Чернівецьке
екскурсійне
бюро
Chernivtsi
excursion
office
+38 (068) 04-01-818
+38 (095) 86-17-601
  • fb
  • in
  • yt
+38 (063) 74-19-117
+38 (093) 12-14-224
doc

Предлагаем книгу:

Наши партнеры:

 

 
 
 
Tourmarketing Ucraina
 
Квартиры посуточно:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Черновцов:
 
Буковинское СПА: бассейны, монастыри и не только

Теплые бассейны и сауна в Солнечной Долине в с. Бояны. Монастырь в Белой Кринице. Банченский монастырь. Дегустация сыра и меда в Михайловке. НОВОЕ!!!

400 грн
с человека
ПРОГРАММА ТУРА
Юрий Федькович и чудесный край Черемоша и Прута

Вижница. Тюдовская скала. Каменная Богачка. Музей Федьковича в Путиле. Крыивка в Усть-Путиле. Дегустация и прогулка в горы. 190 лет от рождения Ю. Федьковича. 

500 грн.
с человека
ПРОГРАММА ТУРА
Парад тюльпанов в Мамаевцах + самая старая церковь Буковины

Тюльпановое поле в Мамаевцах. Лужанская Вознесенская церковь 15 в. - самая старая каменная церковь Буковины.

150 грн
с человека
ПРОГРАММА ТУРА
Пионовый рай, сыры, мед и не только

Пеоновая плантация в Глибоке. 500-летний дуб Штефана Великого. Пасека и сыроварня в Михайловке. НЕ ПРОПУСТИТЕ!!!

350 грн
с человека
ПРОГРАММА ТУРА
К Железному источнику

Источники "Черешенька", "Дияна", "Лужки", "Бык". Буковинские Карпаты. Село Виженка. Национальный природный парк Вижницкий. Урочище Лужки.

250 грн
с человека
ПРОГРАММА ТУРА
На яхте к Бакоте + Шишковые горбы

Тур к с. Нагоряны. "Шишковые горбы". 3-часовое путешествие на яхте к Бакоте. Экскурсия в монастырь. Панорама "Днестровского моря".

750 грн
с человека
ПРОГРАММА ТУРА
Яровица, Памир и Буковинское око на День Независимости

3 дня в Буковинских Карпатах. Путильский район. Путешествие к высокогорному озеру "Буковинское око". Гора Яровица (1574 м). База Памир (гора Томнатик). Буковинские водопады. Сплав по Черемошу.

1250 грн
с человека
ПРОГРАММА ТУРА
Малое Буковинское Кольцо

Вашковцы. Аннина гора. Вижница. Перевал Немчич. Берегомет. Мигово.

300 грн.
с человека
ПРОГРАММА ТУРА
Тропами контрабандистов

Красноильск - целебные источники и бассейны. Дегустация сыров. Монастырь Слатина. Сторожинец.

225 грн
с человека
ПРОГРАММА ТУРА

Тропами контрабандистов



под заказ


 9.00 - 18.00
225 грн
с человека

В стоимость тура входит: дегустация домашних сыров, мамалыги, настоек местного производства !!!

ПРОГРАММА ТУРА:

9.00 - выезд из Черновцов в с. Буденец Сторожинецкого района.

Село Буденец - месце производства минеральной воды "Буковинская". Часовня Девы Марии 1891 г. Усадьба Микули кон. ХІХ в. в псевдоготическом стиле. Парк. Деревянная церьковь кон. ХVIII в. Набирание минеральной воды из источника.  Дегустация сыров, домашнего хлеба, мамалыги, калиновой цуйки.

Село Чудей - краеведческий музей.

Переезд в пгт. Красноильск. Покровская церьковь, церьковь Иоанна Предтечи 1792 г. Монастырь Ивана Сучавского "Слатина". Урочище Солонец - купание в бассейнах с минеральной водой типа "Нафтуся". Осмотр живописных ландшафтов буковинских Карпат. Пикник на берегу озера. Обед из своих продуктов.

15.00 - Выезд в Черновцы.

Эксурсия по городу Сторожинец: костел Св. Анны, Свято-Георгиевская церьковь, синагога, ратуша. Посещение дендропарка, усадьба барона Оренштайна.

18.00 - приезд в Черновцы.

Примечания: 

  • По желанию можна сделать остановку возле озера "Аква-плюс". К вашим услугам: пляж, лодки, катамараны, ресторан.
  • С собой необходимо иметь пасспорт. Путешествие проходит в приграничной с Румынией зоне.

Стоимость тура: 225 грн./ чел.

В СТОИМОСТЬ ТУРА ВХОДИТ: проезд комфортабельным автобусом, экскурсионное сопровождение, дегустация.

Описание экскурсионных объектов:

Сторожинец – второй по величине город Черновицкой области, административный центр Сторожинецкого района. Расположен на левом берегу речки Серет, у подножия Карпат, на украино-румынской этнической границе, в 20 км на юго-запад от столицы края Черновцов.

Перша згадка про Сторожинець міститься в грамоті молдавського господаря Романа ІІ від 18 лютого 1448 року. Колишній власник Сторожинця, поміщик Оренштайн, у 1912 році перетворив мішаний ліс навколо свого палацу на розкішний парк. Сьогодні дендропарк – пам’ятка природи загальнодержавного значення. У 1945 р. на базі парку створено навчальний заклад – Сторожинецький лісовий коледж. Сьогодні дендропарк є справжньою гордістю міста та зразком садово-паркової архітектури для всієї області.

Перша архітектурна пам’ятка Сторожинця знаходиться безпосередньо в дендропарку і на початку ХХ століття була маєтком засновників парку, родини Оренштайнів – ошатний палац із баштою, на якій ще помітні цифри 1912. З тих часів у маєтку збереглися цікаві дерев’яні сходи.

Сторожинецька ратуша, збудована у 1905 році і є другою на Буковині після Чернівецької як за висотою, так і за красою й оригінальністю. Як і 100 років тому, сьогодні Сторожинецька ратуша є символом місцевого самоврядування в місті - тут розташована міська рада. Навколо ратуші – ціле скупчення старих будиночків, що милують око своїми фасадами та їх оздобленням.

Найоригінальнішою спорудою міста є костел Святої Анни, його високу готичну вежу з годинником видно з багатьох куточків Сторожинця. Деревинний храм збудований у 1794 рік,нНа початку ХХ століття на місці дерев’яної святині побудовано кам’яний костел у неоготичному стилі, якій можна побачити сьогодні. У 60-ті роки ХХ століття храм закрито комуністичною владою, а у 1990 році повернути віруючим.

Ліворуч від костелу Святої Анни знаходиться православна Свято-Георгіївська церква, що була першим в місті великим храмом. Побудована святиня у 1829 році на кошти Катерини Гарсте – дружини Миколи Флондора. Церква і сьогодні вражає своєю величчю і монументальністю.

Як і в більшості містечок Буковини, у ХІХ столітті євреї відігравали значну роль у суспільному житті Сторожинця. Свої богослужіння юдеї провадили у невеликих молитовних домах. Лише наприкінці ХІХ століття на благодійні внески віруючих протягом 1890 – 1900 років споруджено велику синагогу – темпель з рядом культових єврейських споруд, зокрема, міквою (ритуальною лазнею). Відтоді і до початку Першої світової війни темпель був центром єврейського життя міста. Росіяни, що тричі захоплювали місто, перетворили синагогу на військовий склад російської армії, а мікву зруйнували. Але після закінчення війни темпель було відремонтовано коштами нащадків родини Оренштайнів. Після Другої світової у Сторожинці залишилося лише 10 єврейських сімей. Решта була знищена нацистами або депортована до Сибіру за рішенням Москви. З тих пір синагога для богослужінь не використовувалася. У перетвореному будинку колишнього темпля сьогодні розміщується спортивна школа.

Село Буденець вперше згадується у молдавському літописі у 1435 році . Колись це було декілька хуторів у долині річки Малий Серет, об’єднаних пізніше під назвою Буденець, що пішла від назви потоку Будей – притоку Малого Серету. Перед в’їздом до села ліворуч від дороги у лісі на пагорбі стоїть невеликий, але симпатичний і високий костел-капличка Успіння Пресвятої Діви Марії, який побудовано у 1891 році для місцевих римо-католиків коштом Марії де Петріно. Пізніше споруда стала могильною капличкою родини Петрино. У міжвоєнний період костел майже не використовувався. Лише на престольне свято – день Успіння Богородиці в каплиці провадилася меса. Після другої світової костел було закрито, він поступово руйнувався, і лише в середині 90-х років минулого століття храм було повернено віруючим. Майже у центрі села ліворуч від головної дороги увагу привертає палац кінця ХІХ століття, що нагадує про колишню велич польських поміщиків – хазяїв Буденця. За переказами, палац побудував пан Мікулі, за якого вийшла заміж донька землевласника Волчинського. Навколо палац оточував дендропарк, від якого сьогодні залишився лише невеличкий сквер з 300-річним дубом.

Поруч з палацом розташований невеличкий флігель. Палац Мікулі дійшов до наших часів майже в ідеальному стані, і є одним з найоригінальніших пам’яток палацового мистецтва на Буковині.

Сьогодні в палаці розташована загальноосвітня школа з румунською мовою навчання.

Напроти палацу ліворуч від головної дороги на базі джерела гідрокарбонатно-натрієвої мінеральної води «Буковинська-2» будується бювет мінеральних вод та сучасний туристичний комплекс, а на базі іншого джерела, що має назву «Буковинська» вже побудовано завод мінеральних вод.

У центрі села, розташована ще одна пам’ятка - дерев’яна. церква Св. Архангелів Михаїла та Гавріїла, була побудована протягом 1799 – 1803 років у типовому для Буковини «хатньому» стилі.

А в самому центрі Красноїльська увагу приверта комплекс двох храмів: Красноїльська церква Покрови, зведена в часи «перебудови» і освячена у 1991 році. В наві цього храму зберігається Красноїльська ікона Божої Матері, написана у 50-ті роки ХХ століття іконописцем Смирновим – переселенцем з Росії, який створив її для православної родини Андронників, які в свою чергу подарували її друзям з бідної родини Митриків. У 1995 році ікона вперше виявила свої надприродні властивості – «заплакала». Власники ікони віднесли її до старої Івановської церкви, де настоятель храму Василь Павленко, помістивши її до вівтаря, побачив на зворотному боці ікони сліди маслянистої речовини, яка пізніше пропитала ікону і почала проявляти свої чудодійні властивості, зцілюючи мешканців Красноїльська і паломників з інших місць.

В тіні нового великого храму ховається маленька мурована церква Іоанна Предтечі, збудована у 1792 році на кошти боярина Александру Ільшчі, є унікальним для Буковинського Прикарпаття взірцем мурованого храму.

На території храмового подвір’я у старовинній хаті під гонтом розташований етнографічний музей, створений у 1999 році з метою виховання у молоді пошани до збереження національних традицій та звичаїв, розвитку національної та духовної свідомості, формування інтересу до історії свого роду.

Південною околицею Красноїльська є хутір Слатина, що протягнувся на два кілометри уздовж потоку Солонець (інша назва – Езерул) під самим лісом. Тут у 1995 року було закладено жіночій монастир Святого Великомученика Івана Сучавського «Слатина». Монастир і досі знаходиться у стадії розбудови. На сьогодні на території монастиря розташовано чернечій корпус із домовим храмом та криниця. Будується монастирська церква. На храмове свято – 15 червня монастир відвідає багато прочан і туристів.

На південній околиці кута Слатина у витоках річки Солонець знаходиться унікальна криниця. Її глибина складає 12 метрів, а концентрація солі настільки велика, що у воді навіть не тоне куряче яйце. У старі часи за соляною водою приїжджали з усієї Сторожинеччини, і навіть з Південної Буковини (нині – це територія Румунії). Обмінювали її як на гроші, так і на шкіру, зерно, інші товари. Цікаво, що рівень води у криниці не падав. На тій самій позначці він тримається і тепер. Сьогодні джерело знаходиться на території приватного володіння нащадка колишнього володаря криниці Віктора Германа за огорожею.

Буковинское СПА: бассейны, монастыри и не только
27.01.24, 28.01.24

Теплые бассейны и сауна в Солнечной Долине в с. Бояны. Монастырь в Белой Кринице. Банченский монастырь. Дегустация сыра и меда в Михайловке. НОВОЕ!!!

ПРОГРАММА ТУРА
400 грн
с человека
Юрий Федькович и чудесный край Черемоша и Прута
30.03.24, 13.04.24, 27.04.24, 11.05.24

Вижница. Тюдовская скала. Каменная Богачка. Музей Федьковича в Путиле. Крыивка в Усть-Путиле. Дегустация и прогулка в горы. 190 лет от рождения Ю. Федьковича. 

ПРОГРАММА ТУРА
500 грн.
с человека
Парад тюльпанов в Мамаевцах + самая старая церковь Буковины
6.05.23, 7.05.23

Тюльпановое поле в Мамаевцах. Лужанская Вознесенская церковь 15 в. - самая старая каменная церковь Буковины.

ПРОГРАММА ТУРА
150 грн
с человека
Пионовый рай, сыры, мед и не только
17.06.23, 18.06.23

Пеоновая плантация в Глибоке. 500-летний дуб Штефана Великого. Пасека и сыроварня в Михайловке. НЕ ПРОПУСТИТЕ!!!

ПРОГРАММА ТУРА
350 грн
с человека
К Железному источнику
20.06.20, 11.07.20, 8.08.20

Источники "Черешенька", "Дияна", "Лужки", "Бык". Буковинские Карпаты. Село Виженка. Национальный природный парк Вижницкий. Урочище Лужки.

ПРОГРАММА ТУРА
250 грн
с человека
На яхте к Бакоте + Шишковые горбы
4.11.23

Тур к с. Нагоряны. "Шишковые горбы". 3-часовое путешествие на яхте к Бакоте. Экскурсия в монастырь. Панорама "Днестровского моря".

ПРОГРАММА ТУРА
750 грн
с человека
Яровица, Памир и Буковинское око на День Независимости
22.08.20

3 дня в Буковинских Карпатах. Путильский район. Путешествие к высокогорному озеру "Буковинское око". Гора Яровица (1574 м). База Памир (гора Томнатик). Буковинские водопады. Сплав по Черемошу.

ПРОГРАММА ТУРА
1250 грн
с человека
Малое Буковинское Кольцо
на заказ

Вашковцы. Аннина гора. Вижница. Перевал Немчич. Берегомет. Мигово.

ПРОГРАММА ТУРА
300 грн.
с человека
Тропами контрабандистов
под заказ

Красноильск - целебные источники и бассейны. Дегустация сыров. Монастырь Слатина. Сторожинец.

ПРОГРАММА ТУРА
225 грн
с человека

Предлагаем книгу:

Наши партнеры:

 

 
 
 
Tourmarketing Ucraina
 
Квартиры посуточно:
+38 (095) 861-76-00
 
 
Карта Черновцов:
 

Copyright © 2011-2023 Черновцы. Все права защищены. Черновицкое экскурсионное бюро. Тел: +38 (095) 86-17-601, +38 (093) 12-14-224, +38 (068) 040-18-18

г. Черновцы. Ул. Почтовая, 6 (Главпочтамт, первый этаж, налево).