мученицькі допити. А  ще подейкують, що щасливчики можуть тут  віднайти скарби  срібних та бронзових монет минулих століть.

Історична пам`ятка і святиня - Манявський скит, або Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир XVII століття, який називають українським Афоном,  ховається серед карпатських гірських хребтів і густих лісів. Він у свій час слугував не лише духовним центром, а й центром культурно – мистецького життя Галичини. Доказом цього є збережена монахами велика бібліотека. Територія  монастиря вважалась надійним сховищем від набігів турків та татар. Під монастирем є підвали з переходами, що ведуть далеко в глиб лісів. Існує версія, що вони з`єднують підземелля монастиря з  Пнівським замком.

Блаженний камінь – місце молитв і духовного очищення монахів та  паломників. Він знаходиться серед лісу  в кілометрі від річки Манявки та монастирського озера. Згідно з легендою, саме на цьому камені були перші поселення ченців, які рятуючись від татар, віднайшли тут священну воду. Монахи  приписують джерелу Блаженного каменя цілющі властивості.

Манявський водоспад  знаходиться біля річки Манявки. Навколо нього зелені непрохідні  хащі  сформували  не лише мальовничий, а й магічний куточок природи, який не хочеться покидати. Особливе  враження на туристів справляє каньон та двоскатний водоспад з цілющими водами, де у спеку можна скупатися. У сиву давнину біля водоспаду збирались язичники і проводили тут ритуальні обряди. Тому екскурсоводи запевняють, що це місце пам`ятає мавок і німф, яких іноді можна побачити і зараз.

Архітектурно – природний ансамбль, огороджений високою кам’яною стіною і бійницями разом із Блаженним каменем та Манявським водоспадом являється сьогодні природним заповідником.

Івано – Франківськ  ( Станіслав). Після заснування Станіславова у місті Потоцьких з'явилися дві конкуруючі громади - євреїв та вірмен. У середині 18 століття вірмени займали цілий квартал міста, тому у 1743 році почали будувати  великий мурований храм. Закладку наріжного каменю здійснив власник міста - гетьман Юзеф Потоцький. Він же через брак коштів видав наказ, яким змусив єврейську громаду сплачувати щорічно 1000 злотих на будівництво вірменського храму. Так з`явився у Станіславові  архітектурний шедевр - собор Непорочного Зачаття Діви Марії, збудований в стилі європейського бароко. Сюди  вірмени занесли  чудотворний образ Божої Матері і святиня продовж століття творила дива і зцілювала вірян. Зараз тут Покровський собор Української Автокефальної Церкви.

Туристичний комплекс "Бастіон" – це історія переплетена з  вишуканим дизайном, сучасною творчістю та середньовічною атмосферою. «Бастіон» всключає в себе не лише екскурсійні зали, що дихають середньовіччям, а й нестандартний фортечний ресторан «Корассіні», відкритий  на честь Франсуа Корассіні – французького архітектора,  який збудував фортецю. Родзинкою комплексу є   фортечна галерея, яку відвідувачі нарекли «острівцем народної творчості, мистецтва , культури та  історичного духу».

Майда́н   митрополита  Андрея Шептицького – площа  в історичному серці  міста, яка стала популярним духовно – культурним центром Станіславова. Сьогодні тут знаходиться єзуїтський костел початку XVIII століття та костел Песвятої Діви Марії, який став прихистком  для художнього музею. Майдан є місцем проведення різних публічних заходів та фестивалів.

 Вічевий майдан – улюблене місце прогулянок городян, де проводяться різні політичні та громадські акції і щороку встановлюється новорічна ялинка. Вічевий  майдан  у Станіславові –  це місце кав`ярень і ресторанів, дрібних  та великих крамниць, розважальних центрів і  книгарень. На початку дев`ятнадцятого століття  австрійським старостою Франціском Краттером тут було розбито публічний парк  Кратерівка, нині  ж від нього  залишився  лише затишний красивий сквер. Окрасою майдану є танцюючий під музикук фонтан. Вічевий майдан є частиною пішохідної вулиці Незалежності.

 

 

 

 

 

"А на тому боці, там живе Марічка..."
щоденно

Оглядова екскурсія по Чернівцях, під час якої на вас чекають: Чернівецький університет, Театральна площа, унікальна "п'яна церква", "дім-корабель", площа Турецької криниці і не тільки ...

ПРОГРАМА ТУРУ
75 грн
з особи
Хотин і Кам'янець-Подільський
щоденно

Захоплюючий тур до 2 з "7 Чудес України". Хотинська фортеця. Кам'янець-Подільський. Екскурсія по старому місту. Костел Петра і Павла. Замок.

ПРОГРАМА ТУРУ
250 грн
з особи
Чернівці Європейські - Антона Кохановського
26.11.2017

Розвиток міста Чернівці на зламі ХІХ - ХХ ст. та роль у ньому "Батька міста Чернівці" - бургомістра Антона Кохановського.

ПРОГРАМА ТУРУ
75 грн
з особи
Термальне Закарпаття + озеро Синевир
25.11.17

Палац Шенборна. Берегове. Дегустація закарпатських вин. Озеро Синевир. Пилипець. Водоспад Шипіт. Катання на крісельному підйомнику.

ПРОГРАМА ТУРУ
950 грн
з особи
"Ой хто, хто Миколая любить..."
9.12.17, 16.12.17

Маєток Святого Миколая у с. Пістинь. Майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки. Гуцульські перевдягання та сувеніри у Косові.

ПРОГРАМА ТУРУ
250 грн
з особи
Новий рік у Верховині
30.12.2017-1.01.2018

Мигово. Вижниця. Косів. Криворівня. Зустріч Нового 2018 року в Карпатах. Верховина. Буковель. Яремче.

ПРОГРАМА ТУРУ
2550 грн.
з особи
Алко-тур Чернівцями
31.12.17

Неформальний тур злачними місцями Чернівців із дегустацією місцевих напоїв.

ПРОГРАМА ТУРУ
150 грн
з особи
Банчени, Сонячна Долина + румунська Маланка
1.01.2018

Банчени. Свято-Вознесенський монастир. Троїцький Собор. Гірсько-лижний комплекс "Сонячна Долина". Народний карнавал "Маланка" у с. Горбово.

ПРОГРАМА ТУРУ
250 грн.
з особи
До гуцулів на Різдво
6.01.18-8.01.18
Лижний курорт Мигово. Вижниця. Косів. Святий Вечір в серці Гуцульщини - селі Криворівня. Верховина. Буковель. Яремче.
ПРОГРАМА ТУРУ
2350 грн
з особи
Гуцульська коляда
7.01.2018

Гуцульське колядування у селі Криворівня. Церква Різдва Богородиці. Музеї: хата-гражда, музей Івана Франка.

ПРОГРАМА ТУРУ
300 грн
з особи
Маланка у Вашківцях та Красноїльську
14.01.2018

Найкращі маланки у Чернівецькій області: Вашківці та Красноїльськ. Фестиваль "Вашківецька переберія". Красноїльська маланка.

ПРОГРАМА ТУРУ
300 грн.
з особи
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
 
 

Copyright © 2011-2017 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Центральна пл. 10, (095) 86-17-601, (068) 040-18-18, (0372) 909-220