+38 (0372) 90-92-20
+38 (095) 86-17-601
+38 (068) 04-01-818
+38 (063) 92-69-558
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Дністровська ГАЕС1 день


 
170 грн
з особи

Програма туру:

8.00 - виїзд з Чернівців.

11.00 - приїзд на Дністровську ГЕС і ГАЕС. Екскурсія промисловим обєктом. Обід.

Виїзд у Свято-Миколаївський чоловічий монастир у с. Галиця.

Шебутинецький Яр.

Трипільський музей.

У вартість туру входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, оформлення супроводу ДАІ, страхування, супровід гіда, екскурсії, обід.

Вартість екскурсії для груп:

Кількість туристів: 20 осіб 35 осіб 50 осіб
Вартість (грн) з групи: 4900 6900 8900

 

Опис об'єктів:

Дністровська ГЕС — одна з гідроелектростанцій на Дністрі. Унікальна за комплексним призначенням, конструктивними особливостями, компоновочними рішеннями, складом і конструкцією обладнання. Поряд з нею на правому березі ріки, разом з будівництвом ГЕС, створювалось місто енергетиків — Новодністровськ. Дністровська ГАЕС — одна з найбільших у світі гідроакумулювальних електростанцій. Основними функціями Дністровської ГАЕС є регулювання частоти і графіка навантажень в енергосистемі України, формування аварійного енергорезерву. Знаходиться біля села Розкопинці Сокирнянського району Чернівецької області.

Свято-Миколаївський чоловічий монастир у с. Галиця.

У глибоку давнину, внаслідок дії природних стихій, у місцевій вапняковій породі утворилося чимало гротів. В одному з них приблизно за тисячоліття до Різдва Христового тимчасово існував язичницький жертовник (його сліди знайдено у 1999 р. братією обителі та вивчено археологами). А за доби, коли ці землі входили до складу Київської Русі, й русичі вже прийняли християнство, у гротах оселилися ченці. За гіпотезою дослідника Б. Тимощука (1955), монастир виник у середині XII ст. й знаходився на околиці великого давньоруського поселення, яке простягалося, почавши звідси, більш як на 1 км у східному напрямку. Обживаючи нову обитель, ченці піддавали гроти архітектурній обробці та доповнювали печерний комплекс штучними скельними приміщеннями. Тепер тут налічується понад 20 природних, штучних та змішаних за походженням порожнин.

«Шебутинецький яр»

Заказник місцевого значення (площа 794 га), знаходиться на північ від села Шебутинці. Заказник сформований на основі Шебутинецького яру. Через яр протікає річка Шебутинчанка, яка розмиває м'які породи та виносить їх до річки Дністер. До яру рельєф має вигляд пологих схилів в долині яких течуть струмки, які з'єднуючись утворюють річку Шебутинчанка. Сам рельєф яру є досить цікавим тому, що тут виступають поклади вапняку(ракушняку), які є покладами Крейдового періоду(в той час тут існувало Сарматське море). Також тут є поклади кремнію та глаконіту. Вони виступають у вигляді скель, куп каміння, виступів. Дно яру вкрите відкладами ракушняку, який легко руйнується з навколишньої породи. У яру також є каскад водоспадів, середня висота становить близько 2-2.5 м. Весною коли відбувається повінь річка Шебутинчанка стає бурхливою і несе свої води до річки Дністер, утворюючи справжні водоспади з шириною до декількох метрів. Після водоспадів річка робить декілька різких поворотів, що відобразилося у формах рельєфу місцевості. На вершинах яру, перед балкою, є штучні насадження дерев, які слугують для збереженню нинішніх розмірів яру та не дають змогу розширенню яру. Після цих форм рельєфу яр переростає у балку. Яка повністю покрита лісовою рослинністю, а ж до самого Дністра. Далі схили стають пологішими тому виступів вапняку стає все менше. Виходи вапняку в балці зустрічаються у вигляді поодиноких брил вапняку або купи, які вкриті моховою рослинністю, а також у самій долині річки. Через декілька кілометрів після потрапляння у балку ми можемо побачити сходження трьох ярів Шебутинецького, Кулишівського та Корманського. Тут розташована долина яка вкрита виступами вапняку у вигляді брил. З боків долина оточена схилами ярів. Слідуючи в напрямку Дністра яр звужується поступово. Тут спостерігається збільшення кущової рослинності. Після цього яр переходить у одну із багато численних заток ріки Дністер. Основну масу лісової рослинності становить дуб, граб, клен, липа. Також зустрічаються ялина, черешня, акація. У глибині балки поширенні кущі(ліщина), трав'яниста рослинність. А з проходженням у глибину балки кущова і трав'яниста рослинність збільшується. На схилах яру поширена трава та деякі види квіток, які є стійкими до нестачі води, взагалі рослинність яру, до балки, нагадує степовий тип ландшафту.

Дністровська ГАЕС
1 день

Екскурсія по Дністровській ГАЕС - одній із найбільших у світі гідроелектростанцій. Галицький монастир. Шебутинецький яр.

ПРОГРАМА ТУРУ
170 грн
з особи
Карта Чернівців:
 
 
Наші партнери:
 

 
Tourmarketing Ucraina

Copyright © 2011-2018 Чернiвцi. Всi права заxищенi. Чернівецьке екскурсійне бюро. м. Чернівці. Центральна пл. 10, (095) 86-17-601, (063) 92-69-558, (068) 040-18-18, (0372) 909-220.